bugün

şu sözlükte gördüğüm en korkakça, en iğrenç, en mide bulandırıcı hareket.

yahu bir de korkudan lafı o kadar dolandırıyor ki tırsak totoşlar, anlayamıyorsun da kim kime ne sokuyor.

-aha kavga var diye ayaklarını birbirine vurarak seviniyorsun, bir heves başlığa tıklıyorsun, yok unique, yok x, yok mavi saç, herif kitap yazmış, laf sokarken orhan pambık olmuş ama kime soktuğu, neden soktuğu, ne soktuğu belli değil.

yapmayın bunu arkadaşlar. canınızı alacak değiller ya amk. biraz cesur olun.

hadi bakiim. mucks.
Laf sokmak zaten isim ,bock vs. Vermeden olur. Diger türlü direk kavga başlatmak, laf atmak olur. Ben de pek anlayamıyorum. Nick vererek kavga olsa daha kolay anlaşılır kim kimle ne olmuş.
Bu sözlükte biri var,her boka maydanoz. Isım vermek istemiyorum ama doğuştan regl gibi
Hahahhasktrhdbd.
Sen de nick vermeden giydirmişsin bro.

Oyun icinde oyun.
isim verdiğinde üstteki yazara alenen sataşmaya sokup çaylak bile yapıyorlar. Yada sudan bir bahane ile direkt entryi siliyorlar. Adam kürek gibi başlık açmış ses yok. Sen cevap veriyorsun aşırı ahlaksızca yazmışsın diyor yönetim yazdıklarını siliyor. Güler misin ağlar mısın?

O yüzden kurşun adres sormaz. Laf sahibini bulur hiç gocunmaya gerek yok. Hem sonra edebiyat niye var?
bu totoş da istiyor ki insanlar içindeki çocukları öldürsün, iki edebi takılamasın..

laapss diye yaptıktan sonra da bir eğlencesi kalmıyor ki..

böyle kalas gibi odun gibi bir şey olmasını istiyor herhalde herkesin..

kendisine yakıştıramadım açıkçası..

pipili bayan diyorlar zaten bir de kendisine, neyyse..
hiç utanma arlanma kalmamış yemin ediyorum.

sözlük için gecemi gündüzüme katıp emek vereyim, çağımızın vebası olan "nick vermeden sataşma" sorununa dikkat çekmek için 8 paragraf entry döşeyeyim, beni sırtlarında taşıyacaklarına bana laf soksunlar.

komik mi amk?

eğleniyor musunuz bari?
it ile başını çuvala sokma düsturu gereği yapılan davranış.
Hani var ya?
Bazen "söylemesem çatlarım" veya "adamın ağzını bağlasan götü ile konuşur" denen durumlar ortaya çıkıyor.
Anlayacağı dilde karşımızda ki insanın seviyesine inip kişi muhatap alınarak cevap hakkı kullanılınca adamın (aslında adamlıkla zerre alakası yok da, neyse) ağzı şifonu çekilmemiş klozet...
Bunun için; it'e dalanana kadar çalıyı dolanıp lafı sokup relax olunan durum.
adamın düşüncesine katılmadın diye nickini açık açık söyleyip senin ananı avradını...... mı diyeceksin he yavrum? çok mu huysuzlandırdılar seni? etkili konuşmanın anahtarı bu zaten. bir kelimeyle onlarca insanın yediği bokları önüne serersin gönderme yaparsın. sizin anlayışınız farklı demek ki.
(bkz: o kendini biliyor)
Ben korkarım arkadaslar anlarlar diye, o yüzden kankalarımla dmde dedikodunuzu yapmayı daha güvenli buluyorum.
Ben direkt entry altında veya nicki altında kalaylarım mesaj yerine ulaşır.