bugün

Çünkü sabah namazı vakti.

Hayya ale-salah. Hayya alel-felah.
bu cehape zihniyeti yok mu bu cehape zihniyeti ah müslümanlar ah uyuma müslüman !
https://www.youtube.com/watch?v=tLdtxrvDwZo
yazarlara karşı bu saatte söylenen bir uyarıdır. evet.
müslümanları kimse uyandırmaz artık, kalkınamazlar da. neden?

çünkü ellerinde islam var ve zaten bu onları batırıyor, bunu daha çok vurgulamak bataklıkta çırpınmak olur, yani daha çok batarsınız.

zaten dini yönetimi benimseyenler şu an bayağı bir çöküşte ve batı aşırı derecede fark atmış. batıya yeni bir din gelir ve orayı daha bağnaz yaparsa belki müslümanlar ilerler ama din orada bu saatten sonra pek tutulmaz.

onun dışında islam dünyasında hiçbir umut yok, zaten az reformist olanları da mürted ilan edip bir şekilde ortadan kaldırıyorlar.

halen daha 1400 yıl öncesine dönüp dünyayı daha yaşanılabilir kılacağını sanan var. bunlar hikaye, nesnel bakan islam dünyasının hiçbir umudu olmadığını görür.

sadece gerçek islam bu değil diye kendini kandırıp bir ütopyaya inanıyorlar ve neye inandığının pek bir önemi yoktur.
Ümmetimiz rahatına düşkün, dürtsen niye uykumu kaçırıyosun der.
sahur vakti soylenmemelidir.
sahur vakti soylenmemelidir.
(bkz: don t sleep muslim)
uyuma, meydanlara git. laiklik denilen zulümden kurtulmak için devletini destekle.

şeriat !!!! idamm!!!! hadım!! !
görsel

Hocanın işler kesat.

Duyarlı olalım ekmeği camiden alalım kıymayı camiye çektirelim.
hep banaaaaa...

rabbenaaaaa !

ibadethane değil,

ticarethane !

görsel
dost, kardeş sahura kalkmış mı diye kontroller bu replikle yapılır olmuştu sayende büyük insan.
teheccüd namazını kıldır.
Evet, zamanın Müslümanlar ı orta da Allah ın dini ile ilgili bir sorun varsa , o sorunu Allah a bırakır ve onun dinine sahip çıkmaz ve horul horul uyurlar.

amaa, mesele kendi işi, parası, tayini, ticareti ise kesinlikle bunu Allah a bırakmazlar, o işi haletmek için çalmadık kapı bırakmazlar, o iş halloluncaya kadar uyumazlar.

Yalan mı lan! imamlar varsa bana mesaj atsınlar.
görsel
görsel
http://i53.tinypic.com/qq30cm.jpg
görsel
Etrafımdaki müslümanları münferit olarak kandırabilecek tek kafir görmedim.

Haa ümmet kimsenin sykinde değil, o ayrı.
görsel
Sabah sabah bi zikir aşkı uyandı ben de.
hee yarın pazar ya işe gidilmiyecek.öğlene kadar uyunur nasılsa.
Elindeki o hacı şakiri yavaşça bırak ve yatağına yat.
Zeka seviyen yeterli değilse de ironi yapmaya çalışma.kuculuyorsun.
Kalk ey müslüman. Ezan okunacak az sonra.
Adamlar gündüz yapıyo uyurken deyil ki.