CHP ile dem parti sokakta karşılaşıp merhabalaşsa bile akpliler bunu “ teröristler” diye kullanılırken bu görüntü hakkında herhalde “ normaldir” diyecektir.

He bana göre gayet normal bir görüntü ama burda bazı utanmazlar shop görüntüyü bile chp olunca savunacak kadar iğrençleşmişti.

Utanırlar mı sanmam.

görsel
ne güzel çarpıtıp salağa yatıyorsunuz. adam meclis başkanı, anayasa değişikliği için mecliste grubu bulunan tüm partileri ziyaret ediyor.

dikkat ettiyseniz ziyaret yeri meclis. sizin gibi parti binasına ayağına koşmuyor.
Bu pkk partisinin hiçbir meşrutiyeti yoktur. Hala adamlarla görüşüp evcilik oynuyorlar pes doğrusu.
hemen bir bahane bulurlar şimdi...
özlenen beklenen bahane gelmiştir. adam meclis başganı karşim görüşecek tabi.. şimdi rte bunlarla görüşse "adam cumhurbaşkanı yeaeae görüşecek tabi" derler..

yahu biz muhalifiz bak muhalif. biz diyoruz ki " iktidar elindeki gücü kullanıp bu partiyi kapatsın tüm siyasetçilerine de siyasi yasak getirsin" diyoruz iktidar cenahı seçmeni görüşecekler tabi karşim diyor. sorsan biz muhalifiz diye pkk cıyız sorosçuyuz taocuyuz gandhiciyiz dinsiziz bilmem neyiz..

hoş zamanında fetoya muhterem hoca efendi deyip sonrasında kendileri hariç yıllarca fetoya karşı durmuş, sövmüş herkesi fetocu ilan eden bunlar. zamanında çözüm süreci denilen ihaneti savunup sonrasında kendileri hariç buna karşı çıkan herkesi sonrasında pkk cı ilan eden bunlar. barzani denilen hırbonun defalarca ankarada ağırlanmasını savunup sonrasında o zamanlarda buna karşı çıkan herkesi ypg ci olmakla suçlayan bunlar. zamanında apo itinin kardeşinin televizyona çıkartılıp oy istemesini savunup sonrasında buna karşı çıkmış herkesi pkk lı olmakla suçlayan gene bunlar. yani kime neyi anlatacaksın ki amk sen istediğin kadar numan kurtulmuş meclis başkanı da olsa neticede akp li desende fayda etmeyecek. tüm bunları önce savunup sonra sanki başkaları savunmuş gibi kendileri hariç herkesi suçlayan bir kesime neyi nasıl anlatacaksın.
demli bir çay içip, "soyadımı neden yanlış telaffuz ediyorsunuz." konusunu tartışmışlardır.
Numan kurtuluş mu, o kim lan?
Swh.

Numan kurtulmuş demek istedi ise konuyu açan ileri zekalı geri: numan kurtulmuş parti adına değil, tbmm başkanı olarak mecliste gorusemez mi acaba beyinsiz çapulcular. Hahaha.
--spoiler--

numan kurtulmuş parti adına değil, tbmm başkanı olarak mecliste gorusemez mi acaba beyinsiz çapulcular. Hahaha.

--spoiler--

"beyinli" nihavend gene olaya açıklık getirmiş. peki şöyle bir şey olsa misal ; rte akp genel başkanı olarak değilde ( kendisi misal böyle bir şey söylese akp başkanı olarak değil cumhurbaşkanı olarak anlaştım dese ) cumhurbaşkanı olarak dem ile görüşebilir el sıkışabilir mi sizce ? yüksek zekanız ile cevap yazınız bakalım hati..

veya bir adım daha öteye götürelim tut ki cehapenin tanınan bilinen bir simasi meclis başkanı oldu bir şekilde. aynı görüşmeyi o yapsa siz "meclis başkanı tabi ki görüşecek" der misiniz yoksa her zamanki gibi "cehapeli siyasetçi işte dem ile ittifak yapıyorlar" mı dersiniz ?
Numan bey de demlenmiş...
Cumhurbaşkanı, Meclis başkanı gibi ülkenin en üst düzey yönetim kademesindekiler, insiyatif kullanarak makamlarında kabul edebilir. Efendim.
Elbette görüşecek mevzu o değil. Meşru bir parti. Ama bu kadar yüzsüz olmayın be…

O yüzden hep diyorum.

