bugün

adamı gaza getiren bir grup. çok sağlam.
bana göre birçok ünlü gruptan bile daha kaliteli olan grup. solistinin sesine değinmiyorum bile. bu grubun gayet de sade bir tarzı vardır. fazla çılgın olmayan ve abartıdan uzak klas bir tarz.
Someday sarkisi sevilesi topluluk.
dinlemekten bıkılmayacak bir grup. hayır dinliyorum dinledikçe daha çok seviyorum. bu kadar tatlı, şirin, muhteşem bir grup daha olamaz.
when we stand together, lullaby, if today was your last day, how you remind me gibi harika şarkıları olmasına ramen rock camiasınca sevilmeyen, generic rock olarak nitelendirilen rock grubu.
duyguların yanında, sosyal mesajlar veren ve anlam veremediğim bir şekilde kurt cobain ve nirvana'yı anımsatan kanadalı rock grubu.
(bkz: on birinci nesil silik)
senelerdir kendini öyle ya da böyle dinleten iyi bir kanadalı rock grubu. ekşi sözlük'te biraz baktım, herkes nedenini bilmiyor ama bu grubu sevmediğini söylüyor. arada istisnalar var tabi. neymiş efendim, çok piyasa şarkılar yapıyorlarmış, modern zamanların esiri olmuşlar vs bilmem ne. arkadaş neyi bekliyorsun ? rolling stones, the beatles, bill haley, black sabbath, guns n' roses gibi müzikte devrim yapmalarını falan mı ?

ikinci tanım : herkes nasıl rock yapıyorsa, aynen öyle yapan ve çokta güzel yapan gruptur.
[kat: müzik grupları]
Guzel bir rock grup. Solisti avril lavinge ile evlenmistir.
santana duetli şarkısı güzeldir. *
ingilizceye hakim olmadığım halde şarkılarını hızlı bir şekilde ezberleyebildiğim rock grubu.

Chad Kroeger öncülüğünde aktivitelerine devam etmektedirler.

bir serzeniş:
saçına bir dikiş tutturamadın gitti be abi!
12-14 yaşları arası dinleyip sevdiğim rock grubuydu, fakat zamanla ergenlikten çıkmaya başladıkça dinlememeye başladım. aslında fena değildir, tamam ergendir ama güzel şarkılarıda vardır. someday şarkısını halen dinlerim mesela. ama dream theater, rush gibi grupları bulduktan sonra dönmek zor oluyor tabi.

yani, 14 yaşındaysanız dinlemek için güzel bir gruptur nickelback. ayrıca vokalistinin seside çok güzeldir, mahmut tuncer bile o kadar yanık söyleyemez.
pop grubudur.
--spoiler--
This is How you remind me
--spoiler--

her dinleyişte acayip hissettiren grup.
kliplerine film tadı vermeden edemeyen keyifli rock grubu.
Amerikalıların sevmediği grup. (bkz: de sixtir lo)

O zaman photograph neden 3 hafta listelerinizde ilk 2'de kaldı? Bi de gidip sizden nefret eden ırkçı Green Day'ı seversiniz... (bkz: American Idiot)
Çok tanınmayan kanada lı müzik grubu. Ayrıca solistleri nicholas cage ye benzemektedir.
If today was your last day ve how you remind me şarkıları favorilerimdir.
Photograph şarkısıyla hatırladığım grup.
internette Boku bokuna kötülenen grup. Hani bi sebep göster desen açıklayamazlar.
dünyanın en iyi müzik grubu. bunlar ne genç kızların hayali ne de başka bir şey. nickelback bir müzik türüdür. nickelback hem sevinç hem üzüntüdür. nickelback farklı bir şeydir. dinlemeyen bilemez.
Seveninden cok sevmeyeni olan özgün (!) bir müziği olan grup .
How You Remind Me şarkısından başka şarkısı olup olmadığını merak ettiğim grup.
how you remind me ayarinda 10 tane sarki yapsalar açık ara dünyanın en iyi grubu olurlardi.