bugün

Filmleri için değil ama dizi ve belgeselleri için üye olunabilecek servis. Özellikle belgeselleri cidden güzel.
4k üyeliğim var fakat maalesef adil kullanım kotam 125gb'ı hemen doldurup standart kaliteye düşüyor ! yok mudur bir çaresi ?
Evinde bilgisayar olmayan beni mutlu eden uygulama. Tv ye yükledim programı, efendi efendi açıyorum filmimi dizimi.
hemlock grove, the killing, sense8 gibi kaliteli muhteşem dizileri iptal eden dandik uygulama.. netflix in kaliteli dizilere alerjisi var çekemiyor belli.. zaten bunu sevmiyordum sevmemeye devam.. yes.
netflix and chill gibi bir geyiği vardır.
Film/dizi sitelerinde reklamlar yuzunden kanser olmaniza ramak kaldiysa sizin icin mukemmel olabilecek bir uygulama. Kullanmaya baslayali cok olmadi ama telefondan sikilip tv den izlemeye devam etmek kadar guzeli yok. Indirip cevrimdisi izlemekte buyuk nimet bence. En sevdigim kategori korku ve bilmedigim ama cok begenebilecegim filmleri benim favorilerime gore belirleyip izlememi sagliyor. Tipki spotify gibi. Fakat bilmedigim su var ki aylik odemesi geciktiginde ve uyeligi guncellemedigimde indirdigim filmler spotify'daki gibi siliniyor mu? Eger oyleyse durum biraz kotulesir tabi.

Edit: gece gece nostalji yapmak isteyince sevdigim birkac filmi arattim ve cikmadi.. onun yerine efsane psycho u izledim. Dusuncelerimi tekrar gozden gecirdigimde fark ettigimse sanirim pekte hak etmiyor. Eger bir seye para vereceksem karsiligini cok iyi almam gerekir. Gerci yurtta kalacagik vakitler iyi olabilir, okulda indirir yurtta izlerim. Bilemiyorum. Neyse..
Eylulde cagatay ulusoy ile turk netflix dizisi baslayacakmis. O zaman belki alirim ama suan ihtiyac duymuyorum.
Pek cok diziyi yayınlıyormuş gibi yapıyor. Ama bakıldığında son sezonlar eksik. Para verdiğim bir uygulamada bölümleri günü gününe izlemek isterim. Ancak maalesef böyle bir imkan yok.
Nitekim orphan black ve better call saul'u yeni bölümleri yok.
Ayrıca walking dead, big bang theory, mr robot gibi en popüler diziler hiç mevcut değil.
Netflix kendi dizilerini de nedensiz yere iptal edip devam bölümü cekmiyor. Örneğin hemlock grove, the oa gibi diziler çok beğenildi. Ancak nedensiz yere iptal edildi. Enayi gibi sonu olmayan şeyleri izleyip duruyoruz
Filmlere gelince portföy son derece demode. En yeni ve popüler film the hateful eight. Gerisini siz düşünün.
Son zamanlarda adı çok çıkmıştır.
Netflix'i Kullanıp geniş, detaylı bilgi verebilecek bir has insan aranıyor.
(bkz: netflix and chill)
Hisselerinin ucusa geçtigi sirket. Yakın zamanda atmosferden cıkacak.
an itibari ile sitesi çökmüştür. ne güzel dizi izliyorduk yarım kaldı.
türkiye ye geldiği ilk günden beri kullandığım platform.

amerika da yaşarken de müşterileriydim bunların be hbo go nun.

güzel öneri soyut düşünce tasarım sanatı , şu ozark ı bir hallediym, bakarım.
içindeki filmlerden çok kendi yapımları için izlediğim platform şeysi.

bir de buna mutlaka amerika'daki içeriği izlemek için imkan gelmeli. yani ben mecbur muyum türkçe altyazı eklenecek diye günlerce beklemeye ya?

ingilizcemiz var kardeşim. bir alan aç, isteyen gavurca içeriğe de ulaşsın. bekletmeyin ahaliyi.

burdan netflix'e duyurumdur.
onlara da yazdım. buradan da yazayım. çift etki. *
türkiye den daha fazla insan kullanmalı ki adamlar yatırım yapsın.

türkçe altyazı bekliyoruz resmen aylarca.

yani türkçe olmadan ingilizce altyazı olarakta koysalar keşke de izlesek.

koy sen sonra ekle altyazıyı yahu. ingilizce bilen adam izlesin.
Marvel ile ortaklığı bitti galiba öyle söylentiler var. Disney aynı netflix gibi küresel bir dijital yayın platformu kuracakmış. Disney de marvel'in sahibi olduğu için kendi karakterlerini, dizilerini vermez. Marvel netflix ortaklığı iyiydi aslında filmi olamayacak kadar alt sınıf karakterlerini kullanarak çok iyi diziler yaptılar izlemek güzeldi hem onlar hem bizler kazanmıştık. Şimdi disney bu karakterleri alır pg113 daredevil, jessica jones luke cage falan çeker ananı sikeyim disney. Pg13 jessica jones umutsuz ev kadınlarından bir farkı kalmaz, pg13 daredevil şafak sezerin ünlü kült eseri alemin kralı'na benzer amk ne gerek var.
yeni abone olduğum dizi film izleme sitesi.
içeriği konusuna değinmeyeceğim fakat dizilerin bölümleri geldikçe hemen eklenmesi gerekiyor. atıyorum bi dizi bugün yayınlandı ertesi gün eklenmeli. aksi takdirde her türlü olumsuz eleştiriyi bunlara mazur görürüm.
2017 siralamam

1. Dark
2. Mindhunter
3. Godless
4. Narcos S3
5. Ozark
Muhteşem yüzyıl gibi bir diziyi Türkiye'de vermeyip tüm dünyada erişime sunmuş platform.
Ya nasıl ama nasıl aklım almıyo.
internet sitelerinde harcadığım gereksiz zamanın ne kadar boş olduğunu bana kanıtlamış platform.

Dizi içeriği diye yermenin anlamı var mı bilmiyorum ama; ağır işsiz değilseniz, günde bir sezon yarılamıyor/bitirmiyorsanız izleyecek şey çok gibi.
https://www.youtube.com/watch?v=xl4MTFFct8k

bright türkiye reklamı ile beni kazandı ne yalan söyliyim.

stranger things'de gayet güzeldi ama bu daha da güzel olmuş.
üyelik başlatmam için illa kredi kartı isteyen platform, kullanmıyorum arkadaş kredi kartı zorla mı?

maaş kartını da netflix kabul etmiyor.
film yapmaması gereken şirketimsi şey.

dizi yapsınlar. zira bright filmi rezaletti.
Cogu dizi yok turkiye netflixinde. Vpn calismiyordu amerika erisimi icin en son. Bilmiyorum netflix cok pahalisin dostum. Ve asla bir dizimag olamayacaksin. Ah dizimag ah...