bugün

bir çoğu güzel falan değildir sadece okuldaki erkekler amcıdır. Hatta bu dangalaklar ergenler taciz etmişti aq hatırladıkça sinirleniyorum (bkz: bok gibi bişe boşver)
Kavgacı kişiliğimi borçlu olduğum kızlardı bunlar. Dayak yemeyi ve dayak atmayı öğrenmem hep onlar sayesinde oldu.
Anası babası sol çomarıdır.
benim aşkımdır.
atatürkçü ve bencil aynı zamanda ben merkezli olur genelde.
Genelde yanız olurlar.
Her zaman okulun yarım dünya lakaplı oğlanı bunlarla en çabuk arkadaş olan kişidir.
Diğer kızların nefretle baktığı tip.
benim ciddi ciddi acıdığım kızlardı . güzelliklerini takdir etsem de kendilerine yükledikleri misyon korkunçtu. şimdiye kadar yaptığım gözlemlere dayanarak bir kaç madde halinde sıralayabilirim sanırım :

- renkli gözlüdür. çoğunlukla kedi gözlüdür hatta bu kızlar. boncuk gibi gözleri vardır. o değil güzel gözlü bir sürü kız vardır ama bu kızların gözü kedi gözü gibi parlar. çünkü sabahın 6 ' sında bile kedi kız makyajıyla okula gelebilir bunlar.

- hep çok kırılgan ve mızmızdırlar. melek gibi görünmek isterler. çünkü herkesin onları çok sevmesi ve beğenmesi en çok istedikleri şeydir.

- genellikle erkekleri onlar terk eder. erkekler kapılarında yatsın kalksın, tehdit etsin, yakın erkek arkadaşları eski sevgililerini dövsün isterler.
sevgilileri onları terk ederse hırslarından geberirler. o kişinin hala kendisinden etkilendiğini, her yerde deli gibi o'nu kestiğini, gözleriyle taciz ettiğini söylerler.

- aile dostlarından birinin oğluyla ya da bir uzak akrabalarıyla evlenirler bir de sonunda. ha bu en başından bellidir ama evlenene kadar egolarını tatmin etmek isterler.

- yemek yemekten ödleri kopar. dişleri her zaman bembeyaz olmalıdır.

- dedikoduyu aşırı severler ve 3 cümlelerinden birinde kendilerini överler.
o bana aşık, şu bana bayılıyor, bilmem kim benim için şunu bunu yaptı.

- oturup insanların orasını burasını eleştirirler . bir de otururken dimdik otururlar ve konuşurken garip bir gülümsemeyle insanların gözlerinin içine içine bakarlar. bu kibarca"en güzel benim , burada ben varken güzellik kimsenin haddine değil" gibi bir manaya geliyor olabilir.

- bir de baya baya cinsellik yaşadıkları halde bu tarz şeylerden sürekli bahsedip , çok utangaçım, aşırı hanımefendiyim ifadesini takınırlar.
abaza oldugumuz zamanlarda tüm kızlar guzel geliyordu gözume amk.
Lise için konusuyorum. Kesinlikle sigara içer hap, ot vs kullanma olasılığı yüksektir bir tanesi şişman merve olmak üzere birkaç fitneci kız arkadaşı vardır. psikopat, piç, genellikle esmer bir yavşakla çıkar. onun için güç her şeydir.

Liseli kardeslerime nacizane tavsiyem cevrenizde böyle kızlar varsa elde etmeye calısıp götlerini kaldırmayın. Her sınıfta vardır güzelliğinde azıcık kusur olsa da melek gibi, efendi, hanım hanımcık, utangac kizlar. Onlarla arkadaslık yapın.
Hep benim kankam oldular. Aklınız varsa kanka ayağına yanaşmayın.
O nasıl göt lan öyle tepkisinden ilerisi yoktur.
Lisede bana akşam yemeği kazandırmış kızdır. Arkadaşlarla iddiaya girdik. Dediler sen bu kıza teklif edemezsin. Dedim ederim.

Neyse gittim kızın yanına, dedim ki sizi çok beğeniyorum. O da dedi ki sana mı kaldım lan...

