bugün

O kadar saçma sapan filmi bünyesinde barındırıyorken bir aksiyon klasiği olan rambo serisinin olmaması beni biraz üzdü. Ne güzel rambo ilk kandan başlayıp, son kana kadar izleyecektim hevesim kursağımda kaldı.
Kapatılsın hiç samimi ve güzel değil.
peaky blinders izlemeyen yanıma gelmesin.
bildiğim kadarıyla kimseden vergi keser gibi ücret kesmeyen digital platform. beğenmeyen izlemez.

ama öyle hayvan evlatları var ki aranızda gel de sövme şimdi, "adam samimi değil, kapatılsın." yazıyor. bu gerizekalıya süzme gerizekalı dememek ne mümkün...
eşşek hoşaftan ne anlar amk, siktir git atv izle çomaroğlu çomar.
atv ile kıyaslandığında geride kalabilecek ama yine de iyi bir dizi film belgesel vb. izleme platformu. devasa bir marka olma yolunda ilerliyorlar.
hayatta dizi izleyebilen birisi değilimdir.
senelerdir.
arka arkaya bölüm bölüm izleyemem, sıkılırım.

ama bunlar sayesinde dizi izlemekten keyif alır oldum.
başta bir la casa de papel sardı.
sonra atiye, messiah derken..

evet atiye ile messiah 2.sezon seri gönderir misin canım benim?
Yaklaşık olarak 1 senedir kullandığım bir hesabım var, profil resmim sülalemizi temsil eden tilki fotoğrafıdır.
Bojack'in son sezonunu izleyemeden üyelik gitti. Çok mutsuzum.
ailemi ortak girmeye zorladığım halde yüzüne bakmıyorum. istediğiniz gibi boktan kore dizilerinizi izleyebilirsiniz artık canım ailem.
Ilk vakitlerde (2015-2016) niçin sözlük yazarları tarafından "tutmaz bu Türkiye'de" denildiğine şaşmış olduğum süper bir platform. hele ki bir çizgi dizisi var (bkz: rick and morty) bayılıyorum.
Ailem misafirliğe gelince belgesel açıyorum. Her kesime uygun içerik mevcut yani, güzel. Ama bana göre bir ufak eksisi var. O da "seks sattırır" politikası. her yere kadın memesi erkek cinsel organı tutuşturmaları. Bir anda sevişme sahnesi şak diye geliyor "nerden çıktı ulan?!" Diyip anlık şoka uğruyorsun. Puanım 4,5/5
Film,belgesel tavsiyesi varsa alabilirim. Daha mainstream şeyler yerine kıyıda köşede kalmış işlere sardım şu sıralar.
Netflix aboneliğine devam ediyorum ama daha kaliteli bir kaçak yayın yapılabilirdi, Türkiye'de düzgün bi iş yok resmen. Tubi Tv falan var elalemde.
görsel

Netflix'ten yeni bir özelliğin duyurusu geldi. Platform bundan sonra en popüler içeriklerini sistemde günlük olarak duyurma kararı aldı.

Üyeler platforma girdikten sonra Diziler veya Filmler sekmesine tıklayıp aşağı doğru indiklerinde artık “Türkiye'de Bugünün Top 10 Dizi Listesi” ve “Türkiye'de Bugünün Top 10 Film Listesi” isimli yeni sekmeleri görebiliyorlar. Hatta 25 Şubat tarihli listede diziler bölümünün zirvesinde Locke and Key, filmler bölümünün zirvesinde ise Kayhan yer alıyor.

Netflix Türkiye, duyuruyu günlük listeyi sosyal medya hesaplarından paylaşarak yaptı. Netflix de resmi bloğunda bu özelliği aktif ettiğini açıkladı.
Belgesellerini kaliteli bulduğum platform.
internette "korsan" yani torrent yoluyla indirilen filmlerin önüne geçmek için oluşturulan platform. Fiyat politikası olarak pek uygun olduğunu söyleyemesem de başarılı bulduğumu söyleyebilirim.
içeriği çok olan ama hangi filmi izlesem diye 1 saat dolaşılan uygulama.
internette bulabileceğiniz filmleri kısa yoldan bulabilmek için tasarlanmış ve hava atmak için benimde Netflix var denilen bir uygulama.
Hesabımda nakit olmadığı için üyeliğim dolduruldu ayın 15 ine maaşımı alana kadar paylaşımcı arkadaşlardan netflixi benimle paylaşmalarını talep ediyorum şimdiden teşekkürler.
şu aralar "i'm okey with this" dizisine kafayı taktığım platform. izlediğim dizilere bakınca hala teenage kafasından çıkamadığımı görüyorum. ondan önce de sabrina'ya fena takmıştım. bi de bitince insan bir boşluğa düşüyor :( sabrina bittikten sonra tam iptal edecektim ki parafree'nin kampanyasını attı arkadaşım 20 tl indirim yapıyor bu arada bilginize.
Ülkemizdeki RTÜK olmasa çok daha fazla içeriğe sahip olacak bir uygulama ama yinede ben seviyorum seyredilecek birşey mutlaka bulunuyor.
ingiliz yapımlarını pek beğendiğim platform.
Günde bin kere ismine maruz kaldığım için kayıt olduğum hizmet. Fakat çok fazla dizi film zaten izlemiyorum. Öylece duruyor 1 ay boyunca. Kayıttan çıkınca da yokluğunu hissediyorum. Olsaydı şunu şunu izlerdim diye.
hala ne izleyeceğimi bulamadım. 2 saattir boş boş uygulamayı karıştırıyodum bu arada 1 film biterdi be.
üyeyken, of yetti artık iptal ediyorum dediğim; iptal ettikten sonra gözüme güzel gözüken platform.
görsel
Lol