CHP yöneticilerinin “ aman PKK derler, terörist derler” korkusunu bırakması lazım.

“Bu insanlarla kesinlikle görüşülemez” diyenler akp olunca 90 derece dönüyor, neyini dikkate alacaksın.

Sen ne yaparsan yap diyor zaten.

Bildiğin yolda git. Sorunların çözümünü konuş.

Halk seni samimiysen anlıyor gördün işte…
tamam al 2023 akp-hdp görüşmesi.
görsel
aa ama görüşme bittiği gibi "allahııım biz ne yaptık" deyip pişman olup tövbe etmişlerdi demi. o zaman da sayılmıyomuş.
yani cumhurbaşkanı veya meclis başkanı karayılan denilen kansızla veya apo iti ile de görüşebilir insiyatif alıp bunu mu anlayalım ?
Sadece o ikisi prosedurel gorusme yapabilir. Konumları itibariyle. Parti ittifakı değil burası çok önemli. Prosedur kardeşim.

Edit: görüşme meclisteki parti ile olur, terörist ile görüşme olmaz.
tamamda nihavend kardeşim cumhurbaşkanı aynı zamanda akp genel başkanı. numan kurtulmuş da akp li siyasetçi yıllardır akp de siyaset yapıyor.

şimdi anlıyor musunuz bu partili cumhurbaşkanlığının ne kadar saçmasapan bir şey olduğunu ? hoş gene anlamazsınız siz ama neyse biz yazmış olalım *

adam akp genel başkanı olarak çıkıyor yakın tarihte seçim var diye atıyorum 3 mayıs günü dem partiye "terörist destekçisi" diyor "bunlar terör destekçisi" diyor bunlara oy vermeyin bize verin diyor. sonra 4 mayısta dem parti "cumhurbaşkanından" herhangi bir sebepten ötürü randevu talep ediyor. "cumhur" başkanı olduğu için kabul etmek zorunda bir yerde ve 6 mayıs tarihine randevu veriyor. 3 mayısta bunlara "terörist" diyen rte bu sefer akp genel başkanı olarak değilde cumhurbaşkanı olarak bunları kabul ediyor görüşüyor..

hani sizin kafanız normal çalışsa şu yazdığım şeye osurana kadar kahkaha atar "ne kadar saçmaymış yaa" dersiniz ama sizin kafanız normal çalışmadığından bunlar size hep olağan geliyor.
--spoiler--
yani cumhurbaşkanı veya meclis başkanı karayılan denilen kansızla veya apo iti ile de görüşebilir insiyatif alıp bunu mu anlayalım ?
--spoiler--

her zaman söylüyorum yine söylemek zorundayım. salağa yatma sporunu çok iyi yapıyor bunlar. karayılanın veya aponun mecliste grubu mu var? anayasa değişirse mecliste oy mu kullanacaklar?

ayrıca, parti binasında ayağına giden adama oy yağdırırken sesiniz çıkmadı, sadece anayasa değişikliği sebebiyle mecliste olan görüşmeye mi kudurdunuz?
--spoiler--

her zaman söylüyorum yine söylemek zorundayım. salağa yatma sporunu çok iyi yapıyor bunlar. karayılanın veya aponun mecliste grubu mu var? anayasa değişirse mecliste oy mu kullanacaklar?

ayrıca, parti binasında ayağına giden adama oy yağdırırken sesiniz çıkmadı, sadece anayasa değişikliği sebebiyle mecliste olan görüşmeye mi kudurdunuz?

