bugün

iş günlerinden birinde uyandığının kanıtıdır.
uyumaya devam etme isteğinin sebebi.
(bkz: bütün gün çöp)
(bkz: wake up alone)
(bkz: amy winehouse)
güzel, tatlı bir uyku sonucunda saçmasapan bir şekilde uyandırılmanın sonucu gerçekleşebilecek olay.
Hiç uyumamakla eş değerdir.
annenizin saat 6 iken 7 diye uyandırması sonucu ister istemez bürünülen durum.
çalar saat ile uyanılan her uyanma anı.
yaşamınızın içinde çektikleriniz sizi ertesi sabahın rengini verir.
çocuk değilsinizdir. hiçbir çocuk mutsuz uyanmaz.
Berbat bir gün geçirileceğine işarettir.
hayatın zorluklarının bir getirisidir mutsuz uyanmak.

gönül ister ki, ben de yüzümde güller açan bir şekilde uyanayım. ama yok arkadaş; on sekiz saat uyumuş da olsam, gün içinde yarım saat kestirivermiş de olsam mutsuz uyanıyorum ben. bir bir derdimde hiçbir azalma olmadan uyandığım o gün için, mutlu uyanmak gibi bir lüksüm olamıyor benim.

dertler hiç azalmayacağına ve farkındalıklar da sona ermeyeceğine göre, alışmak lazım.
Kötü bir rüya görmek, uyandığı günün hayatının zor günlerinden birisi olduğunda hissedilen hadisedir.
Yeni günün getireceklerine karşı umutsuz olmaktır sebebi.
Hem de gönül verdiğinden 3414 km uzakta.
Fena hakketten.

Koordinatları veriyorum.

Boylam: 50º50'38"
Enlem: 4º46'99".
böyle berbat bir duygu yoktur. Uyanmasan daha iyidir.
gece kötü bir rüya görmek yahut hiç rüya görmemek sonucu oluşan durum.

oysa her gece güzel rüyalar niyetiyle uyuyorum.
Gecenin bır yarısı uyanmak ve o an aklından geçenleri tıvıttıra dökmek bugün oldugu gıbı
"#Kader miydi bu yaşattıkların yoksa keyfi mi? Sahi ne kadar dı zerre kadar bır tebessümün ? Almaya yetmedimi yüreğim ?
02:37 24 Mayıs Cmt" .
Artık stabil bır durum .
(bkz: fibromiyalji) nin halt yemesi olabilir. insan dinlenmek için yattığı uykudan her sabah bir kamyon tuğla indirmiş gibi yorgun uyanır mı ya?
Mutsuz uyumanın sonucunda karşilaılan durumdur. insan "ulan bugün nasıl bir kötü olay beni bekliyor" diye söylenebilir.
Rüyanın kişiyi hüzünlendirmesi sonucu olacak durum.

Ben ecemin kırık kalbiyim.
Bugünün de diğer günlerden farksız olduğunu bilmektir.
sevdiğin kişinin yanında olmadığını fark etmenin ardından oluşan durum.
Bu sabah başıma gelendir. Bi garip, anlamsız bi yorgunluk.
gece atilan mesaja cevap gelmemistir, belki isi vardir diye dusunursunuz sabah gunaydin deme olasiligi ile zoraki mutlu uyumaya calisirsiniz. ancak sabah uyandiginizda da hic bir sey gormezsiniz ve mutsuz bir yuz ifadesi ile kalkarsiniz yataktan.
adam olun lan biraz!