bugün

aşırı hırslı olup kendisinden daha kültürlü yakışıklı eğitimli birini aramaları. mükemmeliyetçi oluyorlar geneli.
kariyer yapacağım derken dişarıya zaman ayıramamalarıdır.
benim ortaokuldaki fen hocam hiç evlenmemiş, orta yaşlı güzel bir kadındı.
Kariyer odaklı olmaları.
Kendilerini buyük gormelerinen kaynaklanir. Fakültede okurken kendilerine toz kondurmazlar mezun olduktan sonra ise evde kaldım derler.
Olmayan nedenler. Artık erkekler okumuş ve çalışan kadın istiyor. Ayrıca çalışmayan, güçsüz bir anneye sahip olmak günümüzde öyle olmasa da gelecekteki çocuklar için utanç verici bir durum halini alabilir. Biraz ileriyi de düşünmek lazım.
Cok basit.
abi en basit biseyde benmi ailenmi dersen hic cile cekmedeb en iyi sekillerde yasayim dersen o olur.
ne demisler emek olmadan yemek olmaz kiz guzellikler.
Elinde bi mesleğinin olması erkegine issiz bi ev kadinindan daha az muhtaç olmasidir. Eeee hangi erkek karsinda güçlü bi kadim ister?
Bana sormayındır. liseyi zor zor bitiren kuzenim liseyi bitirir bitirmez nişanlandı, yakında da evlenecek ama ben üniversite mezunuyum ve tık yok, sebep ne bilmiyorum ki. Beceriksizim sanırım.
kimse kusura bakmasın türk kızları çirkindir. türk kızı olmaları ve de kıllı olmaları ve çirkin olmaları ve en önemlisi estetik olmamaları erkek gibi olmaları.
sokakta mi kalsin mk! boyle sacma basliga bu cevap bile mantikli kacmaktadir.
Kariyer aşkı başlar. Dost hayatları da olur. Bu yüzden evlenme ihtimalleri de az olur efendim.
feminist poh poh lamalarına kurban gitmek.
okuyan herkes iş bulacak diye bişey olmadığı için. Kızlarınkine evde kalma diyorlar.
seçicidir.
fazla irdeler.
ayaklarının üzerinde durmanın verdiği güvenle olmasa da olur mantığındadır.
adamlara mantığıyla yaklaştığı için aşk eksik kalıyordur evlenesi gelmiyodur.
düşünürsen sebebi çok.
Mükemmelliyetçiliktir olsa olsa.
insan ister istemez okuyunca beklentilerini yüksek tutuyor. Sürekli eleyip bi kulp takıyor, belli bi yaştan sonra ya var olana mecbur kalıyor ya da battı balık yan gider diyip evde kalıyor. işte bunlar seçici kızlarımızın sebepleri.
üniversitede her haltı yedikten sonra evliliğe bir şey kalmaması da olabilir.
maddi olanakları yüksektir ve bunu düşünüp erkeğe ihtiyaçları olmadığını düşünürler. ama hiçbirşey para dğeildir. para sarılmayı, sevgiyi sağlamaz ki!
beklentilerinin yüksek olmasıyla alaklı bir husus nitejim ünüversite eğitimini tamamlayan bir bayan en az kendi seviyesinde eğitim görmüş bir eş adayı arıyor en aşağı istek bu olunca tepelerde hangi kriterler var orasınıda siz düşünün.
her şeyi ben bilirim havaları ve kariyer peşinde koşmaları olabilir. okumuş kız daha çok armudun sapı üzümün çöpü diye ayıklar bir bakar ki yaş geçmiş.*
dillerinin pabuç kadar uzun olmasıdır.
daha yumurta kıramayacak kadar yemek yapmaktan bihaber olmalarının yanı sıra kendilerini bir bok sanmalarıdır. hayır madem bilmiyorum benden iyi bir eş ya da anne olamaz de canını yiyeyim. ama neredee sikimsonik tavırlar küçük dağları ben yarattım tripleri. kusura bakma ama güzelim biz de aptal değiliz. ayrıca göte de göt deriz bilesin.
işsiz olmasıdır. yoksa evde niye otursun diğmi ama?
okumuş bir erkeğin kendi kadar okumamış biriyle rahatlıkla evlenmesine rağmen,okumuş ablaların burunlarından kıl aldırmamaları sonucunda oluşan durum.
evde kalmak ev kızlarına has olduğundan -evlenemeyince babalarının evinde kalmaya devam ettiklerinden- okumuş kadınlar da ev kızı olmadıklarından sebep, olmayan nedenlerdir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar