bugün

bende alerji yapıyor.
nefesi kötüleştiriyor, ağız kötü kokuyor.

tek sebep.
ölmemek için.
Çünkü sigara iğrenç bir şey.
Kötü kokuyo leş yahu leş. Dişleri falanda sarartıyor.
insanın ciğerleri o çıkacak dumanın hevesinden daha değerli olsa gerek.
Anlamıyorum kardeş bugüne kadar bütün arkadaşlarım bana bir dal uzattı hepsinide alıp içtim ama bir türlü bağımlılık olmadı diyorum acaba bir benmi iplemiyorum şu dünyayı.
Because i am happy şaka şaka çok pis tadıyor ve kokuyor. Tadı geciyorda o kokusu tiksinç ıyhh.
iğrenç kokuyor.
kendi paramla kendimi neden öldüreyimki malmıyım ben ?
izmariti su dolu bir bardağa atın. on beş dakika sonra gidin bakın.

neden bıraktığımı o zaman anlarsınız.
çirkin iğrenç leş goruntu bozukluğu fotoğraflardır.
Çünkü kendime zarar vermek istemiyorum. içeni de anlamıyorum, neden boş yere kendine zarar veriyorsun, zararlı olan bir şeyi insan neden içer?
Aylar sonra Edit: evet bende sigaraya başladım...
Ben ortaokulda başladım ve kesintisiz 16 sene sigara içtim. Yaşı genç olanlar sigaraya bir çeşit karizma unsuru olarak bakıyor. Lisede hatta üniversitede ben de öyle bakıyordum. Paraya kıyıp aldigi Zippo Çakmak ile sigara yakan, tabakadan sigara çıkarıp yavaşça bir iki kere tabakaya vurduktan sonra dudaginin kenarına sıkıştırmak suretiyle klip çeken bir insandim. Sonra gördüm ki bu tip oyunlar sigara satanlarin sigara icenleri sigara icmelerini özendirmek için ürün yerleştirme ile sağladıkları bir reklamcilik başarısı. Bizim nesil kısa malboro içen bruce Willis ile kısa parliament içen polat alemdar ile büyümüş bir nesil. Sert erkekler karizmatik görünmek için sigara icmelidir algısı yaratan filmler diziler eliyle bir kuşak sigaraya sevimli bakar hale nasıl getirildi mad man isimli dizide açıkça görülebiliyor. Marlanin sigarasini hatırlamayan fight club izlemiş çok kişi bulamazsınız.

Diyeceğim tüketim kültürünün kurbanı olmamak lazım. Cebinde yol parası olmadığı halde malboro içen bir liseli bildirdi.