bugün

arabulucu çıktığım testtir.
(bkz: tartışmacı)

şeytanın avukatlığını çok iyi oynuyormuşuz.
Yeni arabulucunuz keşfedilmiştir vatana millete hayırlı olsun.
ürkütücü şekilde doğru şeyler yazan testtir.
çok da abartmamak lazım.

edit: çok nadirmişiz yok mu başka savunucu.
savunucular eklesin.d

görsel
kişilik tipim arabulucu imiş.

iyi bir davaya yardım etmeye her zaman hazır Şiirsel, kibar ve fedakâr insanlar.

ve bir söz;

altın olan her şey parlamaz; her gezgin yitirmemiştir yolunu; eskiden güçlü olan solmaz; derin köklere buz salınmaz.

j. r. r. tolkien
şerefsiz çıktım. e doğru sayılır bir yerde.
(bkz: entj)
(bkz: buyurucu)
Ne kadar uçlarda yaşıyorum...

görsel
kâşif becerikli çıktım. %5 miş benim gibilerin dünya üzerinde oranı. diz çökün.
savunmacı çıktım bende.

nadir bulunuyormuşuz biz. ofisten eve giderken kendime bir cam fanus alacağım. *
tartışmacı çıktım tyrion lannister da bizdenmiş heheheh çok zekiyük yavv bir de verdikleri örnekler çok uç olmasa iyi denilirdi.
Arabulucu çıktım. Liboş muyum acaba agshsjs.
görsel
görsel
Girişimci.
Vay amk cidden beni tarif etmis.

Arabulucu.
yedili likert tip olcek kullanilarak hazirlanmis duygudurum degerlendirme testi. kimi ifadelerin olumlama veya olumsuzlama ile ilgili yeterince acik olmadigi fikrindeyim.
(bkz: Mantıkçı)

görsel
Güzel hazırlanmış bir testtir. Kayıt vs istemiyor olması da güzel.
becerikli çıktığım testtir. aksi düşünülemezdi zaten *

KiŞiLiK TiPiNiZ:
“BECERiKLi”
(ISTP-T)
savunucu olduğumu öğrendiğim test. martin luther king, mother theresa, nelson mandela savunucu imiş.

--spoiler--
savunucu kişilik tipi çok ender görülmekte olup, nüfusun yüzde birinden azını oluşturur, ama yine de dünya üzerinde izlerini bırakırlar. Doğuştan gelen bir idealizm ve ahlak hisleri vardır, ancak onları diğer idealist kişilik tiplerinden ayrı kılan kararlılıkları ve azimleridir; Savunucular boş oturan hayalperestler değil, hedeflerini gerçekleştirmek ve kalıcı bir olumlu etki bırakmak için somut adımlar atabilen kişilerdir.
--spoiler--
(bkz: Yönetici)

En iyi yaptığım işlerden biridir *
kampanyacı çıktı.
görsel
mimar çıktım. %83 içe dönük oranıyla ne kadar asosyal olduğumu ifşaladım ama olsundu.
görsel
Lojistikçi çıktım.
Ben de savunucu çıktım ama bazı soruların neyi kastettiği çok açık değildi.

Bir de gerçekte nasıl biri olduğumuzla bizim kendimize dair algımız birbirinden farklı olabiliyor. Bu yüzden sonuçlar ne kadar sağlıklı bilemiyorum.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar