bugün

Tipsizim aq.
sevdiğim insana o kadar değer veriyorum ki onu mutlu edemeyeceğimi üzeceğimi bildiğim için ondan kaçıyorum fakat ondan başkasına da o gözle bakamıyorum.bir gün mutlu edebileceğimi düşünürsem belki olur.
Mukkemmeli ariyorum bulana kadarda boyle devam. araya karisacak o kucuk beyinsiz zaman kayiplarini aninda aduket ile uzaklastirarak emelime ulasmaya bir adim daha yaklasiyorum.

Evet bu arada bende mukkemmelim.
Kimse de bi sike benzemiyorum demiyor.
iki tane var esasen. Zaman gang bang yaparım.
Bir'i öpsem, iki'nin hatrı kalır,iki'yi öpsem üç'ün boynu bükük.
benim sevdigim beni sevmedi, beni seveni ben sevmedim.

boyle bir kismetsizlik iste.
uzun ilişki arıyorum, bu o diyebildiğim kız da yok.
Çünkü yemiyor. Damn you özgüvensizlik.
bunaltıcı sorudur. ne zaman sorulsa gülerek geçiştirilir ama içten ter döktürür.
gerçekten istediğim biriyle birlikte olmak benim için önemli. bu yüzden biri beni sevse de nedense ona karşı bir harekette bulunamıyorum ama şu da bir gerçek ki; mutlu olmak istiyorsan, senin sevdiğinle değil, seni sevenle birlikte ol.
(bkz: kaç para ulan bir sevgili)
kim demiş yok
hemde 25 senelik .
hatun var .
Çünkü olmasini hic istemedim. Ama bazenleri karsina birisi cikar ve dogru kisi olduğuna inanirsin, yanlis olsa bile inanirsin.
Bu aralar üzerimde bi uğursuzluk var ama yakında geçer..
kimse beni sevmiyor doktor.
tövbeliyim. sevgilin olunca başın gögemi eriyor ya ? olması ayrı bir dert, olmaması ayrı bir dert. olsa sürekli ilgi ister, sevgi ister, trip atar, kavga edersin, huzursuz olursun. olmasa yanlız kalırsın, sinemaya tek gidersin, kendi kendine kalırsın. yarar zarar oranını ölçüp sevgili edinin.
beni beğeneni ben beğenmem, benim beğendiğimse beni beğenmez. demiş ünlü düşünür ismail yk.
Çünkü daha yeni terk edildim amk.
sebebini bilsem belki olurdu ama ben daha sebebini bile bilmiyorum anasını satayım..
Çünkü ne gerek var?
http://m.uludagsozluk.com/e/29638812/
Kafa dengi bulmak zor bu devirde ondan cancan.
Çünkü gerek yok.
Şu an uğraşamam.sınavlarım var.geleceğim daha önemli.peh peh.biz de yedik.
(img:#852959)