bugün

Tenis dünyasının en renkli raketlerinden olmasına mukabil, birkaç yıl öncesine kadar, oyunda sıkıştığı an sakatlık molasına başvurmasından mütevellit bir türlü sevemediğim adam. iki dakika delikanlı ol be!
tipsizdir efendim bunu yakışıklı bulan kız zevksizdir kaçın ondan. federeri yakışıklı bulanla evlenin nadalı öyle bulanla eğlenin.
Savaş yıllarında, bombardıman altında boş bir havuzda antrenman yaparak gelmiştir bugünlere. Bugün bununla ilgili tivit attı kendisi.

https://twitter.com/Djoke...20934563840/photo/1/large
Bir tenis efsanesi olacak gibi. Federer, nadal, murray hepsini yendi. Son birkaç yılda patlama yapmış isim. Sırp tenisçi.
şu sıra dünya iki numarası olan tenisçi. nadal'ı atp masters roma finalinde yendikten sonra, bu turnuvada çeyrek finale çıkması bile dünya birinci sırasını geri almasına yeterli olacaktır.
dünkü hareketi ise gözümde gayet hoş karşılanmış olup, oldum olası komik, sevecen biri olarak djokovic'e hayranlığımı bir seviye daha üste taşımıştır. teknik bir oyuncu değildir, lakin hırsı, iradesi ve hiç bitmeyen enerjisi onu dünyadaki en iyi tenisçiler arasına sokmuştur.
tam anlamıyla matrak bir adamdır tenis dışında arkadaşınız olsa sizi yerlere yatırabilir gülmekten. Hatta bir sözlükte yazsa kesin troll olurdu.
Adamda yok yok.
tenisin renkli yüzüdür kendisi. sharapova taklidi bile yaptı lan bu adam. ahaha hem de süperdi * .
http://www.59saniye.com/m...tarafindan-agirlanan-genc

tenisçilere uygulanan olağanüstü özel muamele sebebiyle sürekli eleştirdiğim bir duruma karşılık harika bir eyleme imza atmıştır.
top toplayıcı çocuğa yaptığı jest ile kalbimi kazanmış sırp teniscidir.
https://www.facebook.com/...63&type=2&theater
Bi nadal bi bu baska tenisci tanimam *

federer'e ayip olmasin ama goruntu o yani *
Pazar günü career grand slam ini tamamlamak için korta çıkacak karşısında son iki yılda olduğu gibi gene rafa var en iyisi olmak için en iyisini yenmek gerek roger federerin 5 kere deneyipte başaramadığını kendisinin başaracağını düşünüyorum.
2014 roland garros'ta finale çıkan ve rakibi Rafa Nadalolan oyuncudur.

içimden bir ses çok pis kariyer slam yapacak diyor ama nadal bu, favori yine o. bakalım.
uyuzun teki olan tenisçi.
Nedense nadal ve federere gore daha sempatık tenıscı.
gelmiş geçmiş en mutevazi tenisçi. ///sen nadal'i yenmesen de, roland garros'u almasan da en büyüksün sen nole!///
Sahaya kusan eşcinsel.
Wimbledon şampiyonu olmuştur.

Edit: yazik oldu Federer'e...
2014 wimbledon erkekler finalinde federer'i 3-2 yenerek şampiyon olmuştur.
şampiyonluğu terinin son damlasına kadar hak etmiştir, helal olsundur.
bizim tenisçilerimiz ne zaman bu noktalara gelecek diye de düşündürmüştür.
yaşayan efsane ve fakat unutulmaya mahkum. teniste efsane olmuş kişiler pek akılda kalmaz, unutulur gider. asla bir futbolcu gibi değillerdir. ivan lendl' ı hatırlayan kaç kişi var allah aşkına. onun konu olduğu bir belgeseli izleyen ya da.
komik bir adamdır aynı zamanda.
çoğu turnuvada güzel komik hareketleri vardır.
aynı zamanda kaliteli bir sırp rakettir.
Net itici.
Harika bir sporcudur. Şemsiye tutan çocuk klişe ama unutulmayacak bir örnektir. Ayrıca 'sports bulge' olayını her maçta yeniden yazan sporcudur. Genler demek ki.
müslüman olduğunu açıklayan ve gazze'deki çocuklara 500.000 dolar bağışlayan adam gibi adam.
inşaallah müslaman olmuştur. Bilmiyorum tabi ama federer den bile daha çok seviyorum bu adamı. Çok doğal adam.
güncel Önemli Başlıklar