her zaman, belgelerle konuşan boşa yazmayan araştırmacı yazar.

bazıları nefret eder. ee kolay değil, ilkokul birinci sınıftan itibaren verilen

yalan dolan bilgilerin ezberini bozmak, insanların hoşuna gitmez.

o yazdıkça siz kudurun lan!
Kolpacının ahlaksızın önde gidenidir. .. Bölücüdür, Fetöcü'dür ve Amerikancı'dır ... Her belgesi yalandır . Birçok kez sahte belgelerden rezil edildi. Hala iftira karalamaya devam ediyor. Ama bu sefer sınır geçti. Savcıların ona bedel ödetme zamanı geldi..
Bu adamın dini ne?
islam ise eğer, islâm'a göre bir insanın günah işlediğini söylemek için 3 defa görmen gerekiyor.

Şimdi bu Mustafa Armağan'ın iki şeye karar vermesi gerekiyor:

1- ben müslüman mıyım değil miyim.
2- ben onun bunun çocuğu muyum değil miyim.
atatürk'ü sevmese bile bir insanın atatürk'e bu derece düşmanlık beslemesi çok anormal.

ayrıca zamanın sağlam cemaatçilerindendir.
o onunla yatmış, bu bununla iş pişirmiş,
felanca fişmancayı tavlamış,
beriki öbürüne yan gözle bakmış,
şu bununla evlenmiş, diğeri öteki ile boşanmış...

sana ne lan, sana ne? hepsinden sana ne de...

bu milleti yoktan var eden bir adamın "kızım" dediği bir kadın ile gönül ilişkisi olacağına cidden kendi inanıp ta mı söyledi?
yoksa bunların cenahta bu tip ilişkilere sık rastlanıyor da ondan mı?

ulan mustafa armağan, acaba ömrü hayatında seni beğenen, sana aşık olan, senin yolunu gözleyen, seni şehvetle yatağına bekleyen bir kadın oldu mu hiç?

işte siz, bunları yaşamamış olan zevatlar, ancak milletin özel hayatına, yatak odalarına ilgi duyar, o özel hayatlar için masallar üretir, iftiralar atarsınız.
çünkü sizin gibi çapsızlar bu güzelliklerden yoksundur ve yoksun kalacaktır.

sizler, müfteri olmaktan öteye gidemezsiniz.
tengir bi dur zaten ortalık karışık ya.
türk büyüklerine türkiye'de alenen küfürler ediyor.
bilmeyenler için; damat Ferit'in torunlarından gelen mektubu yayınlamıştır.
böyle büyük tarihçidir.

not: damat Ferit'in çocuğu yoktur. haliyle torunu da.

mektup mu? bilmem mustafa Armağan'a sormak lazım.
yeni türkiye'nin utanmaz arlanmazlarından.
Bunun hain olduğunu 2010 da görenlerdenim çok şükür.

http://m.uludagsozluk.com/e/7004767/

http://m.uludagsozluk.com/e/8716652/
çarpıtmaz, yalancıdır. ayrıca "da" ayrı yazılır.
malum zihniyetin ve çomar destekçilerinin tetikçisi..

ceza alıp almaması mesele değildir o kısmı komik bir teferruat..

mesele buna cüret edilmesidir..

bir yurtdışı görmüş arkadaş şu başlığa yazıp aydınlatsa bizleri keşke..

kaç ülkede böyle bir durum vuku buluyor..
40 çakan bir yakan eski dolma mermiler gibidir kendisi. 100lerce tezinden ne yazıkki bir kaçı doğrudur.
popcornson'un püskülsüz sürümü.
fessiz olanıdır.
Bu ülkeye zarar vermek için destek vermedigi terör örgütü kalmamış Bölücü bir kürttür.
Bana dostunu söyle sana kim olduğunu söyleyeyim.
Bu yaratığın dostları türk ve türkiye cumhuriyetinin düşmanıdır.
görsel
Tipik bir atatürk düşmanıdır. kendisi bir kaç sene önce damat feritin olmayan torunlarıyla iletişime geçtiğini falan zırvalıyordu.
dünün fetöcüsü bugünün necisi olduğu belli olmayan tip. bilinen tek şey var hep atatürk düşmanı. evet.
araziye uyup yeşil sermayeden pay kapmaya ve atatürk'e saldırarak kemik parasını çıkarmaya çalışan, yobazların tarihçi dedikleri gerzeğin tekidir.
seviniyorum böyle bok böcekleri yobazları gördükçe. ölmüş bir adama dil uzatan kişi insan olmaz.

ölmüş mefta bir atatürke dil uzatan kişi olsa olsa bok böceği olur.
fetö cü bir provakatördür. çok küfürde etmek istemiyorum çünkü ciddiye bile alınmayacak bir kımıl zararlısı. bu gbi tiplerin yeni görevi durduk yere gerçek atatürkçüleri ayaklandırmak. bunun tam zıttı da mevcuttur. onlar da osmanlı padişahlarına, osmanlı dönemine, osmanlı ailesinden günümüze gelen aile bireylerinin namusuna laf söylemekle meşguldürler.

nasıl bir pis beyinleri varsa; işi gücü bırakıp yaşlarından başlarından utanmadan magazin programlarında bile yapılmayanı yapıp kişilerin yatak odalarını konuşurlar. kişiler hakkında kendi sapık fantezilerinde birer aktörmüşler gibi hikayeler yazarlar.

neyse ki günümüzde bu itleri ciddiye alıp peşlerinden giden yok.
şunu tekrar tekrar söylüyorum; osmanlı hanedanlığı da bizim değerimizdir, atatürk te bizim değerimizdir.
nasıl hala fetodan içeri girmediği merak edilen Türk düşmanı.
akp-fetö zihniyetinin piçi. ataları hain vahdettin gibi cumhuriyete düşmanlar. çünkü onlar gibi satılıklar.
Haysiyetsiz köpeğin teki.