Sonuç olarak yemek geldi mi geldi. Karnım tok sırtım pek. Tokluk mühim.
Elde edilesi zor olandır. Bu kıza aşık olunmaz, olunması teklif dahi edilemez.

Çünkü bu kızlar çok güzel ve naif olmalarına rağmen hep "piç" erkekleri sevmiştir.

Adalet ya bu.
kim tarafından nasıl seçildiğini merak ettiğim bütün okul insanlarınca öyle olduğu kabul edilen kız.

ortaokuldayken bir arkadaş grubumuz vardı. böyle kızlı erkekli toplamda 5-6 kişilik. aynı sitede oturduğumuz için okullarımız farklı olsa da akşamları herkes dışarı çıkar, birlikte bisiklet sürer, sohbet ederdik. bu arkadaş grubuna sonradan dahil olan yine bir zamanlar bizimle aynı sitede oturmuş ama şimdi ankara'da yaşamakta olan bir çocuk vardı. ben bu çocuktan bi etkilendim. böyle birlikte takılıyoruz. gruptan 3 adım önde yürüyoruz. millete biz dışarı çıkmayacağız deyip ayrı geziyoruz tozuyoruz filan bir dünya çirkinlik söz konusu. öyle erkek arkadaş olayı da değil tam anlamıyla. vakit geçirmesi neşeli.
sonra bu çocuk ankara'ya geri döndü. biz de hayatımıza devam ediyoruz haliyle. ortada büyük bir olay yok. ha zaten büyük bir olay yaşamaya yaşımız bile müsait değil. ne yaşayabilirsin. o devam ettirmek istemişti ama ben istememiştim. diyorum ya devam ettirsen ne yaşayacaksın??

ortaokul bitti lise başladı. biz bu çocukla bir şekilde iletişim kurduk tekrar. havadan sudan sohbetler, ama her muhabbetin arasına "biliyor musun burada bizim okulun en güzel kızıyla çıkıyorum" cümlesini sıkıştırıyor. ne diyeceğimi bilemiyorum. tebrik mi etmeliyim. ahlanmalı mıyım. vahlanmalı mıyım. aman ben ne yaptım mı demeliyim?
aileler aynı iş yerinde çalıştığı için düzgün davranmak zorundayım. yeri gelecek yüz yüze bakacağız çünkü.
ben de tebrik ettim. devamını diledim. hayatta başarılar diledim. bütün çocuklarınız kendi okullarının en güzel kızı/ en yakışıklı çocukları olur inşallah dedim. şaşırdı!
şimdilerde bakıyorum kendisinde kafa hala aynı! değişen bir tek sinir hücresi yok adamda.
okulun en güzel kızıyla birlikte olmak bunu gerektiriyor demek..
(bkz: #5159848)
Bir de karşıdan gelen her erkeğe gülümsüyorsa çok dertler açacak kızdır. Onun için çok kişi kavga eder ama kavga edenlerden hiçbiri onu elde edemez. Kız zenginle evlenir, elemanlar asgari ücretle çalışır ve hikaye biter.
kendini okulun en guzel kızı sananin en yakın arkadasıdır.
başın çevrilip bakılmaması gerekilen kızdır. aksi takdirde iyice ego şişmesi yaşanır, çekilmez olur. görmezden gelinmesi gerekilen kişidir.
Okulda ne kadar salak olsalarda popüler olurlar. Herkes ona çıkma teklif eder. Ama kız kabul etmez. En popüler erkekle çıkar.
herkesin üzerine yüklenmesinden dolayı pek şımarık kızdır. ona harcayacağınız zamanla başka kızlarla birlikte olmanız önerilir.
başlığını görünce beni gerçekten hüzünlendiren kızdır.

resmen artık göremeyeceğim, hakkında atıp tutamayacağım kızdır.zira bir okulum yok ulan. o kadar da ayak dirememe rağmen, 7 sene kasmama rağmen üniversite de bitti.

çok sevinirim diye düşünüyordum ama yok, valla boşluktayım. baksanıza ne mal mal şeylere takıldım kaldım, ben sende tutuklu kaldım, okulun en güzel kızı,

(bkz: bana bir kez gülmez misin oklunengzelkızıı) *
çirkin şansı olmayan kızdır genelde.
her zaman yan sınıfta olmuştur.
güncel Önemli Başlıklar