bugün

Emeğine yüreğine cesaretine ve bu millete aşıladığı umuda saygılar...
Henüz adayken bile bizi böyle cesaretlendirdiğin için, tekrar umutlandırdığın için teşekkür ederiz.
Elimizden gelen her şeyi yapmaya yürekten hazırız.
Her şey güzel olacak, beraber güzel günler göreceğiz.
Başaracağız.
Çölde ki bir vaha gibi! Yıldız özlemiyle yanıp tutuşan siyasetin tüm coğrafyadaki en büyük adayı o! Edit; ertem abiden çaldım sözü.
Kılıçdaroğlu bundan iyiydi be. Bu şahıs midemi bulandırıyor. Ve sürekli bağırarak konuşması beni iyice soğutuyor. Ayrıca yazdığı o iğrenç şiirlere tahammül edemiyorum.

Ulan en büyük adayınız, yıldızınız güneşiniz sapık ruhlu bir şahıssa tamamdır yaa belanızı bulmuşunuz zaten.
kemal kılışdar ın yaptığı en akılllı hareket cumhur başkanlığını zaten kazanamaz bari aday yapalım da chp genel başkanlığı için tehdit oluşturmasın. hem nasılsa kazanamayınca hiç olur gider.
Büyük ihtimal yeni Cumhurbaşkanı olacak.
Aday seçildiği gün zaten seçimi kaybetmiş şahıstır. Zira CHP tabanı özellikle Kemal kılıçdaroğlu kazanacağını bilse seni seçermiydi yahu.

(bkz: piyon)
Vaatleri konusunda çok kapsamlı olduğunu gördüğüm c.b adayıdır.
bir takım garip ve müstehcen şiirleri olan cumhur başkanı adayı. ha bir de geri geri traktör sürebiliyormuş.
Bir kar yağar ince ince,
Başkan olacak Muharrem ince.
Türkçü Atatürkçü olarak asla oy vermeyeceğim. Seçim bildirgesinde terörle ilgili madde yok. PKK'ya teslim olmuş partisi.
Şiirlerine laf edenlerin kuran'ı hiç okumadığını bildiğimiz başkan. Olum noldu lan tomucuklanmış memelere, mastürbasyon mu koydu ?

Ayrıca Türkçü olup vermeyeceğini söyleyenler algı oluşturma çabasında.
Hadi insallah.

Gel be reis gel.
görsel
görsel

Daha seçim başlamadan sayıma başlamışsın muharrem sen hayırdır?
Seni baskan yapacagiz.
yıllarca milletvekilliği yapıp. CHP de genel başkan, genel başkan yardımcısı olamayarak CHP içinde nasıl bir kast sistemi olduğunu ve Parti'nin neden bu kadar başarısız olduğunu gösteren adamdır. ilk CB adayı olduğunda çok kizmistim ama beni yanılttı. ve inanılmaz bir etki uyandırdı. böyle adamları ön plana çıkarmaya chp yenilgiyi hep haketmisti.
8 temmuz 2018'in kendisi ve memleket için çok hayırlı bir gün olacağı cumhurbaşkanı adayım.
çok ciddi bir rüzgarı arkasına almış cumhurbaşkanı adayıdır. ilk turda direkt kazanamayacak muhtemelen ama ikinci turda bu gözü ile gördüğü kulağı ile duyduğu şeylere bile inanmayanlar hariç evvelden başka aday yok vs diyerek rakibi olan kişiye oy vermiş insanlardan bile ciddi oy alacak. burada kendini paralayan yevmiyelilere aldanmasın kimse. dışarıdaki insanların ne düşündüğü önemli. en koyu akp lisi bile "chp çıkartabileceği en iyi adayı çıkarmış adamın konuştuğu şeyler mantıklı" diyorsa illa ki bir şeyler olacak demektir.
Yeni baskan.
Bugün eğer yüzde 30 u görebilirse, ikinci tur seçimlerinde cumhurbaşkanı seçileceğine inandığım aday.
Maalesef yarının işsizi olacak zâti muhterem.
seçim pusulasını açtım önüme. ilk başta muharrem ince vardı. ne kadar da içten tebessüm ediyordu. birkaç saniye baktım , sonra tebessüm ettim ve içimde bir gram ukte kalmadan mührü bastım. diğerlerinin (meral mommy hariç) suratına bile bakmadım.
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olmak. Atasözünü aklıma getiren zatı muhterem. Cumhurbaşkanlığına giderken millet vekilliğinden olacaktır. Gel bakalım Muharrem dedikleri gibi git bakalım Muharrem diyecekler mi?
24 haziran gecesi gudubet ablayı kütür kütür sevecektir. (bkz: Gudubet abla)
ülkemizde halen evrimleşememiş ilkel primatların olduğunu oy vereceği sırada bir kez daha göstermiştir.
(bkz: gudubet abla)
ABD deyince Muharrem ince.
güncel Önemli Başlıklar