bugün

''yapıcı eleştiriye her zaman açığım ama ellerim küçük diyorlar, ellerim küçük değil ki. hayatım boyunca böyle saçma eleştiri duymadım.'' burası türkiye muslera dur bak daha neler duyacaksın;
mesela hagi için bastonla oynasın, anelka için forvet arkası serbest adam, quaresma ve ortega gibi tüm zamanların en yetenekli oyuncuları listesine girebilecekler için kumaşı iyi, elano için kapalı kutu, alex için -her sene- misyonunu doldurdu, bilica için türkiye' nin en iyi defansı, hiddink, gerets, lucescu, löw vb. içinse futboldan anlamıyorlar dedik biz. sen daha dur...
kalitesini ispatlayan isim.
21 ekim 2011 mp antalyaspor galatasaray maçı'nda 1 puanı alan adamdır.
http://www.twitvid.com/QWL1S
çok iyi ve genç kaleci. lorik cana nın gitmesine vesile olduğu için sevgim, saygım sonsuzdur.
muslera ismi okunurken 's' telaffuz edilmiyormuş. s yerine yumuşak g gibi bir ses kullanıyorlar, yani okunuşu muğlera gibi. katıldığı bir televizyon programında öğrendim.
musleranın bugün ki 26 ekim 2011 galatasaray gaziantepspor maçında 4x4'lük Kaleci Olduğunu da Öğrenmiş olduk.
galatasaray kalesini koruyan son dönemdeki tartışmasız en yetenekli kalecidir. " ama olur mu antep'ten 4 yedi bla bla bla" hadi tamam; (bkz: bsg)
sanıyorum bu kaleci de diğer kalecilerle aynı sonu yaşayacaktır. umarım ki yaşamaz.

kötü oynarsa eleştirilir ancak hatalı gol yediğinde hemen itin götüne sokulmaması gerekir. çünkü senelerdir aynı şey oluyor. gs'ye gelen kariyerli kaleciler 1 sezonda yollanıyor. ama ne hakan balta, ne servet ne Gökhan zan'a birşey olmuyor. onlar kadrolu.
morgan de santcis'in ahı falan mı tuttu diye merak etmeye başladım. iyi kaleci değildir. yan top zaafı olan hiç bir kaleci iyi kaleci değildir. tuttuğu topu tekrar rakibin önüne atmak bile oyun konsantrasyonu sıfır bir kaleci olduğunun kanıtıdır.
ondan önce kalemizi koruyan robinson zapata bixente lizararu-laurent blanc-marcel desailly-cafu nun arkasındaki kaleyi korurken sürekli gol yediği için gönderilmedi.

millet olarak abartmak gibi çok kötü bir alışkanlığımız var. bu adam üst düzey bir kaleci, aksini iddia eden olmaz sanırım. ancak transfermarket.de gibi siteleri kaynak olarak alan yeni nesil fm ci kardeşlerimiz onun dünyanın en iyi kalecilerinden olduğunu iddia etmişlerdi. sen bu kadar abartmazsan bir maçla da o kadar yerin dibine inmez.

kısacası iyi kalecidir, ama takım kurtaracak olgunluğa henüz erişmemiştir. ama yeteneği var, bu takımda oynayıp olgunlaştıkça, tanıdıkça daha iyi olacak merak etmesin kimse.
3 e 0 pozisyonda ilk topu cikarmasina ragmen golu yemistir. Hatayi kendisinde degil yerinde olmayan savunmada aramak gerekir.
evlere şenlik olan kaleci. galatasaray forması ile yaptığı hatalar gaziantep maçında ayyuka çıktı. bu seneki fenerbahçe-galatasaray maçında mondragonu aratmayacak gibi. fener maçı tadından yenmez. *

edit: gelmeden önce bomba transfer diyolardı. hakketten bomba imiş. ellerinde patladı.
bu amınakodumun herkesin futbol profesörü olduğu ülkemizde kova ilan edilen kalecidir. bunlara laf yetiştirmek yerine susmak evladır.

