bugün

Çünkü zurnayım.
"Önceleri bir düştü aşk, gülümserdik uyurken.
Sonra bir düştü aşk, dudağından kaldırdık kahpelerin."

Hisli adamım ben gelemem öyle samimiyetsiz ilişkilere. Kendime bile tahammülüm yokken nasıl tahammül edeyim kendini bilmezlere?
belli bir yaşa gelince artık ciddi bir aday bakınılmaya başlanması ve ciddi biri bulunulamaması.
Cunku kimseden hoslanmiyorum.
Çünkü kimseye güvenmiyorum (bkz: gold digger)
Tek taraflı çabalamaktan dolayı olabilir...
yalnız kalamayan ilgi delisi bireylerden değilim. Kimseye ihtiyacım yok, doğru kişi elbet çıkacaktır yeniden karşıma. Aceleye gerek yok.
ilkelerime ve düşünce biçimime uygun birini bulamıyorum. Bu sebeple de hiç çaba sarf etmiyorum.
istemiyorum.
Aynı hatayı tekrarlayacağımı sanmıyorum.
çünkü kimse buna layık değil. ewed
Çünkü para biriktiriyorum...sevgili demek masraf demek, gereksiz... böyle güzel...kafa rahat...
güvenemiyorum öyle herkese artık
ve beni anlamadıklarını görünce korkar oluyorum.
(bkz: çünkü kızlar bok)
Ve ben onları yemek istemiyorum!
Lanetlenmiş olduğum için.
görsel
Bilmem. Yok işte.
çünkü çok detaycı bir yapım var kolay kolay ikna olmuyorum ben, bu nedenle ya ben cayıyorum ya da karşıdakiler pes edip kaçıyorlar. işimi kadere, şansa bırakamam kusura bakmasınlar.
Kimse konuşmaya cesaret edemediği için ayrıca teknoloji çok fazla geliştiği için günümüz şartları.kimse evinden çıkmıyor.
Zamanında çok sevdim. Bir faydasını göremedim...

Şaka şaka, bilmiyorum havalardan herhalde. Çok sıcak var. Ona bağlıyorum.
Sevgilim olsun istiyorum ama kendimi sevemiyorum.
Bekliyorum da gelmior napiyim.
görsel
görsel
nir çok madde sıralansa da özünde özgüvensizlik durumudur. bunun kaynağıda kendinizi sevmemenizdir. kişi kendisini sevmiyorsa, barışık değilse bulamaz. imkansızdır isterse çok karizmatik bir kişilik olsun.

önce kendinizi sevin.
Evlenmelik sözlük kızı bulamadım henüz.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar