bugün

2.sezonu da mukemmel olan ingiliz dizisi. Sarkilarin hepsi asmis olmasina ragmen 3. Bolumun sonundaki portishead sarkisina saygi durusunda bulundum.
bu ay içinde yayınlanacak olan dizi. dizinin 3.sezonu son sezonu olacak ve 3 bölüm yayınlanacakmış.
neden final yaptığını anlamadığım dizi.
güzel ve komikti.
rae ile dertlenip rae ile ağlıyorduk.
şarkıları güzel olan dizi.
Harbi sezon finaline girdi sanirken final yapmış dizi. Bi umutla mal gibi bekliyorum ben de. Aaaa üzüldüm ama.
Biraz gecikmeli de olsa az önce final bölümünü izlediğim dizi. Finn son anda o götlüğü yapmasa daha iyi olurdu ama yinede güzel bitti. Artık rahat bir uyku çekebilirim.
Sonunda bitti ama üçüncü sezona kadar gelmemeliydi önceki sezonların heyecanı yoktu. Fena değil, marjinal bir dizidir.
uzun zaman önce izlediğim gayet başarılı bir dizi. yaşasın 90lar!
şişman ve çirkin kızların favori dizisi.
2 sezonunu izleyip tadında bıraktığım dizi. Izlemeyenlere kesinlikle tavsiye edilir. 3. Sezonu izlemeyin.
Hala nasıl oldu da başından sonuna kadar izledim ben bu diziyi şaşırıyorum. Çok itici ve sürekli bağıran karakterleri, hiçbir şekilde ilgimi çekmeyen on yedi yaş meseleleri canımı sıkıyordu. Baş karakterin psikolojisinin tahlil edilmesindeki derinliğe hayran olduğum için dayanabildim bu diziye. O işin gerçekten hakkı verilmişti çünkü. Ha bir de müzikleri. Evet, güzel şarkılardı onlar.
görsel
Seneler önce izlemiştim. Yeni sezonu bekliyordum sonra unuttum gitti... güzel dizidir. Çok kilolu bir kızın drama dolu hayatını anlatıyor.
Nowzaradan babamızdır.
Altın streteskopuna kurban reis.
Ahaha. Ben de izlemiştim bu diziyi. O zamanlar nowzaradan yoktu galiba. Olsa kesin bi el atardı çünkü.