bugün

Düşünceler sardığından geceleri...
Ve uyku akarken gözlerinden,
sessizliğe yutkunduğundandır belki de...

Yalnızlık
Kimsem yokmuş gibi hissediyorum.
adamına göre nedeninin çeşidi değişir ama şu ülkede çeşitliliği artıracakta çok şey var.
Sadece başkaları için yaşama alışkanlığımız. Psikoloji ve ekonomi arasındaki bağdan bi haber oluşumuz.. bıkmadan, usanmadan herşeyi tüketmemiz. Söyleyeceklerim bukadar.
Mutluluğun bir reçetesi yok. Herkese göre değişir. Sürekli hayıflanacağınıza o götünüzü kaldırıp bir şeyler deneyin.
her şey üst üste geliyor .
Istediğim hiç birşey tam olarak gerçekleşmiyor ne kadar mücadele etsekte onun için.
Çünkü hayat çok zorlayıcı. Tam mutlu oluyorum, daha onu sevince dönüştüremeden yeni mutsuzluklar çoktan peydahlanmış oluyorlar.
Çünkü daha önce gerçekten mutlu olduk. Mutluluğu yaşayan insan kaybedince hep o duyguları özlüyor ve mutsuz oluyor.
Mutsuz değilim, mutlu olmadığım için kendimi mutsuz sanıyorum.
Çünkü ne konuşmayı ne de dinlemeyi biliyoruz.
Herkes, sidik yarışı, ego savaşı halinde.
Anlayış, hoşgörü, nezaket, empati, hak getire!
gereksiz beklentilerden.
yer kürede insanlar gökte yaşadığına inandıkları bir varlığı memnun etmek için birbirlerini öldürürken insan nasıl mutlu olabilir ki.
Mutlu olmak için sebebimiz Yok.
Askerlik ühuhuuhugu daha 53 gün var .s
çünkü erken kalkıyoruz.
sabah 7-8de kadıköy-kartal metro hattına bir bakın, alayı tükenmişlik sendromunda.

haklılar mı? haklılar.
mutluluğun sırrı bu oranda saklı:

wanting what you get /getting what yo want

elde edebildiklerimizi istemek /istediklerimizi elde edebilmek
Hayal ettiğimiz hayatın gerçek olmayacağını bildiğimiz için.
görsel
bu hayatı normal yaşamak gerekirken, anormal yaşadığımız için. işin kötüsü, normal yaşamak daha kolay halbuki diyemiyorum artık.
Mutluluğu hayat telaşında aradığımızdan.
Zamanı yavaşlatıp baksak göreceğimiz ayrıntılarda aslında mutluluk ama biz yanından geçip gidiyoruz.
Artık başkalarının mutlu olması için mutsuzuz.
'Çünkü paramız yok' demişti amcanın biri sokak röportajında...
Ben değilim valla.
Çünkü mutluluğu para ile satin alamiyoruz.