bugün

tip yok, para yok, kariyer yok, beyin yok. işe yaramaz eziğin tekiyim.
ee bu konuda hiçbir merciye hesap vermeyi düşünmüyorum.
yalnız kalmayı sevdiğim için.
görsel
Galiba bana gore kimse yok.
Çünkü güvenecek kadar değerli kimse yok.
yalnızım diye ağlamaya alışmışım; yalnızlığımı giderecek insanları sürekli hoş tutmaya, sorumluluk almaya, beraber yaşamaya değil.
göstermem gereken ilginin zorunluluğu beni boğuyor. kişisel alanıma çok alıştım ve insanları bu alana kolaylıkla dahil edemiyorum.

nerde o eski "sevgilim olursa kolunda yaşayacağım!!" diyen yapışkan lavandula nerde şimdiki "yabancı gelmesin, gelmeeğğ" diyen korkak.
bırakın bahaneleri yok güvenemiyorum, yok kafama uymuyor hikaye. özgüvensizsiniz, çekingensiniz, topluma ayak uyduramıyorsunuz.
1985 doğumluyum ve hiç sevgilim olmadı. Eksikliğini çok fazla hissetmedim, Ben istemediğim için olmadı. Çok lüzumlu birşey olduğuna inanmıyorum.
görsel
Bundan dolayı.
insanlardan iğreniyoruuum iğggggk.
Çünkü hemen evlenmek istiyorlar.

Alnımda evlenilecek erkek mi yazıyor amk?

Not: 2 kez evlenip boşandık bi de amk.
Çünkü neden olsun.
Ortam gevşek no adam.
(bkz: imkansızlıklara meyilliyiz)
Aklıma fikrime gönlüme uygun birini bulamadigim için sap olarak yaşamıma devam ediyorum.
Valla bende bilmiyorum neden yok.
Kimse Beni sevmedigi için. 4 yıl 5 ay'dan beri sevgilim yok sinemaya tek başına gitmekten sıkîldım.
Tipten...
çünkü fakbadilik müessesesine inanıyorum.
Kızların çoğunluğu salak, boş. tamamen vakit kaybı. önem verdikleri şey sadece para.

tanıdığım bir kıza selam bile vermem bir yerde gördüğümde. yanlış anlaşılma durumu olmasından korktuğum için. onlar selam verirse alırım selamlarını.

sosyal medyada hanım kızlarımıza mesaj atan yüzlerce abazadan bir tanesi olmayı da hiç istemem.

yalnızlıkla ilgili bir sorunum yok. Yalnızlık, saçma sapan kızlardan daha değerli benim için.
saniyorum bu yuzden..

görsel
Kısıtlanmak kadar sıkan bi şey yok da ondan. Ewed
Tipsizim.
Sultan olmak varken neden başkasının hayalleriyle ömrümü tüketiyim.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar