bugün

armudun iyisini ayılar yediği için.
Çünkü iyi kızlar değilsiniz. Beni hakketmiyorsunuz.
Vardır vardır da, daha önce kötüsüne denk geldiğinden dolayı, iyiyede yaklaşmaya korkarsın.

Çünkü; onu da iyi diye sevmiştin.
tanışamayanlar için; iyi erkekler sizinle tanışmıyor olabilir. bu da tanışıp tanışık kalamayanlar için; iyi erkekler sizinle tanışık kalmak istemiyor olabilir. oturup düşünmek sonra hafif tebessüm ederek şu soruyu sormak gerekir "neden acaba?" .
çirkin falan olabilirsin.
Bayanlarin Iç guzellige önem vermemesinden olabilir. Yakışıklı ve alımlı bir erkek gördüğünde hemen aşık olan veya begenen; o erkeğin iç dünyasını tanımadan sevgili olur veya evlenirseniz emin olun mutlu olamazsınız.
iyi erkek diye bir şey yoktur.
az votka vardır. şaka bir yana sanırım ne ekersen onu biçersin atasözü ile açıklanabilir bu durum.
Bu sorunun cevabını bana bir kız verdi:
Deveye diken... lazım ondan senden hoşlanmıyorum dedi.
Sebep hiç kalbini kırmamışım kötü olmamışım.
ismi Kazım olanların cevap vermesi gereken soru.

Ben bilmem Kazım bilir.
iyi erkeklerle tanışıyonuz ama beğenmiyonuz sizi cadılar sizii..
Sözlük erkekleri için ağlaşma vakti başlamıştır, gelsin özlü sözler laf sokmalar..
çünkü tercihiniz hep piç erkekten yana oluyor.
çünkü eşeğin penisinden dolayı.
iyi erkekleri beğenmiyor, sıkıcı buluyorsunuz. sevdiği zaman tüm kalbini size veren adamları değil, sizi en yakın zamanda yatağa atma peşinde olan tilkileri tercih ediyorsunuz.

tabii genellemiyorum hepinizi.
Çünkü iyi erkekler gelmez sizin gitmeniz lazim.
"O iyi erkekler o güzel atlara binip gittiler. Demirin tuncuna erkeğin p*çine kaldık"
iyi erkek anlayışınız kızı kısıtlayan, namaz kılan, yeniliklere açık olmayan biri falansa kusura bakmayınız kalbimiz bi tık bile atmaz. Zeki, özgür ruhlu ama anlayışlı, yetenekleri olan, yeniliklere açık, zevkleri güzel, farkındalık sahibi bir birey olursa karşısında ki kızı her türlü etkileyebilir. Gerektiğinde kötü gerektiğinde iyi olmalı bu da onun farkındalığına bağlı. Eğlenmesini de bilmeli tabi sürekli asıt suratla gezen ona hayır buna hayır bi insana kim uzun süre dayanabilir. Ayrıca sürekli seks düşünen bir erkekle konuştuğum zaman gözümde salyası akmış bir köpek canlanıyor ve anında soğuyorum. Aman hepiniz abazasınız işte kime taktik veriyorum ben ya.
iyi erkekler mal gibi olduğu için.
Çünkü yok.
Kendinizi bir b*k sandığınız için.
bana denk gelmemişsiniz olarak cevaplandırılabilecek soru, saygılarımla.
Çünkü işimiz var.
Çünkü etrafta iyi kalmamış.

Afedersiniz Alemde it çakal kol geziyor. Kendimi gop çocuğu gibi hissettim, hahaha. *
Bir özel mesajla hemen yanı başınızdayım.
Çünkü iyi erkeklerin hepsi hacca gitti .