bugün

söylediklerinin %99'una katıldığım yürek yemiş aydındır. bu gece 1 gibi dinlemeye başladım, saat 4.30 oldu. sabah 8.40 ders var. kimin umrunda? helal olsun sana nihat genç.
tüyaptaki imza gününde "sağ elimle cemaati devirdim, sol elim boşta" diyordu. chpyi mi kastetti tam anlayamadım.
"eleştiriye tezahüriyat göstermekte zorlanan.. " gibi bir cümle yazmayı başaran(!) cahillerin eleştirdiği kıymetli yazarımızdır.

"cehaletinden utan" diyeceğim ama demiyorum. zira kendini bilmezlik, haddini bilmezlik ve utanmazlık yobazların alamet-i farikasıdır. ilgili şahıs bu özelliklere sahip olmasa, zaten cahil ve yobaz olmaz, böyle saçmalamazdı.

http://www.tdk.gov.tr/index.php?option=com_bts

"tezahüriyat sözü bulunamadı."!!!....
bu adam bir şeyler biliyor ve konuşuyor. adam gibi adam.
Aşk saf insanları ister. aşk denilen şey insana öğretilmez. bir kapıcının kızı, prenseslerden daha derin; bir köylü kızı, bütün sultanlardan daha büyük aşk yaşayabilir.
aşk, biraz saflık ister. hin bir adamdan, fırıldak bir adamdan aşk çıkmaz. bu kadar fırıldak bir adam âşık olamaz, bizi kandırmayın. aşk; saf insanlardır. mührü bozulmamış, kalbine kirlilik girmemiş, rüzgâra bakıp ağlayan, dağlarına bakıp ağlayan insanlardır, kuş gibi insanlardır, saf insanlardır. senin kadar cin, tezgâhçı, işbirlikçi, horoz, fırıldak bir adam âşık olacakmış! böyle bir aşka inanmıyorum...

diyen büyük yazar ...
kimseye yaranamayan adam. cemaatle, hükümetle zaten arası yok; sarıgül ile ekmeleddin'e laf edince halk tv'den de kovulmuştu. ekmeleddin'e cemaatin planı dedi, sarıgül zaten ne olduğu belli... ama chp, bunlardan bir şey olur zannetti; olanı da gördüler... chp'nin içi çürümüş yapacak bir şey yok. tamam atatürk'ün partisi ama chp markası tükendi artık. sembolik olarak var olsun yine ama sosyal demokratlar başka bir markayla siyasete devam etmeli... aynı şey mhp için de geçerli. milliyetçilerin de yeni bir partiye ihtiyacı var.

her neyse... bir kere olsun haklı çıkma be nihat genç!
Aşağıda ki kısa hikayesiyle yine ateş etmiş, büyük filozof ...

Çok yoksul bir baloncu varmış. Balonlarını da alan yokmuş..Vücudu zayıfladıkça balonları onu uçurmaya başlamış, elinde balonları ayakları yerden kesilmiş havalanmış. Mahalleli yetişmiş, uçmaması için ya ağzına bir lokma 'ağırlık' koyalım ya da balonlarını elinden alalım. Baloncu iki teklifi de kabul etmemiş balonlarımı yoksul çocuklardan başka kimseye satmam demiş.. Mahalleli tamam demiş balonları çocuklar alsın. Bütün evleri aramışlar taramışlar mahallede çocuk bulamamışlar.. Herkes büyük adam. Herkes büyük kahraman.. Herkes bilim adamı.. Hiç yoksul yokmuş, herkes şirket.. Hikayemiz bu, olsun yine de çocuksuz bu kahramanlar(!) sokağında, tek bildiğim şey konuşma ve yazmayı sürdüreceğim, balon satmaya devam edeceğim, üç-dört ay bana müsaade, üç-beş sıkı hikaye yazacak kadar zamana ihtiyacım var, mazur görün, saygıyla,

