bugün

bu kız böyle değildi. iyice sapıttı.
(bkz: güzel ayaklı ünlü kadınlar)
Cavad ne acaba zadesi nasıl oluyor cavadın.
Bambaşka bir kadın. Keşke benim olsa.
(bkz: jimmy tudeski)
yokken bu başlıkların hiç keyfi çıkmıyor. nerelerdesin reyiz başlıklar capssiz kaldı
gel selvi boylum al yazmalım.

Tanım: asimetrik hatları, küçük yüzü vs olabilir. hepsi bir araya gelince biraz da tehlikeli bir bakış ortaya bildiğin 'güzellik' denen kavram çıkıyor.
güzel hatun.
yangın var filminde elbisesi çok güzeldi
"Tatmin edilmesi zor bir insanım" demiş.

görsel
yürüyen östrojendir kendisi. yok böyle bir dişilik.
Çok mu güzel? Değil bence.
Ama acayip seksi. Boyu fazla uzun değil ama müthiş bir fiziği var.
Dişilik nedir diye ders verebilecek bir kadın.
Oyunculuğu tartışılır.
Tam bir disi sanki her an sevisebilirmis havasi var kezoluk'ta yok gibi.
kadın kelimesinin resimli sözlükteki karşılıklarından.
Saçları güzel gerisi çöp..
Seksi kadın ama kendini ederinin çok daha üstünde görüyor. Belli ki iddialı ve cüretkar gözükmek istiyor ama söylemlerine bakınca kendini ispatlamaya çalışan antipatik bir kadın görüyoruz, ötesi olamıyor. Oysa biraz mütevazı olsa nasıl da asil gözükecek.

Sempati duyardım önceden ama instagramını takip edince soğudum. Güzelliğinin farkında olmak başka, kendini beğenmiş olmak başka. Nesrin ikincisi oluyor, Kendini monica belluci klasmanında falan zannediyor. Gülünç.
bir türlü sevemediğim gereksiz abartılmış biri.
Bakışından süzülen işvesine kurban olunabilir.
Bi varoş dizisinde gorup duruyordum, ordaki hali beni cezbetmişti. ismini cismini bilmiyordum, o kız bu kızmış. Başarılı.
ömrümden 30 sene senin olsun 3 gün viyana tatili yapalım seninle.
"Seksi görünmekten rahatsız olmuyorum" demiş.

görsel

https://www.cnnturk.com/m...m&utm_campaign=buffer
kadını bile yoldan çıkartacak güzellikte bir kadın.
abartılmış bir balloondur.
bırak eva green'i deniz çakır bile olamaz bu. seksi de güzel de değil. adı da banu olsa olurmuş.
https://televizyongazetes...6/11/nesrin-cavadzade.jpg

sen sus makyajsız halin konuşsun.
görsel
lana del rey, mine tugay ve bu hanfendi derim susarım. bu üç kadın için adam bile bıçaklarım.
sokaktaki sıradan kadın diyor ya. sizde tırnağım kadar estetik yok amk. abartı nedir biliyor musun abartı hande erçel'dir, elçin sangu'dur. bu kadına abartı diyemezsin. gayet de güzellik standartlarının üstünde bir kadın.
kaşların bir insanın yüzünde ne kadar spesifik ve özel bir yere sahip olduğunu gösteren hatun. gözleri ön plana çıkarıyor, normal bir güzelliğe farklı hava katıyor. Tam esmer güzeli.ten rengi, yüzü ve cool duruşuyla kanaatimce türkiye'nin en güzel kadınıdır.
benim güzel tanımıma tam oturuyor.
çok güzel kadın. saçma sapan pozlar vermese daha güzel olacak.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar