bazıları hakikatten geri zekalı. taklit falan yapmıyorlar bildiğin geri zekalılar. bu emirler sakarya meydan muharebesinden önce çıkartılmış şeyler. sakarya meydan muharebesi nedir nasıl ve hangi şartlarda yapılmıştır bir bak sonra gel aptal aptal konuş gene. lan okuma kültürün yoksa dizileri belgeselleri falan izle bari. birileri aksırıncaya kadar yemiş diyor bu kadar saçma sapan tiplerin burada yazmasına nasıl izin veriliyor ben artık anlamıyorum. bu kadar yalancı bu kadar hain bu kadar ahlaksız nasıl olabilir bir insan aklım almıyor. anasının kolundaki altınları almış atatürk. tekrar soruyorum senin yaşın kaç ? 18 den fazla değildir ve eminim kökenlerin bu ülke bile değildir yunan falansındır. hangi ananın kolundan bilezikleri alındı zorla yaz şuraya açık açık.

öteki angutta milletin canı gitmiş diyor. bedel ödenmeden nasıl bir vatan kuracaksın var mı tarihte bir emsali ? kimse savaşmaz ise işgali nasıl bitireceksin. milletin canı gitmiş. bugün salladığınız adam da gazi savaşta en ön cephelerde yer almış bir başkomutan. oturduğu yerden cep telefonu ile idare etmemiş yani savaşta bildiğin vurulmuş gazi ünvanı olan bir asker.

http://www.seo.org.tr/13-...ildi--duyurusu-12870.html
olayı kişiselleştirmek istemiyorum ama
varı yoğu kamal tarafından alınmış bir ailenin torunu olarak ülkeyi terk etmeye hazırlanıyorum.

çok şükür ki kişiselleştirmemişsin. bir de kişiselleştirsen ne olurdu kim bilir. işte böyle ağzındaki baklayı çıkart rahatla. ne kıvırıyorsun dansöz gibi 2 saattir. ailem maddi olarak zarar gördü biz aslında bu ülke kurtulsun kurtulmasın umurumuzda değil 3-5 liramıza el konuldu mabadımız acıyor de. ülkeyi terk etmeye mi hazırlanıyorsun ? isabet olmuş. bu ülkenin para derdine düşüp ihanet edecek rum soylarına ihtiyacı yok. oğuz türklerine dayanırmış. yalanın biri bin para. türk dediğin hain olmaz devleti dara düşünce para hesabı yapmaz. o kadar kültürlü isen kendi soyunun tarihini bilmen lazım. sizden olsa olsa yunan olur.
Kurtuluş savaşı zamanında elinde avucunda ne varsa seve seve veren ve

" önce asker doyacak, sonra biz"

Diyen halkın torunları, " anamın kolundaki bilezikleri aldılar" der olmuş.

Kendisi ve silah arkadaşları sayesinde bazılarının sadece anasının kolundaki bilezikler gitmiştir,

Arkasından Dua edilmelidir ki, anası sadece bileziklerle kurtulmustur, belki başka yerinden bir yunan veya ingiliz piçi de çıkabilirdi.

Hoş çıkmadığı da şüpheli ama neyse.
kimi siktirik trollerin ebleh ebleh laflarla saldırmaya çalıştığı ulu önderimizdir.

hayır, bunlar orospu evladı, tabi ki öyle yapacaklar ama bunlara uyan arkadaşlara ne diyeyim bilemedim. yahu sik kadar aklı olmayan yobaz köpek "tekalif-i milliye ile anamızın bilezikleri alındı, bu sebeple memleketi terk etmek zorundayım" diye kafa buluyor, ciddi ciddi cevap veriyorsunuz!

bırakın köpeği istediği gibi havlasın. cevap vermezseniz daha da azacak, sonunda boklu badeli götünü itina ile siktirmemize vesile olacak bir laf kaçıracaktır. o zaman hesabı görülür...
80 senedir kendini savunamadığı, tek kelime demediği halde gölgesiyle bile yobaz tokatlayan, ağzını bile açmadan hakkındaki her tartışmayı kazanan yenilmemiş tek asker, dünyanın en ulu lideri.

askerleriyiz, sonsuza dek izindeyiz.
Bazı çomarları çıldırtacak lider.
Adam kanıt olarak quorayı göstermiş allahım mal oğlu mal :D
kendisi 1938 yılında hayata gözlerini yumsa da, fikirleri ve hayat görüşü değil 2018 yılı 2100 yılının bile çok ötesindedir. bu yüzdendir ki ülkedeki tarikatçı ve cahil kesim kendisini hain ilan etmekten kaçınmaz.

