bugün

Güne güzel bir kahvaltıyla başlar.
türban ın arkasına saklanmak...
Hristiyan olabilir? Baş örtme onlarda da var.
Oldukça fazladır.
Değişik bir fantezisi olabilir turban modasına da merak sarmış olabilir normalde mini etekli de olabilir.
döneminde olabilir, hastalığı olabilir, olur da olur. mesele türbanlı olması değil. allahla kul arasına girmek bize düşmez.
Regl olmuştur belki.

Türban takınca kadınlıktan muaf olunmuyor.

Regl olup, nasıl olsa kimse oruç tutmuyor benimde dışarda yiyip içmemin bir sakıncası olmaz diye düşünüp hata etmiş türbanlı da olabilir. Kinden gözü dönmüş nereye saldıracağını, nerden ne çıkaracağını bilmeyenlerin ağzına laf vermiş bulunmaktadır.
Reglidir belki canısı.
iftar çadırında bunlardan da yiyen vardı. tutmuyorsun bari saygı duy. sonuçta orada tutan insanlar var. püh sana.
ilaç kullanıyordur. En iyi bahanedir ilaç kullanıyorum demek.
ORUÇ MU TUTTU
TUTMADI ÖLÜM YUTTU.
beni ilgilendirmeyen türbanlıdır. tutsa da ilgilendirmez. türbanlı olmasa da ilgilendirmez. banane amk insanların orucundan. sanayiiye gidicem ben rulman almaya.
regl olmuş olabilir.
Allah herkese farz kılmış
türbanlıya yada açığa diye ayırmamış
ben açığım örtülü değilim ama tutuyorum
örtülü olan kişi de tutmayabilir sonuçta hepimize farz olan bir ibadet.
Nefsine kalmış bir durum anlayacağımız.
Regl olmuş olamaz mı dicem ama burada kastedilen bilerek tutmayan kız herhalde. Ya abi şimdi Allah bize dememiş ki sen türbanlısın tut ya da sen açık saçlısın tutma. O yüzden oruç tutmayan açık saçlı garipsenmiyorsa türbanlı da garipsenmesin yani..
Bana ne lan?
Çeşitli sağlık sorunları vardır. Yada orucu eziyet olarak görüp tutmak istemiyorda olabilir.
fantezilerini gerçekleştirmek için tutmayan kızdır. üzerine çok gitmemek gereklidir. çiftleşme dönemi gelmiş olabilir.