Üzdün bizi be. Ağa uzun parliement yakıyorum senin için.
görsel
isim verip kimseyi rencide etmeye gerek yok.
Gerçekten biliyorsa on numara itham aslında.
bu nickte bir yazar vardı sanki.
isim vermemek için kullanılır.
bilmiyordur kesin. bilse zaten hala buralarda o kendini biliyor yazmazdınız.
Bilmemezlikten geliyor. Açık açık isim verilmeli.
Bir mesajla 5 kişiye mesaj verme cümlesi.
isim verip onu kırmak istemiyorum, o zaten kendisinden bahsettiğim anlar demektir.
biliyo abi ne gerek var reklama . sevgimizi de acımızıda içimizde yaşıyoz biz.
O kendini biliyor olsaydı emin ol çoktan sana gelmiş olurdu.
ya mal mısın bir kendine gel ya. ne bu haller bir kendi kendine gülmeler falan anladık yine sabah erken kalktığın gibi aşık olmuşsun da ben öyle karşımda sürekli gülen insan istemem sinirlerimi bozuyorsun. kalk kız ablana bir kahve yap. bak çok yorulmuşum o kadar ev temizledim sana yemek de yaptım sen de bi kahve yaparsın artık o kadar da şey değilsin. gelirken raftan en beğendiğin şiir kitabını da getir okuruz birlikte fena mı olur? bak ne diyorum ben balkonu hazırlayayım da bu gece orada oturalım şöyle ferah ferah. kucağımda uyumayacağına söz verirsen tabii. söylesene neden bu şair? neden bu şiirler? onca şairler onca şiirler arasında neden bu kadar kişisel bir şair seçtin? anladım, peki ben dinlerim seni sorun değil tabii senin de konuşmaya gönlün varsa. var ama belli yoksa sen bu saatte beni gelip rahatsız etmezdin. biliyor musun tam bir kedi gibisin hiç kendini sevdirmiyorsun ama bazen öyle masum oluyorsun ki kıyamıyorum...

E: sanane kardeşim istersem gider gecenin şiirine yazarım canım buraya yazmak istedi burada kalacak.
hayır bilmiyor. kim o?
kullanmayan kaldı mı şu sikik cümleyi.
sözlükte genelde birden fazla insana hitap eden kişilerin kullandığı cümle. aynı zamanda fazla sık yazmada da bu adda bir kadın yazar da vardır.
Tanımıyorum ama en sevdiğim şiirlerden biriyle veda etti bu yüzden gideceğin yerde mutlu ol. Ve varsın her şey sonraya kalsın.
ismi ile müsemma bir yazar, kendi halinde. hep yazsın.
offline.
Ups boobss tabikiiiii.

Ha espiriyi gecersek başka bir yazar tanıyorum gerçekten tanıma uyuyor örümcek hislerim yanilmaz.
(bkz: o kendini biliyor yavşaklığı) yavşak olduğuna dair birsürü entriy girilmiştir bu kadar yazar haksız olamaz
sevimli bir kız, kendi halinde takılır. elleşmeyin yazsın.
Bazen seri oylar bu arkadaş. Üstelik duvar fotosundaki çocuğu ne zaman görsem kardeşim olsa mıncırmak isterdim. Canbebe çocuğuna benziyor. Neyse iyi yazar iyi.
Hayatımda ilk defa kendimden daha boş bir adam gördüm. Gece gece çok boş yapıyorsun be kardeşim sikicem uzayını da, gezegenini de, güneşini de...
Aslında Hiçbir zaman bilemedi biliyor musun vaybee.