bugün

çare mare degildir. Yakında göreceksiniz. Aşikar.
akepe li ampul sevdalılarının hakkında "chp den yolsuzluk nedeni ile ihraç edildi" den başka laf üretemediği dürüst siyesetçi.

herkesi kendileri gibi hırsız ve hırsızı savunan haramzedelerden zannediyorlar. yazık
yüzünde bir hıyanet, bir kin, sahte bir gülümseme olan ama halkın oy verebileceği kişi.
y-chp'ye gerçekten yakışan bir aday. bugüne kadar akp ile uyumlu çalışmıştır, bundan sonra da aynı performansı göstermesini bekliyoruz.
mevcut koşullar altında 31 mart sabahı istanbul büyükşehir belediye başkanlığını akp'den devralacak olan kişidir.
Türkiye'ye grafitiyi getiren adam.
(bkz: çare sarıgül)
30 mart seçimlerinde kıl payı farkla kadir topbaşı geçerek istanbulu kazanacak olan adam...
Asıl amacı bu seçimlerde oy oranını incelemektir. Sonrası parti başkanlığına oynamasıdır.
her ne kadar ne olduğunu çok iyi bilsem de "istanbul büyükşehir belediye başkanı" sıfatıyla görmek istiyorum bu adamı, dolayısıyla oy da vereceğim.

her halinden iki yüzlülük akıyor. her telden çalıyor. kendini "lider" gibi görüyor, millete artistlik yapıyor, hava olsun diye etrafındakileri azarlıyor, aslında bir halt değil.

ama iyi bir belediye başkanı.

gün gelir, chp genel başkanı olur, o gün sikseler chp'ye oy vermem. ama belediye başkanı olarak oyumu alır. sezarın hakkı sezara.
bir başka chp kaybedeni.
bana tükürdüğümü yalatandır.
ilk kez bir chp li için söylüyorum bunu.
demiştim ki "30 mart seçimlerini kaybetmesine rağmen genel başkan olacak"
yanılmışım efendim, seçime gerek falan yok çoktan chp genel başkanı olmuştur kendisi, o kadar ki kimin nerede aday olacağına sarıgülün bizzat kendisi karar vermiştir.

ne yetkiyle yaptı bunu? cevabı basit, derin chp (cumhuriyet ve hürriyet gazetesindeki bazı yazarlar ile birkaç beyaztürk burjuvası) ile gülen cemaati çoktan chp nin başına getirmişler kendisini.
3-5 oy için şu kepazaliğe imza atmış istanbul belediye başkan adayı.

https://twitter.com/M_Sar...status/434352989537832960
zerre samimi olmayan adam. cidden çok merak ediyorum, yine de oyumu ona vereceğim diyenler neyine oy verecek bunun?

merak etmesin belediye başkanı olamazsa genel müdüründen koltuğu devralıp chp genel başkanı olur.
Bir başka düşman. En iyisi MHP
30 mart yerel seçimlerinde istanbul büyükşehir belediyesi'nin rengini değiştireceğine inandığım siyaset adamı.
aziz yıldırım açıklamasıyla seçimi kazanma şansını sıfıra indirmiş politikacı.
Yiğit, mert, adam gibi adam.
kendisini çare olarak niteleyen aday.
Bir bıtmedınız amk dediğim tıp ınsan türüdür. En azından ıyı taklit yapar.
ekşi sözlük'ün doğum gününü twitter üzerinden kutlamıştır.

Mustafa Sarıgül Ekşi Sözlük'ün Doğum Gününü Twitter'dan Kutladı
bir başka chp loser ı. seçimi kazanamayacağını çok iyi bilmesine rağmen asıl amacının chp nin başına geçmek olduğunu açık ediyor. erdoğansız akp ye karşı başbakan adayı olmak için kenarda ısıtılıyor. cemaatin açık desteğine rağmen %38 i geçeceğini düşünmüyorum.
artık cidden bıktırandır. eskiden sadece çare sarıgül yazardı, şimdi heryerde dev dev afişleri var. yüzünü annemden babamdan daha çok görüyorum nerdeyse.
Gümbür gümbür gelen belediye başkanı.
hırsız aziz yıldırım'a tek bir tivitiyle destek çıkan istanbul büyükşehir belediye başkan adayı.

aziz yıldırım'ın sözde mağduriyetinden çıkar sağlayarak fenerbahçe taraftarına göz kırpmakta ve gelecek olan oyları da ellerini ovuşturarak beklemektedir.

diyorsanız ki, oyları tkp'ye, aydemir güler'e, verelim orada da durum farksız.
(bkz: #22891286)
akp'nin vaziyeti belli.
mhp'nin bu konudaki duruşu hakkında fikrim yok.

bugün oy uğruna hırsızı savunanların, yarın makam-mevki sahibi olduklarında hırsızlık yapmayacaklarının garantisini kim verebilir?
son seçimde kemal k. kadar oy alamayacak elit kent başkanı.
güncel Önemli Başlıklar