bugün

işe yaramaz.
Parası olan waffle yiyo biz salçalı ekmek yiyelim. Sözlüğün en fakiri benim galiba.
süper baba dizisinde ki fikonun, gönül ilişkilerinde yüzü gülmedikten sonra, çengelköy kahvesinde kankası nihat'a dert yanıp " ne yapacağım ben nihat, duvarlar üstüme üstüme geliyor" diyecek gibi hissediyorum.
Saatler önce bir parfüm seçene kadar on tane parfüm denedim, nihayetinde birinde karar kıldım.
Denediğim parfümlerden birinin kokusu saatler içinde öyle güzel bir hal aldı ki;
Hem aldığım parfümden dolayı pişman oldum, hem de şu an kokusunu beğendiğim parfümün adını hatırlamıyorum.
Tabiki öfkeli hissediyorum!
Aşırı yalnız ve kimsesiz. Sanki sürekli koşup koşup duvara çarpıyorum.
Boktan.. Dünkü kazadan sonra kötüyüm be.

Uçak biletimi de iptal ettim..

5 bin tl civarıda bi tarafıma girdi..
Üzgün ve özlemiş.
Kısaca bok gibi.
görsel

Düşüncelerim kalbime batıyor da sancısı gözlerimden okunuyormuş gibi..

Umutlarım yıkılmış , sesim kısılmış..

Ruhum kapana kısılmış da yaşamamı istemiyor gibi..

Özgerekçem aşk..
çok gerginim bildiğin saatli ve kurmalı bomba gibi geziniyorum hayatta. işsizlik bana yaramıyor gerçekten bunu çok iyi anladım. bir an önce iş bulup hayatıma yön vermem gerekiyor.
Güzel hissediyorum, sonunda eve rahat gittiğim bir gün. Üniversitesinin dördüncü haftasında bir arki bulacakmışım kadere bak naparsın. Selam olsun dostlar mutluyum.
görsel

Hakan Günday özetlemiş durumu.
Karmakarışık.

Son yaşananlar ruhumu çok yordu. O'na mı kızgınım, kendime mi bilmiyorum. Mevlana'nın bir sözü aklıma takıldı bütün gün: "Sen uzattığın elini tutmayan ele mi dargınsın, tutmayacak bir ele uzattığın için kendine mi kızgınsın? "
Kendime yaptığım haksızlıkları, kendimi affetmeye çalışıyorum birkaç gündür. insan en büyük zararı kendine veriyormuş, o kadar net anladım ki. kendi kendime mutlu olabilmeyi, istediğim şeyleri gerçekleştirmek için cesur olmayı, kendimi sevmeyi yeni öğrenmiştim oysa ki.

Birkaç gün sonra doğum günüm. kendime bir söz vermiştim yeni yaşıma huzurlu, kısmen de olsa mutlu, cesur olarak gireceğime.

'Kenar süsü oldum hayatında, yani olmasam da olurdu' diyordu şarkının birinde. Tüm bunları beni hayatının en kuytu köşesinde bile asla görmemiş biri için mahvetmek istemiyorum. En azından böyle olduğuna dair kendimi kandırmak istiyorum. Zaten insan kendini kandırabildiği kadar mutlu olabiliyor, yıllar önce yine onun sayesinde öğrenmiştim.

Kafam karmakarışık. Cümleleri toparlamakta zorlanıyorum. Anlatmak istediklerimi anlatamıyorum, canımın nasıl yandığını ifade edemiyor hiçbir kelime.

anneme sarılıp ağlamak isterdim, şuan sanırım bana bir tek bu iyi gelirdi. Çok üzgünüm anne, çok yorgunum. Bu kadar duygusal olmaktan, bu kadar hassas biri olmaktan, bu dünyaya bir türlü alışamamaktan çok yoruldum.
ne iyi ne kötü herzamanki gibi araftayım.
Buz gibi. Ellerim soğuk olduğu için herkes bana dokunma diyor.
Misafirliğe gidince ne istersin canım diye soran kadına annemin lafa girip içmez o ablası bir şey altına işiyo sonra diye atılıp rezil edilen çocuk gibiyim bu gün.
görsel
Büyük hayallerle tatile giden bir ailenin bindiği arabanın ne olduğunu kimse anlamadan savrulan tekerleğinden sıçrayan bir parça gibi. Sıçrayan hissediyorum.
ülkem gibi hissediyorum, kişisel hayatımda. bazı istisnalar hariç yalnız bırakılıyorum. yalnız bir fark var. ülkem haklı, ben ise biraz kendim ettim kendim buldum hesabı içindeyim.
Çok süratli giden bir araçla yarışıyormuşum gibi.
Mükemmel.

Tam olarak mükemmel.

iyi ki böyleyim.
Yarından sonra bir hafta çalışmayacağım müthiş hissediyorum.
Hiç bir şey hissetmiyorum artık.
görsel
görsel
yıllar boyunca yanlış melodiyle dans etmiş gibi hissediyorum.