bugün

Geri geldi canlı yayında şu an.
Dokunsan ağlayacak garibin.
Bence hala kazandıklarını iddia eden seçim sonucu mesajları geliyordur telefonuna. Allah kimseyi bunların durumuna düşürmesin.
Kocasının bir sözü vardı, neyse.
Şu an habertürk kanalında konuşuyor. Ağlaması geçmiş, yüzünü yıkamış, makyajını tazelemiş, ekrem güzellemesi yapıyor.
"Kılışdar'ın hakkını da yememeliyiz" diye bir cümle bile kurdu!!

6 mayıs ysk kararlarını ölümüne savunan nagehan şimdi diyor ki; "6 mayıstan sonra böyle olacağı belliydi, zorlama bir karardı"

Akpnin içindeki bağzı güçler, rte'yi ve binaliyi tekrar seçimde kazanacağına ikna etmişler. O yüzden seçim tekrarına gidilmiş!

bir amk çocuğu da demiyor ki, "ulan o ysk'nın kararı degil miydi, erdoğan sipariş üzerine mi çıkarttı o kararı, bu nasıl ülke lan!"
Demiyor kimse, diyemiyor.
Şu anda Habertürk'te konuşuyor, ama kafasında geleceğe dair planlar yapıyordur. Bavulları toplasa iyi eder.

Yanında da yaşmaklı motor var, kadro bugün tam.
güce çok taparsan, güç kaynağı değişince yarrak gibi ortada kalırsın....onun problemi o meyanlarda bi problem...

zaten bi tv programında- güç değişince ülkeyi terkedebilirim, de demişliği vardır.
Şu an yaptığı bana uğur mumcu’nun bir sözünü hatırlatıyor “haklıdan yana değil güçlüden yana olanlar korkak ve kaypak olurlar, güç merkezi değiştikçe döner, fırıldak olurlar.” kendisini günün adamı olarak görüyorum.

yarın başka bir iktidarda başka bir g.t yalayacak, yüzünü ayçiçeği gibi o tarafa dönecektir.

Bugün bunun ilk günüdür.
Kocasıyla beraber kusturmaşı şeyler yapıyorlardır herhalde. Gerçi bunun kocası olacak rok firariydi dimi xd.
kendisi hakkında girilen entryleri eksiliyor.
dikkat ederseniz hepsinde bir eksi var. nagi patetik durumda. bari roku da yardıma çağırsaydı.
düşündükçe güldürendir.

yahu ikidir acıyorum ben bu kızın haline, muharremden sonra ekrem de üzdü biraz.
basi agriyordur, rok dusunsun.