bugün

Yani kedi de öyle giyinmeseymiş. Anasını siktiklerimin..
Ulan şu haberin kıyısında adana yazsa idi en az 200 entry olurdu.

Bu ne pisliklik kitapsizlar. 50 100 tl niz de mi yok bu işi görmek için.
utanmasalar kedi de kuyruk sallamasaymış diyebilecek bir zihniyet ve bu yaptırımsızlık devam ettiği sürece bu tarz olayların ardı arkası kesilmeyecek maalesef.
insan mısın nasıl yapabiliyorsun bunu senin midene tüküreyim senin zihniyetine tüküreyim kediye kalkabilen erkekliğine tüküreyim. Tiksiniyorum böyleleriyle aynı havayı solumaktan. Bunların bulunduğu bir ortamda çocuk yetiştirecek olmaktan.
şimdi 15 yıl önce böyle haberler görmüyorduk dicem hemen linç edeceksiniz ama gerçekten de 15 yıl önce tek sorunumuz enflasyondu (gerçi siz su-tüp,benzin,şeker kuyruğu falan diyorsunuz) şimdi hem enflasyon hem fakirlik hem işsizlik hem kadına şiddet hem çocuklara,erkek çocuklarına,hayvanlara tecavüz,orduya kumpas,vergiler ...daha da sayayım mı?
kedinin rızası vardır. nizami bir olay.
Allahindan bulsun orospu evladi.
Yapan orospu cocugudur net.
Her olayı dine bağlayan embesilleri gösteren başlık. Kedi sevgisiyle bilinen bir peygamberin, yeni doğum yapmış bir kedi görünce orduyu farklı yönden yürüten ümmetiyiz. Bu tarz iğrençlikler ancak akıl sağlığından yoksunlukla açıklanabilir, kalbinde imanı olan adamın da yapacağı iş değildir zaten.

Not: kul hakkı noktasında hayvanın ve gayri müslimin hakkı konusunda müslümanlar daha tedirgindir, bilir ki onlarla helalleşemez.
Damacanaya tecavüz edilen bir ülkedeyiz kediye mi tecavüz edilmeyecek cidden ülkenin çivisi çıkmış.
Böyle haberleri okumuyorum, dayanamıyoruM. Böyle bi şey olan bir dünya bana çok ağır geliyor. Onu yapan insanla belki az evvel minibüste yanyana oturdun, belki ekmek aldığın fırında çalışıyor, belki markette kasiyer... ben aynı yerde soluk alıyor olmaktan utanıyorum bunlar bu boku yemekten utanmıyor. Kediye, köpeğe, çocuğa, bebeğe yahu bebeğe... neden kesip atmıyorsunuz.? Nasıl devam ediyorsunuz yaşamaya ?
Malesef hukuki olarak hayvanlara yapılan işgencelerin,istismarların hiçbir yaptırımı bulunmuyor gerçekten çok acı verici bir durum .
Kedi nasil adamin bi yerini tirmalamamis can havliyle?
Şu dönemlerde Marmariste yaşayan tc kimlikli nüfusun yüzde 80'i Marmaris dışından gelen insanlardan oluşuyor..

Ki bu yüzde 80'in etnik kökenine bakıldığında yüzde 60ının güneydoğu ve doğu bölgelerinden gelmiş olduğu açıkça görülebilir...
abi bu nedir ya? ne ara bu kadar sapkın oldu bu insanlar? kedi ya kedi bu ne canı varda neyine tecavüz ediyorsun allahın belası.
öncelikle bir konuya değinmek istiyorum aslında bu tür olaylar hep vardı bu kadar yaygın değildi ve bu kadar göz önünde değildi.
ya bunu hakkari semdinlide yapsan anlarim da mugla be birader.

rus turistlerden kafasi iyiyken sevabina istesen tipine bakmaz yine verirler amk, ne isin var kediyle kopekle.

benim kanaatimce bunlar yokluktan yapmiyor, tamamen fantezi baska bir aciklamasi yok. bir insan evladi mugla gibi yerde kediden köpekten medet umacak duzeye ge-le-mez.
Nasıl bir hale geldik ya biri abisinin kızıyla iliski Yasar biri kedinin gözünü oyar biri tecavuz eder biri 15 yaşındaki çocukla basılır Allah sonumuzu hayır etsin igrenc günler yaşıyoruz.
insan kediye nasıl tecavüz edebilir ki hani küçücük delik aq.
Ciddi ciddi ülkenin ayarı kaçtı. Yada kaçıktı biz sosyal medya ile yeni fark ettik.
Çözüm basit. ciddi Kanuni Yaptrmlari Olmali
Kediye niye tecavüz ediyor gitsin bi kıza tecavüz etsin nasıl olsa ceza almicak isterse evlenebilir de tecavüz ettiği kızla.
Bir kez daha bu ülkede erkekliğimden utanmamı sağlamış olaydır sadece mama yiyip gezen kimseye zararı olmayan bu hayvancağızdan da toplu taşımada işte okulda psikolojik ve fiziksel tacize uğrayan kadınlardan da erkek olarak özür dilerim affedin bizi zamanında adam olup şu şerefsiz bamya çükünden başka vasfı olmayan adamların kafasını ezmiş olsak bu denli ileri gidemezlerdi özür dilerim kedicik özür dilerim tecavüze uğrayan sokak hayvanları özür dilerim bağışlayın beni... detirten durum.

Not:sülalenizi sikeyim demek isterdim ancak cinsiyetçi bir tanımlama olduğu için demiyorum ne yaşattıysanız onu yaşayın haysiyetsiz yaratıklar.
Insallah yapanada tecavuz edip makatini yirtarlar.
bunu yapanı kaplan kafesine atacaksın. gerçek tecavüzü görsün.
muğla gibi yerde de böyle şeyler oluyorsa ne diyeyim amk ne istediniz canım kediden.