bugün

iddia edilmektedir.

padişahlar türk olsa sana bir faydası mı var veya türk olmasa sana bir zararı mı dokunuyor? padişahlar gelmiş geçmiş, eksileri ve artıları ile tarihteki yerlerini almışlar. hele sen kendinden haber ver yeğenim, olağanüstü başarılarını bir deyiver.
çooooook çok önceden öğrendiğim gerçektir.

o zamanlar üzmüştü beni çünkü daha çok severdim padişahları o zaman.
Heheeyyy. Şu türk bozuntularına bak. Daha türklerde soyun babadan geçtiğini bilmezler gelir konuşur AMK yahudi kiliklilari
Gerek Osmanlıda gerekse Türkiye Cumhuriyetinde aslolan vatana hizmettir. Kimin hangi ırktan hangi dinden olduğu pek de önemli değil dedirten başlıktır.
Türk olmanın kan ile bağlantılı olduğunu sanan kişi beyanı. Kendi kanı araştırılsa ne ırklar çıkacak haberi yok. Kendisini türk olarak gören herks türk’tür. Safkan %100 türk bulan varsa mesaj bırakabilir.
Osmanlı'da Türk kızları ile evlenme adeti Yıldırım Beyazıt'ın eşinin savaşta esir düşmesi ve Timur'un askerleri tarafından iğirenç muamelelere maruz kalmasından ötürü vazgeçilmiştir. Bir Türk kadını asla bir daha böyle bir duruma düşmesin diye böyle bir karar alındığını okumuştum. Şah&Sultan kitabında geçiyor bu yazdıklarım. Dileyen bakabilir...