--spoiler--

kardeşim dün dediğim gibi eğer ben salağa yatıyorsam sen bu zeka ile bildiğin katmerli salaksın demektir..

hayır parti binasına ayağına giden adama oy yağdırırken demişsin de kime diyorsun bunu ? benim entryden alıntıladığına göre bana diyorsun. yalnız ben o adamlara hem genel seçimde hem yerel seçimde oy vermedim. vermeyeceğimi de buraya yazdım 500 defa. dediğim gibi benim yaptığım salağa yatmak ise sen düpedüz embesilsin demektir.

ulan mecliste aponun karayılanın grubu var mı yazdım ben ? misal diyorum yarın bir gün " ben cumhurbaşkanıyım barış ve istikrar için görüşeceğim" dese ne diyeceksiniz diyorum. yahu ben sizin kadar okuduğunu anlayamayan bir sürü görmedim daha önce.. a yazsak gelip "heööö salağa yatiyürler z diyor bak hele " diyorsunuz lan. oğlum hiç mi beyin fonksiyonu yok sizde valla ibret alarak okuyorum yazdıklarınızı *
---
edit: görüşme meclisteki parti ile olur, terörist ile görüşme olmaz.
---

terörist ile görüşme olmaz. ama olabilir de.
görsel
--spoiler--
ulan mecliste aponun karayılanın grubu var mı yazdım ben
--spoiler--

halen devam ediyorsun. meclis başkanı mecliste grubu olan partilerle konuştu bunu sen de biliyorsun. ikinci turda erdoğan'a oy verdiğini de öğrenmiş olduk bu arada.
kimin salağa yattığını görüyoruz. "o zaman kafasında parti bilmemnesi şapkası vardı. bu zaman kafasında devlet bilmemnesi şapkası vardı". erdoğan cumhurbaşkanlığı makamına yerleşmiş akp genel başkanıdır. kurtulmuş meclis başkanlığına yerleşmiş akp yöneticisidir.

şimdi bu görüşme parti başkanları görüşmesi mi (akp duvarkağıdı olduğuna göre), cumhurbaşkanı görüşmesi mi (forsu getirttiğine göre)? denk parti başkanları görüşmesiyse millete billurlarını göstermeye mi boş sandalyeyle kendini ortaladı, daha yüksek sandalyeye oturdu?
görsel
Aynı ekibin parti ismi değiştirmesi farketmez, hdp, dem cart curt pkk partisidir, askere polise Atatürke hakaret edip küfür ederler.apoyu,pkk yo pydyi överler. Varmı bundan ötesi...
--spoiler--

halen devam ediyorsun. meclis başkanı mecliste grubu olan partilerle konuştu bunu sen de biliyorsun. ikinci turda erdoğan'a oy verdiğini de öğrenmiş olduk bu arada.

--spoiler--

kardeş ben sende ciddi zekasal sıkıntılar olduğuna artık ikna oldum o yüzden bu entryden sonra laf anlatmaya çalışmayacağım daha. gider kedi ile köpek ile kuş ile tartışırım sonuç almak biraz daha garanti olur *

lan ben mecliste grubu olmayanlarla görüştü mü dedim ? ben diyorum ki madem nihavendin dediği gibi "insiyatif alarak" herkes ile görüşebiliyor yarın bir gün bu saydığım soysuzlar içinde bu insiyatifi alır da görüşürse tepkiniz ne olur diye soruyorum. salağa yatan kim buradan bile belli soruya cevap vermek yerine ad homineme devam ediyorsun.

ve işte bir zekasal problem daha.. ikinci turda oy vermemiş olmak veya boş oy atmak gibi bir seçeneğin olduğunu bilecek kadar akıl yürütemiyorsun hala. yani ilk turda sinan oğana oy atmış ikinci turda sinan oğan olmadığı için hiç oy atmamış veya gidip kaşeyi vurmadan pusulayı zarfa koyup atmış olabilme ihtimallerini düşünebilecek kadar kapasite yok maalesef..
Cumamız mübarek olsun kardeşlerim.

görsel
Dem parti’nin ne talep edeceğini ben buradan biliyor muyum? Evet..

Sen biliyor musun? Evet.

Ahmet mehmet biliyor mu? Evet..

Neyine görüşüyorsun hala? Mecliste grubu var da ondan.. zaten sorun orada… niye var?
Gereksiz. Zaten chpkk ile görüşmedi mi? Ha prosedür gereği görüşmek icap ediyorsa, yapacak bir şey yok.