bugün

çevremde benim yaşlarımda olup böyle aşk meşk işlerini ciddiye alan insanlar varya hala gülüyorum, yok o aramış açmamış, yok unutamamış olum neyin kafası lan bu ? Seviyosan git evlen dene lan ne olacak. hoşlanıyosan konuşmaya çalış. Fazla ciddiye almayın bu hayata birkere geliyorsunuz herşey deneyin. kasmayın fazla.
Açık ve net istemediğim içindir.
Abi bi insan eğer isterse güzel olsun olmasın her türlü fettanlıkla vs sevgili yapar bu açık bir gerçek. Ancak sevginin bu kadar basit olmadığını, bi insanı sevmenin ne demek olduğunu bilen kişiler kendilerini basit eğlencelere kaptırmazlar.
Benim için şu hayatta bir kişi var, onun dışında kim gelirse gelsin, hatta muslera bile gelsin oluru yok yani. Seviyorsan adam gibi seveceksin, bir onu seveceksin ve pes etmeyeceksin davandan.
aramıyorum çünkü kimseyi. kendi derdim bana yenerken bi yenisini daha istemiyorum. yalnızken de yeterince mutluyum. e daha ne olsun.
Cunku erkeklerde centilmenligin c'si yok,hepsi ökuz.
Çünkü bi gün seviyorum deyip öbür gün ben yapamam diyen dönek kızlardan bıktım.
paran yok paran.
Büyük bir sorunsaldır. Doğum günlerinde eksi bir hediye demektir.
Aşık degilim.
Olsa dert olmasa dert olan durumdur. Boş veriniz, hayatınızı yaşayınız,kimseye hesap vermek zorunda kalmayınız.
belki böylesi daha iyidir diye düşünmeden edemiyor insan.
Ben yeterince istekli değilim. Çok yoğunum, bir sürü işim var ama buna da ihtiyacım var galiba.
Görgüsüz bir ayı olduğum için. Sokağa tükürüp, sağda solda boynumu kütlettiğim için.
E napacan, doğal olmanın da bir bedeli var elbette.
Sanırım ciddi olup yılışık yılışık hareketler yapmadıgım için bütün erkekler benden kaçıyor.
çünkü sen çaba gösterdiğini sansan da göstermiyorsun.
çünkü allah beni kanka olarak yaratmış.
Çünkü gerek yok.
pek çok sebebi var aslında en önemlisinin de oldukça içe dönük bir yapıya sahip olmam olduğunu düşünüyorum. Tüm gününü bilgisayar başında oturarak geçiren birisinin insanlara anlatıcak onlarla konuşabilecek ilgi çekici bir konusu olmuyor haliyle.
ilk görüşte, insanlara bir gangster görüntüsü veriyorum.
mutlu olmayı haketmiyorum çünkü.
Güzel olmadığımdan olsa gerek. Ya da insanları sıktığımdan..
çünkü evliyim. *
Denk gelmiyor gerçekten. Yolda çarpışçaz da sonra dosyalar karışacakta Pastanede ikimizde cilekli pasta isticez ama son bi tane kalmış olcakta ohooooo.
Flört aşaması başta iyi gidiyor. Sonra Nedendir bilinmez benden soğuyorlar.
henüz seks istemeyen erkek tanımadim da ondan.
çünkü pembe tavsan yok.