bugün

Orantısızlık abidesi vasat ötesi vasat yazar. 1 i yine bazen tek tük aklı başında iki cümle kurabiliyordu. Ancak 3 ü hepten sıyırmış gibi gözüküyor. Nickinin hakkını veriyor gerçekten.
ayrıca kendi nickaltını uplayan yazar.
Her başlıkta farklı meslek icra eden yazar.
Örnek;

görsel
klavye ergeni diye düşünüyorum. sanırım sözlük ortamının da ortak düşüncesi budur. klavye başında rüyalar görüp buraya yazarak eğleniyor. öyle işte...
zeytin dali harekati afrin'e girerken, dalı bu yazarin bir yerlerine girmis olmali.

zeka ozurlu mal.
siber ihbara bildirilmiştir. şimdi o düşünsün orantısız beey *
moderatör çalışıyor elinize sağlık.
posta koyuyorum!

kaynak: götüm.
kendi başlığını kendi açan orantısız zeka mı olur lan? orantısız dingil.
Nickiyle namüsemma yazar.
kelime israfı.isabet olmuş karar.
Ermeni olduğunu söyleyerek , sözlük sakinlerini kışkırtmaya çalışan boş beleş bir yazar. Ermeni olması zerre kadar umrumuzda değil halbuki . Adam olsa kafi . Ama nerde bunda anlayacak kafa . Olmayan şeyleri varmış gibi yaşayan , atalarının izinde bir denyo.
orantısız zeka 4 ile dönmesini bekliyoruz.
belki bir üst sürümle dönecek yazar.
Gezi eylemlerini tv karşısında halk tv’den izledi oranı 1,05 olan yazar.

Orantısız zeka he mi, ahahahah.
yeni nikinin beyinsiz yazar olmasını tavsiye ettiğim yazar. yakışır koçuma ehehe.
yeni film projesi için yazdığım senaryo ücretini ödemeyen burun deliklerine ayak serçe parmaklarımı sokarak kendisinden paramı almak istediğim şahıs.

not: ayaklarım 45 numara.
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ipneler)
(#39380631)
Söz konusu olayın yaşandığı 2009-2010 sezonu’nda Galatasaray değil Bursaspor şampiyon oldu sünger beyinli kardeşim.
an itibariyla türklere laf sokmaya çalışan, ırkı belli olmayan yazar.
ana dili türkçedir *
Espriden anlamayan yobaz. Beynini siktiğim.
evsizi unutmuşsun.
tosicin karısına çok önem veriyor. sebebi neydiki?
alaturka tuvaletin kuburudur.