Bazen girip süpürdüğüm doğrudur.
kaliteli yazar olduğunuzu gösterir çünkü yazarlar genelde övmek için değil gömmek ağır bir dille eleştirmek için nick altı girer kimseyi rahatsız etmiyorsunuz demektir.
yok ki
ben kapattırdım. bu sefer true nickli yazar diye açtılar. onu da kapattıırdım. bakalım bu sefer napacaklar.
nick altımın yarısından fazlası işemekle alakalı lan. Vallahi ayıptır!
It kopuk yazmaktansa bağlasın daha iyi.
304 entry var bre densiz nickaltında daha ne istiyorsun.
kutsal örümcektir o.
arkadaşlar yok mu bir nick altı hile şifresi, girelim de az biraz şenlensin ortalık.
Bir yazar şiir yazmış idi, ne ayaksınız olm?

Bırak örümcek ağı bağlasın.

görsel

(bkz: Sabri abi)
Hahaha benim.nickalti evet. Senede bir tozunu alan arkadaslar var eksik olmasin.
Bende de olan olay, uzun zamandır entry girmediğimden herhalde ama tanısanız ne garip bi tip olduğuma dair bişeyler yazadınız bence.
Zırtapoz insanların yazmasindansa ağ bağlasın daha iyi.
Eğer bir çift memeye ve teşhirci ruha sahip değilseniz mukadderatınızdır!
Yok kardeş yok nickten kaybediyoruz. Yarından itibaren “ruzgara karsi yuruyen popo”yum.
Benimdir nick altıma yazana bir tl gönderirim...
Ay valla benimki de bomboş uzundur birileri sallamıyor bana.
Ağ bağlamak mı?
Başka çağları yaşıyor gizlice.
güldürmüştür.
Yok ki şöyle dolunay gibi popomuz; fotosunu atalım popi olalım!

Zaten nickteki “adam” kelimesinden kaybediyoruz. Nick değişikliği yapmam lazım: ruzgara karsi yuruyen popo
yok kardeşim kabul etmiyorum. sözlük yönetimine başvurdum. nick altımdaki entrilerin tekrar sayılmasını talep ediyorum. 8 yıllık yazarım, entrilerin yarısı işemek ile alakalı. bir insanın bu kadar üzerine gidilmez!
Kar öp. Ben yağsın diye bekliyorum.
Benim nickaltıma 2 senede girilen entri bazı yazarlara 5 dakikada giriliyor. Napsak, saçları maviye mi boyatsak!
Nikinizdeki "adam" kelimesinin bunda katkısı büyüktür.

Sekiz yıldır şu sözlükteyim bazen ben bile "acaba ben gerçekten var miyım lan" diye kendime soruyorum.
nick altımla çok uyumlu olduğum söylenemez.