bazen normal seksten daha zevklidir.
boşnak saksosu çeşidir bulunur.
bir axl rose anagramıdır.
bunu severek yapan kadınları ben de seviyorum. sebepsizce. görev gibi yapanları ise çok sıkıntı. uzak dursunlar benden lütfen.

geberin.
temiz bir insana yapmak igrenc olmayan seks tipi.
e. coli nin idrar yollarına bulaşıp, enfeksiyon yapması => kadın erkek her bireyin oral yoldan bu bakteriyi alacağını biliyoruz, yararlı falan demeyin o bağırsakta hastalık yapmazsa vitamin yapıyor, hastalık yaparsa ishal yapıyor.

bu yüzden zararlı faydalı olan şeylere yönelmek gerekiyor.
Hijyenik olmak kaydıyla dinen de bir mahsuru olmayan zevkli bir seks eylemi. Çiftler ağız yoluyla incitmeden, acı vermeden karşılıklı birbirlerine maksimum zevk vermeyi amaçlar.
Yapana da yapmayana da ve yapamayana da saygı duymak lazım.
hijyenik olmaktan bahsediyorlar, tabi e.coli için çamaşır suyu sıkalım birinin keyfi için bir insan sağlığından olsun, hem karşındakini alçalt hem hasta et ne kadar iğrenç, hayır bir de saygıdan bahsediyorlar hangi kültürde var bu?

cidden sorun bu, kapitalist sistemin bir dayatması zevk alınacak bir çok şey var herkesin konuştuğu;
sanat, siyaset, felsefe, tarih, magazin vs.

yapılacak bir çok zevkli iş var;
hobiler, aktiviteler, mesleğinle işinle uğraşmak şiir yazmak fotoğraf çekmek müzik dinlemek herkesin sevdiği iş vardır.

cinsel ilişki tek taraflı değildir bu yüzden kadını ya da erkeği alçaltan aşağılık olguları terketmek lazım dünyada hiçbir evet altını çizerek diyorum hiçbir kültürün cinsel ilişki kültüründe yoktur, dileyen araştırsın. çiftler arasında olacak bir şey beni ilgilendirmez ama karşısındaki insanın onurunu, sağlığını düşünmeden bilinçszce yapılan bu iş son derece gereksiz ve bir o kadar saçmadır.

keyfiniz için insanlığınızı yakmayın.
Hanifelere göre caiz değil şafilere göre tatmin olunamaması halinde caizdir. Imam ı azam ağızdan Allahın kelami çıktığı için cevaz vermemiştir.
Erkeklerin yapmayı hiç sevmeyip kendilerine yapılmasına bayıldıkları nadir şeylerden biri.
bir seks çeşididir. bence gereklidir yani. arada tuhaf bir bağ oluşturuyor ve tuhaf bir zevk veriyor. ben bir erkek olarak yapmasını da yapılmasını da severim. isterim. özellikle yapmasını yapılmasından daha fazla severim. çünkü karşımdakinin yaptığımdan zevk aldığını, zevkten kıvrandığını görmek beni mutlu eder. ya olay belli, sekste önce karşı tarafı memnun edeceksin. olay bu. tek sorun hijyendir. temizlik, hijyen çok önemli. seksten önce güzelce duş almak da faydalı.
görsel güzel bir eylemdir fakat herkesle yapılmaz.
Abov. Gelen seri eksiler üzerine bunu bırakıyorum.
görsel
+ aşkım ilk defa yapıyorum oluyo mu
Gün ıçinde defalarca idrar tahliyesi yapan sürekli çamaşirin içinde güneş görmeden duran malum şeyleri agız yoluyla tatmin etme olayıdır. Pisliktir.
Uygulamadan ve uygulattırmadan evvel lütfen malum bölgeleri Arap sabunu ile dezenfekte ediniz.
17 sindeki nedimin açtığı basliktir. Kaldırın artık başınızı sikinizden, dışarda hayat devam ediyor.
iyi yapıldığı takdirde cinsel hayatınızı level atlatacak aktivite. iyi yapan partneri bulmak mı daha iyidir yoksa onu kaybetmek mi daha çok koyar karar veremiyorum.
Normal sekse hazırlanılması ve zevk katması açısından yararlı bir eylemdir. Daha iyi orgazmlar için cinsel terapistler tarafından önerilir.
(bkz: #26171955) oral seks hakkında şimdiye kadar yapılmış en iyi tanım.
seks dalgalı, hırçın yahut yavaş, iki salınım arasındaki içgüdüsel bir enerji dışavurumuysa oral seks, kontrolün tamamen yapanın bilincinde olduğu, zihninin derinliklerinde dolaşan haz ve estetiğin kendini gerçekleştirdiği bir haldir. ve yani özetle sekste tek bir otorite/baskın güç vardır, oysa oral sekste karşılıklı olarak 'tanrı olma rolünü değişir' sevgililer.
Maşallah maşallah zall bey görmesin buni...
aydinoglu nerdesin. neredesin. gör bak meydan kimlere kaldı.
görsel
normalini bulduk sanki fantezisini yapacağız.
Seksin bir çeşidi. Yaptırması zevkli, yapması eziyetli. işi bilenin eline düştüyseniz şanslısınız.