türkiye cumhuriyeti'nin ilk ve en zeki ve en karizmatik cumhurbaşkanı ve başkomutanıdır. facetime ile değil, sayısız cephede kazandığı unvan ile başkomutan olan başkomutan.
Bayramın kutlu olsun atam. Olmasan olmazdık. Evet
Sabah sabah başlığını görmem ile bahtiyar olmamı sağladı. Yaşa mustafa kemal paşa yaşa!
Bayramın kutlu olsun.
Babalar günün kutlu olsun atam. Olmasan olmazdık. Evet
günümüz chp lilerinin adından nemalanmaya çabaladıkları eski bir komutan .
muhacir yancılarına istanbulun en elit topraklarını veren komutan.

atatürk savaşta bizim insanımız destanıyla şöhret oldu isim yaptı sıvacıların yancıların savaş meydanından kaçarken bizim insanımızın kanı döküldü eyyy atatürk evet...
Mustafa gurur
Kemal onur
Atatürk şereftir.
görsel
adamlıgın ete kemiğe bürünmüs halidir.
cehape'lilerin haketmediği kahraman devrimci.
bizim önderimiz olduğu için gurur duyuyorum. ingiliz falan olsaydı çok kıskanırdım.
görüşlerinin ders olarak okutulması, yeni nesillere daha iyi öğretilmesi lazım.
kurduğun cumhuriyet rahmetli barış manço' nun 2023 şarkısı' nda geçtiği gibi şahlanmak üzerine yeniden doğuyor atam. sen rahat uyu ülkücü gençlik emanetine canı pahasına sahip çıkacaktır.

önce 1992 yılında lider devlet bahçeli' nin 2023 planının videosunu atalım. atalım ki devleti kimlerin yönettiğinin farkına varın.

https://www.youtube.com/watch?v=4ulhPuZyCeM

1975 yılında rahmetli barış manço' nun eserinde ise şu sözler geçer:

''...2023'ün ılık bir ekim sabahında,
Bacaklarımda hafif bir uyuşma ile uyandım,
Ve sanki yüz yıllık ulu bir çınar gibi,
Kök salmaya başladım o sabah,
Ve ilk kez sağımda solumda asırlardır,
Durmakta olan diğer çınarları fark ettim,
Doğudan hafif bir seher yeli yükseldi,
Ve asırlık çınarlar beni de aralarına aldılar,
Ve 2023'ün ılık bir ekim sabahında,
Yeni bir kayaların oğlunun doğuşunu,
Beraberce seyre koyulduk...''
Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusudur. Çok büyük adamdı çok.
milliyetçi olduğu kabul ama ırkçı kesinlikle değildi. şuda var atatürk türkiye vatandaşı olan herkesi türk saymış alt soy farkı gözetmeksizin herkesi bir bellemiştir. e kalkındırmaya çalışmıştır. bu ülkeyi ve vatandaşlarını ileri taşımak için elinden geleni yapmış ama gericilere yaranamamıştır yaranamazda.
ülke bir suudi arabistan artığı olsa ne güzel olurdu ....
atatürk milliyetçi ise neden atatürkcüler solcu .

bırakın lan bu yavşak ağızları . ne mal olduğunuzu millet çok iyi biliyor çok .

bu yüzden bu haller de rezil kepaze oluyorsunuz .
bir tarih kitabında tarih yazicilarini öldürdüğünü ve kendi tarihini yazdığından bahsedilyodu doğruysa boku yemişiz.
--spoiler--
atatürk milliyetçi ise neden atatürkcüler solcu .
--spoiler--

solculugu, milliyetciligin karsiti sanan trolleri gormemize vesilen olan hede.
entrylerdeki dahi anlamindaki de/da'lari, unutulan ve yanlis kullanilan noktalama isaretlerinden bahsetmiyorum bile.

bu ak troller hakkatten beyinsiz aq.
Türkiye cumhuriyeti'nin kurucusu ve ulu önderidir. 1923 yılında kurmuş olduğu cumhuriyetin ilelebet payidar kalacağını söyleyen büyük insandır.
unutturulamayan güzel insan. unutturulmak istendikçe daha gür çıktı sevgisi su üstüne.