bugün

ülkesini seven, vatansever, bu yola hayatını koymuş anlamı vardır.
Giden gider ; gidenin arkasından kapıyı kapatırım anlamına geliyor.
yarı insan yarı boğa olan mitolojik bir canlı
görsel
judith butlercı cinsiyet anlamına geliyor ama butler'a göre cinsiyet diye bir şey yok; cinsiyet bir performans ona göre, -gerçi sonradan fikrini değiştirdi- yani aslında nickim komik. hehehe.
Çiçek Abbas filminde şakir tarafından söylenen bir repliktir.

Şakir minibüs hattında ilerlerken yol kenarında bir ördek* beklemekte ve şakir ona doğru yaklaşmaktadır. Bu sırada Abbas Şakir'i sollayarak önüne geçer ve ördeği kapar. Bunun üzerine şakir nickim olan sözü söyler.

Bir şeye ya da birine kızdığım zaman söylediğim
olur benim de.
Gizli anların yolcusu.

(bkz: swh).
Doğru yola bulma isteği.
Beni yakından tanıyanlarla aramızdaki bir espri.
Söylemem, çok gizli
birden fazla ruhsal rahatsızlığm var. huniler kolilere sığmıyor.
Kimsenin piyonu değilim.
Hayatta şanslı bir insan, kıdemli bir babayım.
Gerçeği yansıtıyor.
(bkz: orta yolcu)
kazığa oturtulmuş tümörlü et parçası. fakat felsefi olarak barındırdığı derin anlamlar var.
Anlatmaya gerek yok görüyorsunuz.
ABD Kaliforniya' da bir ilçe aynı zamanda basketbol takımı. Sacramento Kings (bkz: sacramento kings)
eskiden benim yaşadığım ciddi bir olay olmuştu, ardından ucu sadece bana değmesine rağmen herkes arkamdan konuşmuştu. hesabı o zamanlarda açtığım için beni de travmatik olaraktan geri dönüşsüz bir şekilde değiştirdiği için bu nicki aldım. gad demit.
Ben açıklamayayım sözlük erkeklerin morali bozuluyor eksileyip duruyorlar sonra.
takma ad koymayı unutan biri başka manası yok.
türk tarihi üzerine çalışma yaptığım için. bunun yanında başka konularda da çalışmalarım bulunmakta.
Tencere içindeki bir bardak.
En sonda söylenecekleri başta söyleme huyum var. Sürekli eleştiriliyordum bağırdım

Futursuzumk
Sorma moruq bende bilmiyorum.
çocukken çok sevdiğim ama çok sinir olduğum mahallemizin sucu abisinin, bana taktığı bir lakaptır. ben o zaman herkese; ben şöyle delikanlıyım, böyle yiğidim, derken benle uğraşmak için, beni küplere bindirmek için 'barbisin oğlum sen barbiselimsin' derdi. çocukken çıldırdığım bu durum yusuf abi intihar ettikten sonra benim için tatlı ve hüzünlü bir anı olarak kaldı.