bugün

ben intihar etsem 3 gun ölümü bulamazlar kokarım lan.
Beden gitmeye teşne hayat kal der gibi.
başımıza Hristiyan kesilmeyin sikikler. sikilmişler. hayattan bezmişler.
Babamı üzmemek için sanırım.
Kime ne kazandıracak ki? Ne kanıtlayacaksın? Zaten bok gibi giden bir hayat, bahanen ne? - borçlar,dersler,sevgi eksikliği... peki çözümün ne? intahar, easy! Dostum inancın ne bilmiyorum ama hepsinin çözümü var rahmetli ananem hep “ kötünün kötüsü var oğlum unutma “ derdi. Hayatım redline a girdiğinde hep bu söz aklıma gelir daha fazla hırslanırım, sonuçta somalide bir bardak suya muhtaç olabilecek kadar kötü olabilirdim, en azından sorunlarımın çözümünü kimseden destek almadan hırsımla isteğimle dizginleyebiliyorum, çözemiyorum bazen ama aynaya bakınca pişmanlık yaşamıyorum, aynada kara gözlerime bakınca olsun be shell “ en azından denedin” diyebiliyorum...
Nasıl daha iyi yere çakılabilirim nasıl daha da dibi görebilirim nasıl hayatımın içine daha iyi sıçabilirim nasıl sonuna kadar hissizleşebilirim bunları görmek ve daha fazla işkence çekmek için intiyar etmiyorum.
hayat güzel olm, hayat ölmek için çok kısa.
Belki de intihar ettikten sonraki hayatı yaşıyoruz. Nereden bileceğiz garantisi var mı?
her türlü şartlar oluşmuş olsa da sadece engel korku bir de ardında kalanlari düşünmek.
intihar bir kaçış olduğu için dertlerimle yüzleşmek istiyorum. aslında yaşamak için de bir sebebim yok ölmek için de.
calisan oyuncagimi neden kirayim?
bozulsada tamir ederim tamamen bozulana kadar kullanirim.
cok zevkli bir oyuncak beynimi vucudumdan ayiriyorum bazen, beynim baska dunyada bedenim baska dunyada oyun oynuyor.
beynim aliyor analogu eline veriyor komutunu bedenim baska isle ugrasirken beynim baska yerlerde yakiyor sigarasini ps4 te fifa oynar gibi oynuyor. bazen bisiklet suruyor bazen geziyor, sevisiyor.
bu oyuncagim en sevdigim oyuncak kirmam kirilmasinada izin vermem.
sigara icen bir oyuncak inanabiliyormusun.
ne guzel amq.
lösevli çocuklar yaşamak için neden hayata tutunmaya çalışıyorlarsa.. kanserli insanlar nasıl son günlerimi mutlu geçiririm diye not tutuyorlarsa. Böbrek yetmezliği,kalp yetmezliği olan insanlar her gece başını yastığa koyunca nasıl uyuyorsa.. niçin intihar etmiyoruz? tek neden budur. aksini iddia eden organlarını bağışlar.
Yarının ne getireceğini kim biliyor?
Belki güzel bir aşk, belki bol para belki de hayalini kurduğun başka bir şey.
Bunları bilmeden neden hayatıma son vereyim?
Hala istediğim hayatı yaşamamışken buna son veremem. Ölmeye hazır değilim. Çünkü hala yaşamak istediğim bir hayat var.
Annemin ve babamın özenle büyüttüğü bu bedeni, senelerini bana verdiklerini düşündükçe emeklerini hiçe sayıp gitmek, ölü gibi yaşamaktan daha çok koyar. Hâlâ benden umutla bir şeyler bekliyorlar ve benim iç alemimden onların haberleri yok..
Günah.
Bir de canım acır, hissettiğim son şeyin bile acı olmasını istemem.
götüm yemiyor. abi niyesi mi intihar eden direk cehenlemlikte ondan
Çünkü her zaman kendime yeni bir yaşam kurabilirim.
Benim gibi intihar eyilimi olmuş insanlar okusun kendimden örnek vermek istiyorum; aileme ev almak için kredi çektim eğer ben ölürsem ödemeleri zorlaşır ve büyük ev aldık dolayısıyla içine eşya alınması gerek tadilat yapılması gerek yani yapılacak bir sürü şey var hiçbiri de bir günde olacak şeyler değil, yani bu iki neden beni hayata bağlayıp intiharı kafamdan uzaklaştırmaya yaradı.
sen niye kuzum.
Biz zaten yaşamıyoruz ki sadece nefes alıyoruz .nefes alan ölüleriz biz!
yaşamak bu aralar cazip geliyor ama bu etmeyeceğim anlamına da gelmiyor. belki başka bir gün ölüm hakkımı kullanırım. yaşamak kadar doğal bu. bekleyelim bakalım.
intihar edersem dünyaya karşı pes ederek kaybetmiş olurum.

Ben karakter olarak “pes ederek” kaybetmem.
Filmin sonu zaten belli. Hepimiz günü geldiğinde ölüp gideceğiz. Az sabredip gelişme kısmında neler olacak bi görelim bakalım. meraklı insanız sonuçta.
yaşamak çok cazip gelmese de abicim o kadar göt yok bende yani.

ps: bir ihtimal her şeyin çıkmaza girdiğini düşünür veya hissedersem bir anlık sinirle ya da ona ne denir bilmem ama o hisle yapabilirim. Herkes yapabilir. Umudu kesmemek lazım kolay kolay.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar