bugün

veda edicem diyor.

görsel
Kim ne yazmış görmüyorum ama başlık uplanmışken şunu belirtmek isterim seni çok seviyorum bebekamın.
duygusal top olan bı yazar, keşke çikolatalı pasta olsaydı.

görsel
Nickiyle sözlük erkeklerinin gönlünü çalan ve cesaret veren değerli bir insan.

'Omen tanrem. Hay nickine kurban olduğum... Ne çekici bi nick lan bu böyle. Allam kendimi zaptedemiyorum. Aşık oldum galiba ben bu prensese.'

Sözlük erkeklerinin durumu budur özetle.
görsel
Şaka amaçlı iyi yazmalar dostum.
görsel
Kasap rahat dur 2 dk. Bir yazar.
benim diğer yarım, birbirimizi tamamlıyoruz.
bir yazar, en özelinden.
Canım aşkım bi tanem bebeğim.

Tamam yazdım çek silahı indir şunu.
Arkadaşlar bu kız deli ciddiye almayın.
(bkz: çok aşığın var diyorlar)

görsel
görsel
benimde burnum iki yerinden kırık ama sıkıntı yok kendisine de sıkıntı etmemesini tavsiye ederim
bunlar ufak şeyler.
Omen tanrem kaza kırım kaçınılmaz.
Ne oluyor lan ajsnaja

ironi nedir bilir misiniz? Allah'a şükürler olsun fıstık gibi burnum var, Kudurun.
isterse burnu gargamelin burnu kadar kocaman ve tuhaf olsun yeri kalbimizde başka olan yazardır.
Kendi adıma ben hiçbir sözlük kızını kusurlu, çirkin olarak düşünmek istemem.

Bazı sözlük kızları profillerine hiç gerek yokken kendi fotograflarini koyuyor. inanır mısınız ben büyük bir hayal kırıklığı yaşıyorum. Sözlükte yazmak gibi bir şefkim kalmıyor öyle zamanlarda.

Ben bu hanım kızımızın da çok ama çok güzel biri olduğuna inanmak istiyorum. Lütfen kimse beni bu rüyadan uyandırmasın.

Diyebilirsiniz ki ulan allah'ın hıyarı sen çok mu yakışıklısın da elalemin güzelliğiyle kafanı meşgul ediyorsun. Haklısınız efendim. Ne diyeyim ki size.

Onun dışında şaka yapmıyorum. Sözlükte parmakla gösterilecek efendilikte bir hanım kız.

Tanrı yoluna ışık olsun.
Arkadaşlar neden açıklama gereği duyuyorum bilmiyorum ama burnum güzel benim o entryde şaka yaptım ama görüyorum ki aramıza ironiden anlamayan yeni kişiler katılmış..

işte o çok merak edilen entry
https://m.uludagsozluk.com/e/42816508/
En sevdigim yazarlardan biri. kafa dengidir.iyiki vardır. ewed
Ben ona fındık burunlum diye sesleniyorum.. görme engelli değilim.
Aşkım su. Bebeğim su. Bitanem su.
Omen orada cahilliğinizi yüzünüze vurmamak için latifeli ironi yapıyor...

Zerre ıq su olmayan insanların şu ıq olayını sürekli dillendirmesi de sıktı artık.
Ne oluyor ya gece gece bu ne gürültü?

Şimdi açıklama yapıcam dinleyin canlarım benim ironi diye bı şey var şuraya sözlük anlamını da bırakıcam (ironi:ironi, söylenenin tam tersinin kastedildiği ifadedir. Söylenen ya da yapılan eylem, ciddi görüntüsü altında, karşıt söylenceyi ya da eylemi, çelişki noktasına çekmeyi hedefler. Mizahtan farklı olarak, ironi daha eleştirel yaklaşır)

Ayrıca Sabahattin Ali okuyorsa net gerizekalı demiş biri, kardeşim sen ya önyargılı bi aptalsın ya da bu kitabı okumuş bir gerizekalısın her durumda malsın yani.

Dağılın iyi geceler.
Normalde kızların nick altına yorum yapmam sözlükteki ama arkadaşım sanane ister sebahattin ali okur ister cin ali okur sana giren çıkan ne.
Yemin ederim mal mal Allahım nasıl bu kadar aptal olabiliyor bir insan cıldırıcam, hala manipülasyon yapıyor ya? Benim seninle ne işim olur aptal. Neyse ifşa etmiştim herkes görmüştü zaten. Ayrıca nickaltimda olan sensin hadi uzaaaaaaa.

Edit: entry giremiyorum şu an uyarı çıkıyor. aptal herif beni çıldırtma bı de tecavüz yazmış gel de delirme lan mal benim seninle ne işim olur ruh hastası? Ayrıca ben mesajları atmıştım sözlüğe herkes görmüştü hala neden ağlıyorsun burda? Yani kimim kime yavsadığı zaten belliydi. Neyse uyuyorum ben tez zamanda gebermen dileğiyle kötü geceler.
sevdiğim bi yazardır. onu görünce gözlerim kalp şeklini alıyo karnımda kelebekler uçuşuyor. nikah dairesinin önünde kendisiyle buluşmamız gerekiyor.ewed