ben bu adama hala ve hala güveniyorum. olacak bu adam.
bildiğin "bomba" transfer. genç cinconlulara hayırlı olsun.
söylerken eksiyi basıyordunuz, şimdi de basın ulan!
(#12295732)
(#13216993)

not: evet basmışlar. durmak yok eksiye devam. liste no 6 olmuş.
hem lazio'da hem de uruguay milli takımında daha önce bir sürü hatalı gol yemiş kalecidir. bir tek amına koduğumun copa amerikası ile adamı değerlendirip sallarsan böyle golleri yemeye devam edecek. biz de dünkü bebelere laf anlatıyoruz.
tanım: gerçekten vasat kalecidir. eğer hakikaten vasat olmasa bunca kaleci transferinin yapıldığı avrupa'da çok daha üst düzey bir lige ve takıma giderdi. kimse kendini kandırmasın kardeşim.
gününde mi değildi bilemedim. ama beni sinirlendirmiştir.

maçtan çıkmış gırtlağı patlamış kombineli galatasaraylı.
bu ritmle alakalı bu durum. hatırlarsanız beşiktaşta vedran runje vardı omrumuzu yemıstı zamanında o zat cok alay ettık ama ıkıncı yarı delı oynamıstı trıbune cagırdık gelmemişti velhasıl adamı kusturmeyın bekleyın derım ben. sonra de sanctis gibi bakmayın arkasıa.
bu ritmle alakalı bu durum. hatırlarsanız beşiktaşta vedran runje vardı omrumuzu yemıstı zamanında o zat cok alay ettık ama ıkıncı yarı delı oynamıstı trıbune cagırdık gelmemişti velhasıl adamı kusturmeyın bekleyın derım ben. sonra de sanctis gibi bakmayın arkasıa.
her sene en az 2 3 tane saçma sapan gol yiyen volkan demirel'den daha iyi bir kaleci değildir!!!! bana kalırsa volkan dünyanın en iyi kalecilerinden biri! ama saçma sapan gol dedin mi ilk akla volkan geliyor. o'nu napıcaz?

biraz sabır!

bu arada amınakodumun copa america'sı olmuş, küçümsenmiş. e siz ötmüyor muydunuz, uruguay'ın kaptanı lugano diye amk?
yediği her golden sonra eleştirilen kaleci. kardeşim adam osursa entry gireceksiniz yapmayın şunu yahu! takım 9 kişi kalmış, sıçıp tüyü dikmiş, hala muslera da muslera diyorsunuz. 9 kişi kalan takımın 4 gol yiyen kalecisi işte. ha geçen gün 10 kişi kalmış united'ın 6 gol yiyen kalecisi vardı. bu mantıkla gidersek david de gea kötü kalecidir, alex ferguson futboldan anlamıyordur. bu entryi alex ferguson'a kadar nasıl bağladım onu da bilmiyorum, yani uzatmayın amına koyayım, taşakları sağolsun muslera'nın.
eğer galatasaray'da değil de bir ingiliz ya da ispanyol takımının kalecisi olsa imrenerek izleyecek herifler, sırf cimbom'da diye bok atıyorlar.
galatasaraylıların hakkında gerçekten hayal gördüğü kalecidir. kardeşim ben fenerbahçeliyim diye yazmıyorum bunları. haa en öyle alırsın o başka. yazdıklarım gerçekten samimi fikirlerim ve muhtemelen de 30 yıldır tüm dünya futbolunu takip ediyorum. az buçuk işin makarası hariç ciddi ciddi yazdıklarıma bakın bugüne kadar yeter. işi inada bindirmeyin. ve bu akşam yediği gollere tekrar bakın.
fenerbahçeli futbolsever arkadaşların neden ısrarla kötüledikleri anlaşılmayan kaleci. Son yıllarda iyi bir performans gösteren volkan demirel'in ne hallerini görmüştük oysa ki, değil mi?

(bkz: yapma volkan)
(bkz: volkan ne yaptın)
(bkz: ah volkan ah)

bu adam olduysa bu da adam olacaktır demiyorum, bu zaten adam olmuşudur.
güney amerikalı kalecilerin hastalığı aşırı özgüven olayının bu adamda bir türlü olumlu getirisi olmadi arkadaş. Şanssız yani ama o şans bir dönerse parmak isirtir benden söylemesi.
süper bir kalecidir.
not: roma belediyespor' luyum.