bugün

görsel
(bkz: #20234216) baya bi efkarlı bu aralar.

kanka sana yeşil beyaz forma göndereyim mi?
cami ile kiliseyi aynı kefeye koyan yazar. ileride camiye ayakkabı ile girildi diye haber çıkarsa, kiliseye ayakkabı ile girilmiş resimler koyma potansiyeli olan yazar.

--spoiler--
camide dakikalarca öpüşen gezi eylemcileri başlığına

http://galeri.uludagsozlu...-gezi-eylemcileri-467569/
--spoiler--
cami ile kilisenin kurallarının farklı olduğunu yüzde yüz bilen yazardır.

anlamak istemeyen çıksın sözlük kasıyor.
kilisede ibadet eden toplumun "kilisede öpüşme" hakkındaki düşüncesi ile camide ibadet eden toplumun "camide öpüşme" hakkındaki düşüncesi arasındaki farkları bilen, anlayabilen bi yazar olduğuna çok eminim ntc'nin.

ama neye dayanarak böyle bir örnek vermiş anlayamadım.
sapla samanı karıştırmıştır.

edit: imla.
işine gelince tuz ile şekeri bir tutanların, işlerine gelmediği konularda nasıl error verdiklerini görmemizi sağlamış.

biraz da camilerin bu eylemler ile resmen putlaştırıldıklarına değinirse daha çok severim kendisini.
Git abladan ozur dile yazari. Kalp seklinde karpuz kes.
Bagirdigin yere git bagira bagira onu sevdigini soyle.
Hadi opusun barisin.
(#20324048) bunu okuyunca iyice emin oldum. bu adam manyak.
(#20324088) bunu okuyunca aydınlandım, adam bir deli!
antalya sıcağında buharlaşıp kaybolmuş olabilir. dikkat edin bu adama.
sol memesi sağ memesinden daha büyük. ucu da daha mor.
(#20324137) bunu okuyunca anladım ki bu adam şu anda işte değil evde olmalı.
memesi varmış, kesin kızdır yazarı.
(#20324117) bunu okuyunca epifizim yandı, manyağın teki bu!
evet memesi vardır.ve servis etmektedir.
görsel
Memesiyle bira kapağı açabilmekte midir merak edilmektedir.
(#20324048) bunu okuyunca dedim ki" gençtir olur".

(#20324065) akabinde bunu gördüm " yok yaa olmaz" dedim "bi yanlış anlaşılma vardır ı-ıııh".

(#20324088) ardından biri uyardı bunu gösterdi "e yuh amınakoyim" dedim.

(#20324117) taaaa ki bu nu görene kadar gene hakkında iyi düşünüyordum ama bu kadarına da pes yahu. bu neyaaaa bu neee??
(bkz: şirinler sıralı tam liste/#20338026) ağır işsiz olan yetkili yazar. yetkili böyleyse yazarlar. * evet.
sirinlerin listesini yapmış başlık açmış yazar. iyi güzel hoşta aga; bak ben mobil kullanıcıyım. o kadar görsel eklemişin başlığa ve ben yazlıktayim işin güzel yani burada 3g falan yok. paralel evrende şu an 3 gün geçti ve sayfa hala açılmadı. şirine de üstlerde bir yerdeydi ama o da açılmadı daha en azından o oyalardi biraz. neyse konumuza dönelim he ışte ben o başlıkta kayboldum ve yeterli miktarda yiyecek ve içeceğim kalmadı. ne kadar dayanirım bilmiyorum. bunu da senin nickaltina yazmak için son 5 saatimi harcadım. bunu okuduğunda umarım hayatta olurum. onu bunu siktir ette şirine hala açılmadı ve bu benim canımı sıkıyor. ayrıca gargamel reyize ayıp etmişin.

edit: şirine açıldı la şirineyi gördüm amk.
benim de şüphelenmişliğim var bu durumdan.zira adam mühendisim dedi, kaptı beni ancak ne zaman baksam ya bim'de, ya da oturmuş şirinler sıralı tam liste hazırlıyor. bimden reklam parası alıyor desem, alıyorsa paraıkları kime gönderiyor zira ben evde extra bir para göremiyorum. lan yoksa... ya ben şu odunu beyninin ortasında kırayım da rahatlıyım.
(bkz: nick the chopper ın bim kasiyeriyle sevgili olma ihtimali)
yoktur. bimdeki adamların kıçının arasına kaçan donu çıkarmaya vakti yok bu habire internette azizim.
evi bim reyonuna çevirmiş olan yazardır.
görsel
adam şirinlik muskası.
evin bir odasına gizli gizli bim açarken yakalancak olan yazar.
halkın yetkilisidir. kendisi öyle dedi. evet.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar