bugün

geçen baktıydım, kelepçe mi ne taktırdmış. ciddi oradan kilo vermiş. sonra dedim bu adam iyi değil. duru vahim. ölmezse iyi.

bugün ölmüş.

insan hayret ediyor.

korkuyor.

garip.
Türkiye'de ki emperyalist sermaye uzantısı bir gurubun hayatını kaybetmiş patronu, bugüne kadar ülkeyi sömürenlerin başında gelen bir insan olduğu için "Allah rahmet eylesin" diyemeyeceğim, bu ülkede yaşayıp sömürülmüş bir vatandaş olarak ülkede dönen kirli oyunlarda parmağı olduğu için kendisine hakkımı helal etmiyorum.
Türkiyenin her il ve ilçesinde mahellesinde bir iş ve ekmek kapısı açmış değerli yatırımcı bir ailenin ferdi.

türkiyeye vida üretmemiş ezik orospuların evlatları mefta adama bin türlü hakeret ederler.

ulan siz adamın yaptığının milyonda birini yapında adama laf söyleme hakkınız olsun aq. çapsız bir boka yaramaz

gavatların tohumları.
Spor yapanda ölüyor yapmayanda ölüyor en iyisi biraz daha yemek yiyeyim.

Allah rahmet eylesin.
allah rahmet eylesin. boğazımıza ekmeği düşmüştür hakkını helal etsin. ailesine ve sevenlerine baş sağlığı diliyorum.

koç ailesi cumhuriyetimizin temel taşlarındandır.
cumhuriyetle beraber bu halkla varolmayı sürdürecektir.
allah rahmet eylesin.mekanı cennet olsun.
vehbi koç'un torunu,rahmi koç'un oğluydu.
yaklaşık 13 yıldır koç holding'in başında olan kişiydi.
başında olduğu süre içerisinde işçi istihdamını 2 katına çıkarmış.
çeşitli firmalarla anlaşarak holdingin sermayesini genişletmiş.
kısacası hatırı sayılır biçimde önemli işler yapmış.

ve en çok dikkatimi çeken olay öldükten sonra bütün kanallarda anılması oldu.
biyografisi olsun,yaşadığı olaylar olsun hep iyi anıldı.
bilirsiniz bazı işadamları vardı öldükten sonra haberlerde bile bahsedilmezlerdi.
ahlaksızlık mı dersin,kaçakçılık mı dersin vs. vs.
değerli bir insan olduğunu anladım.
allah rahmet eylesin.
Allah amelince rahmet eylesin. Her fani ölümü tadacaktır. Bu ülkede hemen her gün şehit veriyoruz. Medya, Mustafa koç un ölümüne gösterdiği ilginin onda birini şehitlerimizin ölümüne gösterse bu ülke terör belasından kurtulurdu. Evet, Mustafa koç bu ülke için önemli bir insandı, yatırımcıydı, zengindi, binlerce insana iş verirdi. Ancak şehitlerimiz sahip oldukları herşeyi yani canlarını bu ülke uğruna verdi. Bu sitem medyaya, paraya değer verenlere.
Soyadı büyük olduğundan cenazeside büyük olur. Erken yaşta ölmüştür.
ne yapsın yahu bu adamlar? millete iş vermiş kötü mü yapmış? anlamıyorum bu kapitalizme bilmem neye söven kızan insanları. ve dua ediyorum bir gün zengin olmaları için.. allah kimseyi parasızlıkla muhtaçlıkla imtihan etmesin arkadaşım.. bu insanlar öyle ya da böyle bir şekilde bakkal dan türkiye nin sayılı zenginleri arasına adını yazdırmışlar. ama köşelerine çekilmemişler.. asıl amacı daha çok kazanmakda olsa büyümekte olsa hatta ve hatta kötü bir amavı bile olsa daha çok insana iş olanağı sunmuş.. peki kötü mü yapmış? tekrar soruyoum ne yapsaymış? malvarlığının tümünü dağıtıp kendi fabrikalarında işe mi girseymiş? nedir yani alıp veremediğiniz.. ve biraz önce de yazdığım gibi umarım sizinde daha çok paranız olur bu insanlrdan da sizi de görürüz.. ne vereceksiniz bu ülkeye...
kendisinin ölümüne bile duyar kasan tiplere tanık olmamıza vesile olmuş mal turnusolü kişi biçimidir. toprağı bol olsun, ne diyim.

ermeni tehciri'nden kalan mallara el koyarak zenginleştikten sonra, zenginleşme süreci hakkında romantik bir mit yaratan aile biçimleri ise bir başka başlığın konusudur.
10 tane türkiye kurtarmışların beğenmediği rahmetli adam .

