bugün

Başkasını sevemeyecek kadar kendimi seviyorum.
Kaderin izin vermediğine şansın yaver gitmez. Ahaha.
Çünkü evliyim.
Çünkü, şuan hiç kimseye aşık değilim ???
Ne yapayım ?
Allah de beni böyle yaratmış.
Çok basit bi soru ... "genç " sorusu ... öyle genç ki daha ciddi ciddi hiç yalnız yasamamış....

Halbuki yalnız yaşamak çok başka alternatifler sunar -şahıs bunu daha bilmiyo.

Bi yerde gerçekten "bekarlık sultanlıktır " ... bunu sadece belirli şahıslar bilebilir.

Seks -onu bi şekilde halledersin .... Ama hayatına "bi kadın "girdiğinde ve o kadın iğneden ipliğe herşeyine karışmaya başladığında bu "bekarlık sultanlıktır "sözünden neyi kastettiğimı bi düşün. ..

Kadın konusu iki ucu boklu bi degnektir. Eğer kadın gerçekten sana uygun olan diilse -olaylar sarpa saracaktır.
Neden mi sevgilim yok?
Çevremde ki kızlar peşlerinden koşmaya değecek kadar iyi değiller.
ingiltere gibi olduğum için sevgilim yok , sürekli kendi çıkarlarıma göre hareket ediyorum.
Şu zamana kadar hiç istemedim, şu saatten sonra isterdim ama askerim ve eşcinsel değilim.
senin neden sevgilin var? karşı sorusu ile anında soruya soruyla cevap verip geçiştirebileceğiniz hedere. saçma ve çirkin bir soru. kim ne güzel olursa olsun; dil söylemezse varlık yokluk olur.
falan fulüt.
https://www.youtube.com/watch?v=0aYC0CDGYVE
tipsizim, hoşlanan yok.
Güvenmiyorum artık kimseye. En çok kendimi sevmeyi öğrendim bu durumda. Sevgilin olup mutsuz olacağına yalnız mutlu ol.
sebebi olabilen ancak genellikle soran kişiyi hiç ilgilendirmeyen bir durumdur.

insan yalnızken hayatında biriyle uğraştığı zamana göre farklılıklara ve yeniliklere daha fazla açık oluyor. yeterince güçlüyse bunu iyi yönde değerlendirebiliyor.
Yalnızlığı henüz tercih ettiğim içindir.

Öncelikle tipsizlik bir sebep değildir, bakımlı olursan giderin oluşuverir. Tipsizsen ağzın laf yapacak, veyahut farklı yeni aktiviteler deneyebilirsin.

Belli bir süreç var, bir evre de diyebiliriz. Geçici olmak kaydıyla, bir süre ara verilmesi bu işlere sizi biraz bu konudaki yeteneklerinizi köreltir fakat bir kaç denemeden sonra eski performansınıza kavuşabilirsiniz.

Her yerden herkesi kovalamaya gayret edersiniz. En sonunda elbet biri olacaktır ama asıl önemli olan pes etmemektir. Karşındakini rehin edecek kadar konuşmaya çalışmak, ilgi manyağı etmektir. Sonunda tepenize çıkabilir ilgiden dolayı fakat sonu mutlu bitiyorsa zaten siz onu zamanla kıvamına getirebilirsiniz.

Mesaj kutum açık, ilgilenen arkadaşlara sesleniyorum.
ben bir tesbih tanesiyim. bir kadın beni tam ortamdan deldi ve içimden bir iplik geçirdi. beni bir ipliğe geçirdi yani. parmağının ucuyla şöyle bir itti beni kadın. bir müddet, içimden süzülüp giden ipliğin acısını hissederek düştüm. sonra tık ettim, durdum. arkamdan gelen tık sesi, bir yere (birine?) çarptığıma işaretti. şöyle döndüm geriye, bir baktım. çarptığım benden önceki tesbih tanesiymiş. meğer o da ilk değilmiş. ondan önceleri de olmuş. biz bir ipliğe dizilmiş taneler olarak pek de değerli olmasa gerek bir koleksiyonun parçalarıymışız. hepimiz kendimizi en kıymetli sanırmışız oysa. aramızda sıradağları yarattığını iddia edenler bile varmış. ama hiçbirimiz değersiz bir koleksiyonun sıradan bir parçası olmaktan öteye gidememişiz....
Platonik daha eğlenceli. Hocam isteyince küsüyorum isteyince barışıyorum. Tavşan dağa küsüyor hesabı.. Güven sorunu yok. Cıvıklık yok. Bir süre sonra boku çıkma derdi yok. Haa bide çirkinmişim arkadaşım dedi *

24.04 değişen tek şey zaman * 22:26
vaktim yok ki.
Hanım izün vermiyor.
bunu en iyi yanıtlayacak olanlar benimle sevgili olmayanlardır.
Benim beğendiğim beni beğenmiyor beni beğeneni ben beğenmiyorum.
bunu ben de anlayamıyordum aslında sonra düşündüm düşündüm tabi kendimi hırpalamadım bu konuda sonra karar verdim ki sevgili dediğimiz şey iyi insanları sevmiyor, yeterli maddi durumu olmayanı sevmiyor. maddi durumu iyi hale getirdim bu sefer ben sevgili istemedim. hala da istemiyorum açıkçası iyi birisi olarak kalıp paramı tek başıma harcıyorum. ne zaman evlenme düşüncem gelir o zaman bakarım bu duruma. evlenme gibi bir isteğiniz yok ise boşverin sevgiliyi en güzel sevgili sevdiğiniz işi yapmaktır, gezip görmektir, gezdiğiniz yerlerde yeni kişiler tanımaktır hem belli olmaz gittiğiniz yerde belki sizi tamamlayacak birisi çıkar.
Beni seveni ben sevmem benim sevdiğim bana bakmaz ondan.
Gerek olduğunu dusunmuyorum o yuzden dogal olarak yoktur.