Nihat Genç..
Halk tv ve Uğur Dündar için ve malesef uzun zamandır kendine yakışanı yapmayan Ayşenur abla için söylediği, tamamı doğru ifadeler için , Tahminim ODATV imtiyaz sahibi Soner Yalçın'ın özür diliyoruz diye yazı yazmasına neden olan omurgalı yazar .. Benim ancak cesedim susar dedin . Sakın susma , sen peçeteye yazsan biz yine okuruz . Tandoğan meydanında konuşsan gelir yine dinleriz seni ...
aziz yıldırım'ın fenerbahçe için gerçekleştirdiği ''şike''sini cemaatin ''kumpas''ı olarak nitelendiren benim can hemşerim. ki biz bu davada kimlerin kimlerin üstünü çizdik. çünkü ''şike'' bizim için ahlak turnusolü idi.

nihat hemşerim.

paşalara kumpas kuruldu gerçeğinden yola çıkarak aziz yıldırım'a da kumpas kuruldu yalanına inandırıyorsun kendini...

peki o zaman sorarım sana; 17-25 aralık da cemaatin bir kumpası mıydı?
--spoiler--
oyum Vatan'a, koyim satana
--spoiler--

diyerek safını belli etmiş delidumrulumuz.
doğruları konuşmaktan çekinemeyen güzel insan.

yalnız konuşmalarını dinlerken sesini kısın, reyiz birden bağırınca komşular uyanabiliyor. başım belaya girdi yaw *

https://www.youtube.com/watch?v=rZpvSdsdZ0w
türkiye'nin deli dumruludur. oyum vatan a koyim satana demiştir.
Sırf akp karşıtı olduğu için göklere çıkarılan über şahıs.

"Biz Türk filmlerindeki tecavüz sahnelerini izleyerek masturbasyon yapmış bir halkın çocuklarıyız, kimse bizden saf ve temiz duygular beklemesin" Nihat Genç

Sanırım kendi adına konuşması lazım...
http://youtu.be/grPTVqHhf9M

Ara ara bu konuşmasını dinlemek gerekir .Aydın dediğin geleceği görür...
en son çıkan kitabını alacağım. ulusal kanalda veryansında öylesine bir adı geçmişti. eminim güzeldir.
en son ulusal kanal'da çetin altan ve orhan pamuk için "hırsıza hırsız diyemeyen ve edebiyatı zayıf olan yazarlardır. yazar dediğin meydan okur. yaşar kemal, türk generalini aşağılayan ve fransız generalden ödül alan edebiyatı zayıf bir adamdır" diyen ve kibariye'nin sibel can'ın ve bu gibi hırsıza hırsız diyemeyenlerin akp tarafından göklere çıkarıldığı ve kollandığı gerçeğini vurgulayan aslan yürekli adam.
sayesinde cyrano de bergerac ile tanışmışımdır.*ümraniye sahnesinde sergilenmektedir konu ile ilgili oyun.
efsane seçmen konuşmaları;
http://alkislarlayasiyoru...ecmeni-uzerine-nihat-genc
http://alkislarlayasiyoru...yvanca-oy-kullaniyorsunuz
boş konuşan birisi. bunun kıçını bir ara çok havalandırdılar. hamasi slogan atarak vatan kurtarma çerisi.
Efendi tanımayan evcilleştirilemeyen , Allah'tan başkasına biat etmeyen Türkiye'nin yaşayan en büyük yazarı ....
moral kaynağı ağabeyim.
isterse dünyanın en entelektüel adamı olsun, doğu perinçek gibilerinin yardakciligini yapıp ulusal TV de filan boy gösterdiği surece gram ciddiye alıp dinlemeyecegim insandır.
Rakamla 5 yazıyla Beş para etmez insandır..
Safi goygoy..
Bu şimdi tam uzun uzadıya gömmelik bir yazı olsa ne iyi olurdu..
Ama işte içimden gelmiyor..
Bunu da rte'nin başdanışmanı vesairesi olarak göreceğimiz günler gelecek..
Denişti dersiniz..
Öptüm
ulusalcı biri olarak, amlı götlü konuşması benim bile antipatimi kazanmış yazar. tamam karadenizlisin ama gerek yok böyle yazılar yazmaya.
görsel
Bu nedir ya yine ateş ediyor ...

https://www.youtube.com/watch?v=CD0FGSvPwnQ
güncel Önemli Başlıklar