bugün

Galatasaray'ın son 15 yıldaki en büyük şansı.
taşağına beton yetmez.
2 tane ağır sakatlık geçirdi, 3 ay sonra 36 yaşına girecek ama maaşallah hala bomba gibi.
Dünyanın en iyi kalecisi dediğimde eksi yağmuruna tutuluyorum ama 25+ senedir futbol izliyorum daha iyi kaleci görmedim. Gören varsa söylesin.
Kurtarış modunu açtı bugün. Kadıköy’de de devam inşallah !
Bu akşam bize prime donemi muslerayi izleten efsane.

Özellikle tolganın 90 a giden şutunu ve 89. Dakikada basaksehirli oyuncunun 2 metreden bomboş pozisyonda vurduğu kafayı çok iyi çıkardı.

Son dakikada gs o pozisyonu atsaydı bugünkü maçı muslera kazandırmış olacaktı.
sofascore'a göre muslera bugünkü maçı 9.6 puanla tamamladı.
1 hafta önce çöp ilan edilmişti şimdi kahraman.
bu gassaray taraftarı eğitilmezdir.
Kavas...

görsel
ilk maçta şampiyon modunu açmış.

sakatlık şu bu olmazsa keşbiş olsun. net.
Amma abarttilar dediğim kaleci.

Antalya maçında penaltidan topu tuttu diye havalara sokmuşlar adamı.

Antalyalı salak oyuncu topa sert vurup başka yöne atsaydi gol olurdu. Topu al tut dercesine kaleciye bıraktı resmen. Mal mk.

Maçı götünden izleyen cinconlarin abartisi komikliği...
Bir Fenerbahçeli olarak yüce önderimiz atatürk’ün tanımına uyan sporcu olduğu için çok sevdiğim gs kalecisi. galatasaray’da oynamasına rağmen sempati duyduğum saygı duyduğum tek isim. Zeki, çevik ve ahlaklı birisi çünkü. Galatasaray tıpkı bizim alexe yaptığımız gibi heykelini dikmelidir galatasaray’ın en az 3 şampiyonluğunda payı var muslera’nın.
o büyük sakatlıktan önce kariyerinin performans bakımından zirvesirndeydi. hala o günlerdeki gibi değil. gerçekten o sıralardaki performansa 23 yıllık futbol seyircisi olarak birkaç istisna hariç tanık olmadım. türkiye'de zaten öyle bir şey hiç olmadı - ki buna dünya kupası ve uefa şampiyonu taffarel de dahil. neyse, iyi güzel gidiyor şu aralar ama hala yüzde yüzünde değil.
görsel
kore maçında yedek.
milli takımda kesik yemiş anlaşılan.
Milli takımda yedeğe düşmüş. Sakatlığı falan yoksa ayıp etmişler. Evet.
Saçma sapan kenarda oturtuluyor. Yerine oynayan davar da 2018 sezonunda sivas ın sezon ortasında gönderdiği kova bu arada.
Bırak oynamasın dinlensin sakatlarlar al başına belayı.
Gana maçından sonra çıldırıp hakemin üstüne yürümüş. Şaşırmadım. Kaybedince gerçek yüzünü göstermiş. Türkiye’de alıştı tabi uydurma penaltılara. Evet.
Lan gelip Galatasaray da ceza alacak hali yok milli takımda alır milli kariyeri biter en fazla.
Boş konuşuyorlar bak keyfine.
ölüsü bile ligin en iyisidir. Maç değil, sezon kurtarır.
Daşşağına beton yetmez beton.
sakatlandı.
sezonu kapattı muhtemelen.
Bartra denen ayının müdahalesi neticesinde sakatlanmıştır.
güncel Önemli Başlıklar