bugün

orucunu rakı masasında açan ateisttir...
Seçim öncesi malum masa.
kaçıktır. ateist adam oruç mu tutar amk.
Hepsine iyi geceler diliyorum.
baba baskısından dolayı tutuyordur.
Tatlı su ateistidir.
arkadaşımdır. Rusya'da iken, ateist bir arkadaşım neden bir şey yiyip içmediğimi sorduğunda ramazan ayında olduğumuzu söyledim ve orucu anlattım. Çok ilgisini çekti ve bir gün tutmak istedi. Tuttu da. Ancak oruçlu olduğu gün, yanımızda sigara içene, yemek yiyip su içene bir atarlanmalar, bir gider yapmalar falan görseniz kesin erzurumlu dersiniz. helal olsun size dedi ama bir daha tutmadı.
gel beni de tut demiştir. sonra tuttuktan sonra bırakamamıştır
Nurlu ateisttir.
Ne olur ne olmaz hesabı,hınzırlar sizi.
Bugün pagan olarak bir benzeri olduğum kişi.

Oruç tut diye zorlayan yok ve zaten zorlamayla bir şeyi ölsem yapmam. Toplum baskısı yok, herkes müslüman olmadığımı kabullenmiş durumda. Maksadım ne ben de bilmiyorum. Allah'ı bulmuş da değilim. ilginç.
Sokakta tutmayanların dövüldüğü yerde çelişkiden ziyade mecburiyettir.
ateist değil ama deist olarak benimde dahil olduğumdur..
küçüklüğümden beri ramazan aylarını çok severim , bana çocukluğumdaki güzel günleri hatırlatıyor , iftar anının yaklaşmasıyla doruğa çıkan heyecan paha biçilemez , sahurlarda nihat hatipoğlu dinlemek falan bende nostaljik anısı var hep bunların... islamı terk edeli 2 yıl oldu ama oruçları eksiksiz tutuyorum hala.. tabi bunda ailemin beni hala müslüman sanması ve onları üzmemek kavramlarıda etkili...
Hem konyalı hem ateist olunca gerçekleşen durumdur.
Yuh denecek ateisttir. Ateist oruç mu tutar lan.
Oldu olacak dua et allah'a.
Oruç dopamin ve endorfin reseptörlerinin arttırılmasında çok yararlıdır. Beyninin potansiyelini arttırmak isteyen ateisttir.
dinci bir iş yerinde çalışan ateisttir...
güldürür. evet.
ateist nasıl olunur sorunsalını merak eden kişiliktir.
şüphesiz ki iman yollarını kendi çıkarları için kullananlara büyük azap vardır. her kim ki kilo vermek için oruç tutarsa ahirette üç katı kadar kilo vardır.
Diyet yapıp oruç diye yutturuyordur.
allah kabul etsindir.
benimdir bu. ailesi müslüman değil şakirttir.
Ailesinin müslüman bildiği ateisttir. Geri kafalı bi aileye sahiptir aynı zamanda.
sünnet olmuş bir ateist olabilir.