bugün

nihat doğanın şu anda muşta iki yüz bin kişilik atlı süvarisi vardır eğer bunları sinek gibi ezmezse.
Muhtemel Age Of Empires X Türkiye Muş Komutanı ( Herosu) karakteri.
ayşe arman röportajının sonundaki anekdot.

evden giderken ilk geldiğinde çekingen olan adamdan eser yoktu. elini omzuma koydu, “bak ayşecim seninle televizyon programı yapalım. çok yakışırız. halk bizi sever. bak sen ciddiye almıyorsun ama hata ediyorsun, ben biliyorum bu işleri” dedi. ve ekledi, “ekran için biraz donuk ve durgunsun, bazen dalıp gidiyorsun ama ben durumu kurtarırım merak etme...”

(bkz: sesli güldüm)
sanıyorum, yarın saat 16:15 te star tv de programa katılacak insan.

edit : 16:45 te imiş program. yayında şu anda star tv de.
her görüşümüzde doğum kontrolünün ne denli önemli olduğunu bize hatırlatan, hard görünümlü soft sanatçı.
survivor isimli yarışmada resmen kendini parçalayan ve aklınca laf soktuğunu zanneden küçük ufak tefek insan müsvettesi.
bir okan bayülgen programında.. ekşi sözlükte bir yazarın, kendisi hakkında yaptığı şu yoruma kızan popüler kültür ürünü:
"bugün hakkında bu kadar çok entry girilince, öldü zannedip sevindiğim..
ama sonra ölmediğini öğrenince üzüldüğüm kişidir."
türkiye'nin demet akalından sonra en iyi şarkıcısı. efendiliği ve dürüst olmasıyla taktire şayan. özellikle survivor'da kızları kollaması taktir edilmelidir.
türkiye'nin mustafa topaloğlu'ndan sonraki en büyük düşünürü. kıvrak zekası ve pratik cevaplığı takdire şayan. özellikle avatar 3d filmini gözlüksüz izlemesi takdir edilmelidir.
(bkz: şakirt ül şükela)
gündeme gelmek için her yolu deneyen, tek nefeste çok kelime kullanıp güzel konuştuğunu sanan, yalan söylediği her halinden belli olan, medya tarafından sezeryanla doğurtulan-büyütülen "mal"zemedir.
başbakan ile somali'ye gidecek. nasıl da sırtını vermiş bir yerlere.
tayyip'in somali'ye götüreceği parazit. şimdi demagojinin kralını yapar bu herif. ağlar, sızlar, insanlıktan falan dem vurur. biz de televizyon başında utanırız.
somali'ye açlık ve susuzluktan daha büyük tehlikeler getirmemesini dilediğimiz survivor.
BiNDiGi UÇAK DÜŞME TEHLiKESi ATLATMIŞ AMA MALESEF ÖLMEMiŞTiR.
uçağının düşme tehlikesi atlatmasını 3 ay boyunca magazin programlarında anlatacaktır.
somali'den açlığa razıyız, nihatı alın sesleri yükselirse şaşırmamak lazım.
somali uçağının düşme tehlikesi atlatması üzerine 'korkmadım alışkınım' diyen zat.
somaliye de gitti ya, artık kendini tamamen dünyayı kurtaran adam ilan eder, türkiye cumhuriyeti başbakanının yanında olacak adam değil ki bu adam. hadi sertap erener olsun ajda pekkan olsun, böyle sanatçıların bulunması normal de daha vahamet diyemeyen birinin "sanatçı" sıfatıyla o gurupta yer alması çok saçma, az önce seyrettim vahabet dedi vahamet yerine, kimlere kaldı bu memleket m.k.
(bkz: somalinin türkiye ye savaş açma nedenleri)
(bkz: nihat doğan)
afrika açlık ve kuraklıktan sonra 3. büyük felakete maruz kalmıştır. n'olur orada kalsa bi daha hiç gelmese. bugün yine saçma salak "bu insansa ben neyim ben insansam bu ne" gibi şeyler söylüyordu. hele o ağlıyor numarası yok mu beni bitiriyor. en son televizyona kumanda fırlatacaktım son anda kendimi sakinleştirdim.
Somalileri görünce "bunlar insansa ben neyim ben insansam bunlar ne" şeklinde varoluşunu sorgulayan filozof. Yok nan ne filozofu bildiğin erkek güzeli sefil bilo.
sürekli ağlayarrak prim yapmaya çalışıyor, hani nerde delikanlı havaların senin.. son olarak kendini somali halkına tanıttı.. 'biz insansak bunlar ne? bunlar insan o halde ben malım' şeklinde bir iki bir şey saçmaladı.
kendisinin survivor'da mes ele hayat okyanusunda köpekbalıklarıyla yüzmektir lakırdısından sonra köpekbalıklarından it gibi tırsıp kaçışı geldi aklıma uçakta korkmadığını duyunca. ulan bir kamera olsaydı orda ne gülerdik nihat'ın uçak kazasına alışkın, korkmamış hallerine.
görgüsüzlüğün dibine vurmuş şahıs.
güncel Önemli Başlıklar