bugün

istanbul 1 . Amatör Ligi takımarından Büyükdere spor, nihat doğan teknik direktör olarak getirdi ve ligin 7. haftasında puanla tanıştı.
devre arası konuşmalarına bende katılmak istiyorum ananı avradını.
500bin TL ile moda işine girmiş ama henüz kàr edememiştir.
söz konusu ekonomik buhran ile fular üretim tesislerini kapatmak zorunda kalmıştır.
galatasaray kongre üyesidir. ilginç olan ise bu ünvana kulüp başkanına tanınmış olan 5 kişilik kontejyandan erişmiş olmasıdır.
nasıl saçma bir ruh hali içinde olduğu her sözünden anlaşılabilir.

https://www.facebook.com/...59&type=1&theater
an itibarıyla kanaltürk'te sıçmaktadır.
Teknik direktor olmustur.
Kanal Türk'te şov hayatına antrenörlüğü katarak devam etmektedir.
sözlükte 65 sayfa dolusu entry kirliliğine neden olmuş kalp kıran eserimsisi dışında müziğe kattığı hiç bir şeyini bilmediğim kişi...

Otel olayının "israil gizli servisi" tarafından tertip edildiğini açıklayarak beni yarmıştı...

Benim oynadığım takımda teknik direktör olsa, açık konuşuyorum ilk artistik hareketinde ağız burun bırakmazdım...
an itibariyle sözlüğü kirletmektedir, kirli bir entrye de ben sebep oldum, üzgünüm.
neden teknik direktör olamayacağına dair yarın soL Gazetesi'nde adını zikrettiğimiz türkücü
Türkiye'de popüler olma faaliyetleri içinde bulunan ama beceremeyen ve hatta bunun için her yolu deneyen muhterem şahsiyet.
muşlu batıkan aşiretine mensup güzide sanatçılarımızdandır.
hürriyete bir röportaj vermiştir. son fazıl say çıkışı ile ilgili.

--spoiler--
Nihat Doğan ünlü piyanistin sözleri için şunları söyledi: Devamlı ısıtıp ısıtıp önümüze getiriyorsunuz. Fazıl da bunu istiyor ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyor. “Arabeski sevmek vatan hainliğidir” demek ülkenin sessiz çoğunluğunu, mazlumları ezmekten başka bir şey değil. Büyütülecek bir şey de değil. Şarkı ile vatan ayrı şeyler. Böyle basite indirgenmiş olur. Vatan vazgeçilebilecek bir şey değildir. Popülist bir yaklaşım. Fazıl Say abartılıyor. O da benim, senin gibi bir vatandaş. Kendi düşünceleri, inançları var. Sadece iyi piyano çalıyor olmasıdır farkı. Bu sözlerin büyütülmesi taraftarı değilim.

Haklı olduğu şeyler de yok değil.

''''''insanlar şunu anlamalı. Ben inanan bir insanım ve yaşama hakkım var. Ama benim kadar inanmayanların da yaşama hakkı var. Yaşam Allah’ın vermiş olduğu bir haktır. inanması dahi onun Allah’ın verdiği yaşam hakkını engellemeye çalışmak Allahçılık oynamaktan başka bir şey değildir. Son derece yanlıştır.

Ayrıca kişilerin, sanatçıların muhalif olma hakkı vardır. Bunu kullanabilme hakları vardır. Fikirlerini beyan edebilme hakları vardır. Düşünce ve inançlarından dolayı kişilere dava açılması, yargılanması ve ceza verilmeye çalışılması da yanlıştır. Fazıl Say’dan zerre kadar haz etmem doğru bulmam ama fikirlerinden dolayı kendisine de dava açılmasını doğru bulmuyorum.'''''
--spoiler--

son 2 paragrafa istinaden;

nihat iyi misin kuzum?
hiLAL CEBECi'NiN iLKi OLDUĞUNU SÖYLÜYORLAR.
kendisini ünlü türk düşünürü sanan, ünlü türk düş ürünü.
türliye de değeri bilinmeyen bir kaç adamdan biri. ironi yapmıyorum. hemen hemen her cümlesi çok anlamlı ama dalga geçilmekten anlalılmıyor. yazık.
''benim olmazsan taciz ederim'' demiş insandır. evlat olsa sevilmez.
(bkz: nihat görünümlü doğan)
yakında büyükdereli futbolculardan dayak yiyecek vatandaş. ben senden daha iyi top oynarım laflarla oyuncuları motive ediyormuş.. 3 tanesi ..derya büyükuncuyu yendim sen kimsin.. o şutu atamıyorsan at üstündeki futbol ruhunu.. bu maçı kazanmak delikanlı adamların işi.. vay be jose nihat
Türkiye ye gelmiş en gereksiz saçma salak adamlardan biridir.
Telegol'de futbol yorumlayan türkücü.
önce şarkıcılık, sonra siyaset ve en son olarak da futbol... futbol diyorum çünkü bu adam sporun ruhuna ters. futbolu zaten ermanlar, serhatlar zikmiş. bi siktir git be abicim. siklenmiyorsun işte. demedi demeyin bu adam önümüzdeki seneye akasya durağına şoför olarak başlar.
innahot doğan.
Hakim zihniyetin şarkıcı prototipi, izdüşümü, profili vs.