bir rahmet çokmuş adama. sen naptın bu ülkeye dümbük.
lan fakir pislikler, bu adam hayrına mı istihdam etti sizi? ne köle ruhlu oruspularsınız. yüzünüze tükürseler çok şükür diyeceksiniz. adam hayatı boyunca sikinin daşşağnın keyfine baktı sense sefalet çektin a beyin yoksunu fakir. seni kullandı. köle gibi çalıştırdı. eline verdi bi kuru ekmek. sende bunu yedin. lakin adamın derdi sen değildin be beynine tecavüz ettiğim. ölsen sikinde değildi adamın. şimdi ölmüş, allah rahmet eylesinde üzülmedim amk. he ama doğru siken sevilir, öyle bi sikmiş ki ülkeyi, salya sümük herkes.
ananiz babaniz olse bu kadar yazmazsiniz.
allah rahmet eylesin de tanimadiginiz etmediginiz adama masallah yine ovguler dizmissiniz.
te allam ya.
vefat etmiş. 95 bin kişiye ekmek veriyormuş.

http://www.sozcu.com.tr/2...&utm_campaign=ekonomi
üretim yapan bir adam hiç kimse için değerli olması bile memleket için çok değerlidir. kaldı ki kendisi değerli bir insandır.

üniversite yıllarımda hayat hikayesini okumuş, araştırmıştım. yaptığı iş kesinlikle ama kesinlikle kolay bir iş değil. bu işi yapabilmek için gerçekten biraz yetenekli doğmanız ve kendinizi çok iyi eğitmeniz gerekir. bundan dolayı büyük patrondu.

dolaylı yoldan ekmeğini de yedik. şirketlerinin birinin üretim planlama danışmanlığını yapmıştım bir haftalığına, çok nitelikli işleri ve çalışanları vardı hatırladığım kadarıyla. iş disiplinleri, ahlakları dikkatimi çekmişti. ne zaman telefon ile arasalar kendime çeki düzen verir düzgün konuşmaya dikkat ederim. çünkü gerçekten türkiye'de işi yapan insanlar bunlardır.

allah rahmet eylesin çok üzüldüm gerçekten bu memleket için önemli bir insandı.
95bin kişiye ekmek veriyormuş.

sanki ekmeği kendi yapıp bedava dağıtıyor amk.
ülkenin en büyük holdinginin yönetim kurulu başkanı olan, ani ölümüyle her kesimden insanı üzen iş adamı.

öyle ideolojik saçmalıklarla olmaz bu işler. 90 binden fazla kişiye istihdam sağlayan bir kuruluştan bahsediyoruz. bu kurumun başındaki kişinin vefatı elbette gündem olur, hele 56 yaşında daha gençse. tabii hayır işlerinde yer alması, mütevazı kişiliği de etkin rol oynuyor.

zamansız ölüm dedikleri işte..
allah rahmet eylesin. vefat ettiği gün davosa gitmeyi düşünüyormuş. ölüm anında bile vatanını düşünen adam.
Allah rahmet eylesin. Kendisiyle bir derdim yok allah rahmetiyle muamele etsin. Ama haberini dinlerken 4 saat boyunca müdahale edildiğini söylüyordu muhabir geri gelmesi için. Bu ülkede normal bir insan için de 4 saat mücadele veriliyor mu acaba ? inşallah öyledir. Tekrar allah rahmet eylesin.
Üzüldüm. Alcakgönüllü babacan bir insandı. Boslugunun doldurulması gercekten zor..

Allah rahmet eylesin.
Allah rahmet eylesin. Ama ben şehitlere üzülmeyi yeğliyorum. O siyasilerin biri çıkıp adam gibi söylesin bunu.

Acımız büyük
Zamansız veda

geçin bunları.
yazık adam 55 yaşında 65-70 gözüküyormuş. ne kadar paran olursa olsun tüm o stres sıkıntı insan ömrünü kısaltıyor. basit yaşayalım, çiftliklerimiz olsun kedimiz köpeğimiz olsun başını okşayalım,çok da zor değil. hayat kısa, kuşlar uçuyor (bkz: cemal sureya)
kendisi hakkında yıllar önce bulunduğum kehanet ne yazık ki gerçekleşti.

(bkz: mustafa koç/#15485035)

çok tatlı bir adamdı. allah rahmet eylesin.
allah sevenlerine sabır versin.

versin de vefatından beri 'ya ölüye bile saygınız yok bla bla bla' diye geyik kasanlardan gına geldi açıkçası. aksi görüşte olduğu istisnasız herkesin ölümünü neredeyse dansöz oynatarak kutlayan bir güruh bu tarz duyarlı pozlarını bıraksın bir zahmet.

bu ülkede lanet olsun ki ölüye saygı yok. adı sanı, mesleği, fikirleri ne olursa olsun. bunu hepimiz biliyoruz.
öldükten sonra genç kızların zengin bir erkekle evlenme hayalinin depreşmesine sebep olmuş olabilir. Bu tip insanları padişah gibi görüp yeni veliaht kim olacak tartışmalarını düşünürsek, ey para sen nelere kadirsin demekten başka birşey düşmüyor bize de.
(bkz: cumhuriyet zenginleri)