bugün

(bkz: sikyabir)
Pekte aktif değildir sözlükte.
Anaaa benim lan o. Bende hayatımdaki boşluk ne diyodum. Bi geçse tüm hayatım anlamlancak. He he. (bkz: swh)
yalnız olmadığımı hıseettiğim an.
edit: ikinci sayfamın ilk entry'sini giren yazara sürpriz hediyeler.
troll değildir.
samimidir.
Skmde bile olmayandır.
(bkz: kendi nick altına yazmama karizması)

Karizma sahibidir.
büyük ihtimalle erkek olan yazar.
nickaltı ikiyi geçmeyen yazar da dahildir. iki ne lan? sizin allahınız yok mu?!
benim gibi olan yazardır. kuvvetle muhtemel ya erkektir ya da dişi kişi olduğu anlaşılamamış yazardır.

not: ben erkeğim! te allam.
kesinlikle erkek yazardır.

(bkz: backupfiles)
Farkedilmemiş olandır. Bolca vardır sözlükte (bkz: ben).
illa ki artacaktır.
umudu kesmek yok.
polemik yapmayan yazardır. gururluyuz, güçlüyüz, Ankaragüçlüyüz.
troll değildir.

sözlükte hiç tanıdığı yoktur.

başkaları gibi 'ben sana girdim sende bana gir hacı' tarzı muhabbetlere girmez.

popüler olmak gibi bir amacı yoktur.

kız değildir.

çakma hesabı yoktur.

nick altı dolsun diye ali cengiz olyunlarıyla vakit harcamaz.

not : ayrıca nick altı ne a.q. ananız babanız yokmu sizin böyle boş beleş işlerle uğraşıyorsunuz.
işte bunları görüp görüp ağlıyorum. bu platformda sesimi duyurduktan sonra bana bir yardım eli uzatilir umarım. (bkz: swh)
onuncu nesildir. ya da sözlükte fazla zaman geçirmeyen 1.2.3.4.5.6.7.8.9. nesildir.
Grup seks yapip sesini duyurmasi gereken yazarlardir. Malum bu ara moda bu.
sözlükte tanıdığı olmayan, troll olmayan ve sık vakit geçirmeyen yazarlardır. ya da vasat yazardır, tıpkı benim gibi.
genellikle çok entry girmeyen yazardır. şahsen nick altımda yalnızca bir entry var. iplenmeyişimi ipliyor muyum hayır.
nick üstüne kendi yazdıkları ve yazacaklarıyla ilgilenmeli! böyle şeyleri dert etmemeli. memeli.
kesinlikle sözlükte tanıdığı olmayan ( benim gibi ) bir yazardır. yarım sayfa lan benim nick altım. öyle de kalsın.
Çok kaliteli entry girdiği içindir. Bilgi içerikli entry giren yazarın nick altı boş kalıyor.
1 sayfada kaç entry bulunduğuna bağlı olarak değişen durumdur. örneğin, nickaltına 30 entry girilmiş bir yazar, nickaltını okuyacak yazarın 1 sayfada 25 entry olsun tercihini kullanırsa 2 sayfa nickaltı olabilir. ama 50 seçen birisi, 1 sayfa olarak görür.

(bkz: einstein was here)