bugün

Mandalina, yosun, kurukahveci mehmet efendi dukkani.
Karamel ve vanilya.
Çiçek açan kayısı ağacını kokusu.

Koca adam oldum yine de her bahar o kayısı ağaçlarının yanına gider uzun uzun koklarım.
begonvilin mayıs ayındaki kokusu özellikle sabah erken saatlerde güneş gören begonvilin kokusu.
dalinle yıkanmış saç kokusu, yağmurdan sonraki toprak kokusu ve kahve kokusu.
Yeni yıkanmış nevresim.
anne ,
eş ,
bebek,
çocuk.
Lavanta.

1 şişesine 15 kız tavlayabilirsiniz.

Saka bir yana yastiga damlatinan 1-2 damla lavanta yağı uykuya dalimi kolaylastirir.
Eskiden kara avı merakım vardı ve ateş ettikten sonra fişeği silahtan çıkarıp o barut kokusunu içime çekerdim manyak bi haz verirdi.
Vanilya kokusu.
Nergis kokusu.
Portakal kokusu.
Kekik kokusu.
Versace - bright crystal.
Şehirdışında ve uzakta okuyorsanız sömestırda evinize döndüğünüzde sizi kapı eşiğinde karşılayan o huzur verici yuvanızın kokusu.
Biçilmiş çim kokusu.
kömür kokusu.
Big bubble sakızlarının kokusu harika yaa sakız paketini yutasim geliyoo.
Doritos.
(bkz: kahve kokusu)
anne kokusu. yıl 2010 çok sevdiğim ev arkadaşım annesini küçük yaşta kaybetmiş ve bir konuşmamızda unutmadığım ve özlediğim tek koku demişti .
Ramazan pidesi..
Mangal...
Mercimek çorbası...
Tereyağlı pirinç pilavı..
kişiden kişiye değişen kokulardır.

aylardır koku alma duyumdaki sorun sebebiyle hiçbir şeyin kokusunu eskisi gibi alamamakta olduğum için benim için keskin ve derinden alabileceğim bir ayak kokusu bile mutluluk verici olacaktır.
Türk kahvesi.
Eski güzel günleri hatırlatan rüzgarla bir anda gelen bir koku var ya, heh işte o kokudur beni mutlu eden.
Kimse yazmamış yazıklar olsun. Apartmandan gelen patates kızartması kokusu. Sizin evdeyse tabi mutluluk verir değilse hüzün.
bugün ankara'da güneşin altında epey uzun süre yürüdüm. e, terledim de haliyle ve çocukluğumda sokakta oyun oynadığımız zamanlar üstüm başım toz ve ter içinde kalınca kokan koku geldi burnuma birden. mutlu oldum. (evet iğrenç biriyim.) (evet sonra duş aldım.)
ilkbaharda yağan yağmurda toprak kokusu..
güncel Önemli Başlıklar