bugün

yuh lan adam avustralya'da sokaklarda graffiti olarak yaşatılıyor.
görsel
populer kapitalist kulturun bir baska şıçmığı..

ulan adam kasap hayriden aldigi 50-100 liralik eti garip sekillere girerek abuk subuk hareketlerle 100-200 $ a satiyor.

ayrica ayda binlerce dolari cebe indiriyor.

yani bu ullkede para kazanmak normal degil abuk anormal insan olacan aga.

digerleri icin (bkz: aleyna tilki) (bkz: kerimcan durmaz)....
Bir zamanlar karşı binada oturan nusret nasıl bu kadar yükselişe geçtin yiğidim ara beni
(bkz: ev sahibinin küçük torunu)
https://www.facebook.com/.../videos/1810350209204315/

Trolleyenler çığ gibi büyüyor şaka maka dünyaya açılan en özgü olayımızın bu olması da ironik yani.
milli gururumuz olmasının yanı sıra, şaka maka adamın bir zamanlar okumaya parası yokmuş, geleceğime inanasım geldi valla.
tahminimce sonradan görme görgüsüz zenginlerin et yemek için gittiği yer.
Takip edenler bilir 9gag de kendisinin memelerinden ( foto üstüne beyaz renkli harflerle yazılıp yapılan komikli gönderi ) geçilmiyor. Gerçek bir milli gurur.
sürekli cosplay yaparım * rahatsız bir herif.
görsel
Hala tam bir tırrek olan kasap. insanlar neden sürekli bu adamı konuşuyor anlamıyorum. Bi de dünya çapında ünlü oldu şimdi. Yazık valla.
Elit olan günaydın'a sonradan görme olan nusret'e gider.
Mert alaş bir bu iki. ikisi de etten iyi anlıyor.
http://www.youtube.com/watch?v=cg2ytdqshhg
görsel

Ne reklam yapti be.
Milletin parası var zengin ve damağına düşkün ki gidiyor. Eleştirenlere hiç anlam veremiyorum. Aylık geliri 100bin tlnin üzerinde olan insanlar gidip de senin benim gibi tavuk döner veya mc donaldstan hamburger yiyecek değiller ya? Parası olup da ucuz yerlerde yiyene de var yemez, parasını yemesini bilmiyor derler bu seferde.
Bu adamı eleştirenler kıskananlar keko ve sonradan görme diyen çok vasıfsız insan var dayının biri video çekmiş hırsından tipine sallamış sorsan müslüman Allah yarattı . neymiş efendim o kadar pahalı mı olurmuş normal insan gidemezmiş amacı o zaten amk elit kesim . yarim ekmek köfte ayran menü mü koysun. dünyaya açılabileceğinizi mi sanıyorsunuz bu şekilde anlamiyorum.küresel markamiz yok diye ağlanıyor bu adam ama oyle ama böyle dünyada şuan et restoranı denince akla gelen isim ve hakediyor adamda çalışma götü var helal olsun tırnaklarıyla gelmiş buralara.
avrupa abd bizi fesli develi falan biliyor diye üzülüyorduk ulan şimdi nusret gibi biliyorlar. beterin beteri varmış. evet.
size saçma gelebilir, ''hasiktir lan oradan'' diyebilirsiniz ama bu adamın hayat hikayesi beni acayip etkiliyor. zaten şu sıralar bunalımda gibiyim, gelecek kaygısını doruklarda yaşıyorum. ne zaman tuğla gibi kitapların başına otursam aklıma bu adam geliyor. ben iddaa'ya 3 lira yatırmaya korkarken adam kalkmış teee dünyanın bir ucuna gitmiş, tek birikimiyle, dil bilmeden, iz bilmeden... 15 yıl önce kasapta çırakken, şimdi dünyanın en zengin, en tanınmış godomanlarıyla kanka oldu. yemin ediyorum günde 5 kere instagramına girip çıkıyorum herifin.

birde sürekli görüyorum, bu adamın fiyatları pahalı diye yukarıda rahmi koç örneği veriliyor. yahu bu adam rahmi koç'un gittiği yer gibi köşe başında bir çorbacı değil ki. adam new york'a tükkan açacak aq. buraya gidenler zaten düzüleceğini bile bile gidiyor.
giderek itici olmaya başlayan kasap.
tamam güldük eğlendik kendine has hareketinle popüler oldun iyice de yeter artık. memlekette başka mesele mi kalmadı.
Başarılı şekilde ücretsiz reklam yapmıştır. Pazarlama derslerine konu olabilecek kişidir.
Bakışları çok çirkin kasap. Kibirli bakıyor.
asıl adının çiğ et olması gerekir. bişirmiyor resmen, 3 kez geri gönderdik.
Fiyatları normalden bayağı fazla ama adamlar gerçekten işlerini mükemmel yapıyorlar.
kendisini sevemedim. yine de nusretle anılmak kötü bir şey değil.
en azından bağnazlıkla, terörle, adaletsizlikle ve tecavüzle anılmaktan iyidir.
Tam olarak hayalim olan işi hayallerimdeki gibi başarmış kişi. Ben kendisini tanımadan önce kuruyordum bu et restoranı hayalini. 30 liralık et muhabbetine girmeden önce butik işletme nedir, lüks konsept nasıl olur bunları öğrenmek, sonrasında bu adamı eleştirmek gerek. Özellikle hizmet ve restoran sektöründe gittiğiniz muhitin kira bedeline, içeride sizi karşılayan garsonun gülümsemsine, mekanın dekoruna yapılan yatırıma, oturduğunuz koltuğun rahatlığına, o mekanın popülerliğine ve oraya gelen ünlülere kadar her bedel yemeğinize yansıtılır. Bunu bilmek gerek. Sonra bu adamı eleştirin. Ha ben beden dilini ve jestlerini abartılı buluyorum o ayrı ama kesinlikle helal olsun.