bugün

Kaliteli takip edilen yazar.
binilesi yazar.
iktidar yalakası göt yalayıcısı yazar.
(#19896041) lan demezler mi adama şuan başımızdan dindar! bir hükümet varda ne oluyor, sikti ulan sikti onu, bunu, seni, beni ama bi sen farkında değilsin sadece.
(bkz: #19896207) tamam anlaştık sen arap ol sevgili kardeşim. nerede yaşıyorsun bilmiyorum ama pis arapların çıktığı tuvaletler bir gün boyunca kokudan girilmiyor, onların yemek yediği restoranlarda kimse yemek yiyemiyor, onların arkasında kimse yürüyemiyor kokudan, sen arap ol, Avrupalıya can kurban, Müslüman ve pis araba göre Hristiyan ve temiz, efendi, medeni Avrupalı her zaman daha iyidir. arap olmayı çok istiyorsan git arap çölleri orada, bir de deve ayarla, pisliğin içinde yaşamaya başla, onursuz bir şekilde.
burası arap ülkesi değil, türkler arap ırkından değil, bu kadar arap hayranıysan sen bi uza.
az sonra silinecek yazar.
iplemediğim yazardır.
Sakin olması gereken yazar, kervanını kaçırmaması dileğiyle.
Allah'ın adıyla insan kesen ironik ergen. (bkz: siktir git gözüm görmesin)
ciddiye alınmaması gereken yazar.
etrafında yazan yazarları allahsızlıkla ırkçılıkla itham eden adama sorarlar,

ulan göt neoplan hangi ülkenin markası, şirketin sermayesini kim karşılıyor ? önce kimi yalayacağına karar ver.
gaza gelmiş liseli ergen yazar.
bilmem kaçıncı nesil silik. *
(bkz: onuncu nesil silik)
yolcular ve kaptanlar için son derece rahat olmasıyla bilinen , fakat ikram yapan kabin memuru için son derece eziyet ve işkence sebebi olan neoplan'ın uzak mekiğini anımsatan görünümlü otobüsleridir.

yolculuk yapanlar mışıl mışıl uyuyup , yatak gibi koltuklarında keyif yapabilirler.

otobüs kaptanları ise triptonik vites sisteminin tadını rahatça çıkarabilirler.

ancak eski bir memuru olarak rahatlıkla söylebilirim ki hostes koltuğunda uyumak son derece rahat ama servis yaparken yolcuların çok aşağıda kalması ve olası virajlarda ikram dağıtan kabin memurunun elindeki her hangi bir meşrubatı yolcuların üzerine dökmesi genelde sıradan bir durum haline gelmiştir.

ama genel anlamda son derece rahat otobüslerdir.

günümüzde de pek çok firmada rastlayabiliriz. Fakat bazı firmalar neredeyse tamamen neoplanlarla donatılmıştır.

Star Batman Turizm , Seç Turizm , Yeni Adana Turizm ve Bartın Özemniyet bu alanda başı çeken firmalardır.
Tek kelime ile; (bkz: yürüyen uçak).
istediği kadar pahalı olsun, yer uçağı olsun zerre kadar umrumda olmayan otobüstür. koltukları uyumanıza imkan sağlamaz. o lanet olası çıkıntı yüzünden.
insanda uzunyol otobüs şoförü olma isteği uyandıran güzeller güzeli otobüs.
cihazdır,jilettir,yılandır.

o kadar gemi kullandık ama şu makineyi kullanamadık arkadaş. gerçi en az 30 sefer şoför mahalline oturduk ama yetmez.
Ulusoyun 86 senesinde getirdiği arabaların havası olmasa da neoplandır nihayetinde.
Travegoya 10 basan araç.

Rahatlık ve size sağladığı hizmet mutlulukta Nirvana yapmanıza sebep olur.
en son seyahatlerimden birinde 3 numaralı koltukta seyahat etmiştim ve gerçekten çok konforlu bir yolculuk sunmuştu bana. çok sık seyahat etmem otobüslerle ama bu aracın hakkını vermek lazım.
Kümes gibi otobüstür.
aşık olunası otobüs modelidir.
seç turizm'e ait olanlarına çokça binmiştim zamanında.

mercedes travego vb boş.
bundan bir tane alıp karavan yapacaksın, gemi gibi otobüs.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar