bugün

kitap kitap, destek destek diye bağırıyoruz ama alacağım bu kitabı diyen yok.
ha, bende almam, o ayrı.
tüm eleştirilere teşekkür eden bir macundur kendisi. her eleştirinin mutlaka dikkate değer bir yanı vardır. yalnız şunu bilmenizi istiyor, kitabın fiyatı kendi kararı değil. herhangi tecimsel (ticari) bir kaygısı da yok. kitap hiç satılmasa da çok satılsa da bir şey değişmeyecek kendisi için.

neyse, uludağ sözlük için geçici gündemlerden birisi olmuş kendisi bir geceliğine. zararı yok.
keşke önce kitabı okusaydınız.

herkesin bir hikayesi vardır ama herkesin bir şiiri yok çünkü.
biriktirdiği mısralarını 2. kitabı ironika da yine okuyucuları ile paylaşmak istemiş.
başarıları daim olsun.
gelişmelerde gördüm, kitabı çıkmış, tebrik ediyorum lakin kafama da takılan bir şey var: kitabı 48 sayfaymış, az değil mi hacı?
bu arkadaşın kitabının fiyatından hareketle demek ki iskender pala, elif şafak, tuna kiremitçi gibi yazarların kitaplarına 120 tl falan ödememiz gerekiyor.
edebiyat öğretmeni olması muhtemel yazar.
sözlükte ilk kez gelişmelerden gördüğüm şair yazar.

o gelişmelere attıkları linke baktım da, ilgi çekici bir kitap gibi geldi azizim.önce şu fırat budacının kitabı bitireyim, ona da bir el atarım yahu*hem 48 sayfa çok da birşey değil*
yazın hayatında başarılar dilediğim.
tebrik ederim. umarım yazım hayatın başarılı olur.
yolu açık olsundur. umarım daha iyi yayınlarla kendisini görebiliriz. tebrikler...
adına ilk kez burada rastladığım yazar.